Jump to content

Pierwszy rozkład.

cherii
 Share

Recommended Posts

Witam! :D

Mam 2 szybkie pytanka :D

Po 1.

od niedawna zaczynam rozkłądać sobie karty, zaczęciła mnie do tego pewna wróżka... jednak te wszystkie rozkłady sprawiają że boli mnie głowa :P Potrzebuję jakiegoś w miarę prostego... takiego w sam raz na początki ;)

po 2.

jaki rozkład będzie najlepszy jeśli chce się dowiedzieć coś o dzieciach? mam na myśli ilość dzieci w przyszłości, albo płeć...

z góry dzięki za pomoc! :D

• 5 months later...

Najprostszy rozkład - zadajesz pytanie i wyciągasz 3 karty a potem interpretujesz :)

Tylko pamiętaj, żeby nie zadawać kartom pytania zaczynającego się od "czy"...

Edited by pawel116

Najprostszy rozkład - zadajesz pytanie i wyciągasz 3 karty a potem interpretujesz :)

Tylko pamiętaj, żeby nie zadawać kartom pytania zaczynającego się od "czy"...

A dlaczego nie? Ja tak zadaje...

Yhm... Czyli jak mam zadać pytanie jeśli chcę np zapytać "czy marian mnie kocha"? "czy dostanę pracę" itd?

Edited by pretoria

Dokładnie tak czyli jak? W pytaniu użyłam słowa "czy", a jak bez tego zadać? Jeśli zadam z "czy" wyciagam karty i patrzę na kolory, taak? Dopytuję, bo początkująca jestem :)

Ja też :)

Nie no tak przynajmniej słyszałem, że wtedy patrzy się jaki kolor przeważa, ale chyba też nie zawsze - kiedyś wyciągnąłem karty na takie właśnie pytanie i kolory powiedziały że nie, a interpretacja że tak :) Więc już sam nie wiem. Mam dosyć tego wszystkiego :P:P

A to Ty też początkujący :) To wejdź może w temat ćwiczenia i poćwiczysz z nami, coo? Zawsze ktoś jeszcze się przyda...

Z tymi kolorami to jest dla mnie ściema. Zadawałam sobie pytania na TAK/NIE i jak powinno być tak wychodziło mi nie.

O to tak jak ja z pasjansami ;) Lubię sprawdzać czy karty mówią prawe, więc kiedyś przyszło mi na myśl, żeby postawić pasjansa na pytanie "czy mam na imię Paweł"... No i wyszło że NIE :P Ciekawe, może jest coś o czym nie wiem... ;)

Tak się wtrącę... właśnie myślę że zadawanie pytania "Czy np. X kocha Y?" nie są odpowiednie... Być może lepiej zadać pytanie "Jakie uczucia żywi X do Y?" Przynajmniej ja wolę tą formę pytania gdyż wtedy można czytać karty...