Skocz do zawartości
NeoNówka

Pozycja pierwsza - Rydwan (VII)

Rekomendowane odpowiedzi

NeoNówka

Ja myślę, że ta Karta na 1 pozycji zdecydowanie zaznacza, że okres dziecięcy został zakończony. Być może Człowiek z tą Karta na pozycji 1 wyraźnie chce ten okres już zakończyć? Śpieszy się do dorosłości.

Poza tym ta Karta może wskazywać, że osoba lubi dominować nad innymi. Potrafiący przekonywać innych do własnych racji.

Może ta osoba wykazuje w dzieciństwie symptomy ADHD? co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ancol

Rydwan pozycja 1 - (dzieciństwo i wczesna młodość):

- bardzo energiczne dziecko, takie którego jest wszędzie pełno i nie może usiedzieć spokojnie na miejscu - jak najbardziej zgadzam się z Ona77, że może to wskazywać na ADHD,

- w dzieciństwie lub w młodości możliwe częste przeprowadzki,

- możliwe częste podróże lub życie "w drodze" - albo dotyczy to całej rodziny, albo jednego z rodziców np. ojciec miał niestacjonarną pracę: praca w transporcie, marynarz, itp.

- młody człowiek, który jest dość dynamiczny, ruchliwy, posiadający wielu znajomych,

- lubi "błyszczeć" w towarzystwie,

- zainteresowania różnymi dziedzinami techniki np. motoryzacją, informatyką itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gaja11

Jako osoba posiadająca tą kartę na pierwszym miejscu mogę powiedzieć,że:

w dzieciństwie

-często się z rodzicami przeprowadzałam

-tata miał pracę wyjazdową do pewnego momentu

-moi rodzice się rozwiedli

-ja w ogóle nie byłam ruchliwa... od zawsze jestem typem domowniczki i jak to moja mama mówi flegmatyczki :D żadne adhd nigdy nie wystąpiło ani nic podobnego ;-)

Edytowane przez Gaja11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
afrodite

To tak jak u mnie.Tez mam ta karte na 1szym miejscu i ogolnie bylam ruchliwa,wszedzie mnie bylo pelno.Wiele zainteresowan.Wczesnie sie z mama wyprowadzilysmy od ojca no i w ogole wczesnie wyprowadzilam sie z domu,wyjechalam daleko za praca.Ta karta sie u mnie zrealizowala na kazdej szerokosci.A jeszcze jedno,poniewaz jestem baranem,wiadomo w towarzystwie lubie blyszczec,byc w centrum zainteresowania.Jestem osoba energiczna nie lubie nudy,monotonii....

No moze wystarczy na ten raz....:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi