Skocz do zawartości

proźba o pomoc w interpretacji :)


paula0882

Rekomendowane odpowiedzi

witam Wszystkich

zwracam się do Was z prożba o pomoc w interpretacji rozkładów

pierwszy dotyczy pytania o pracę, której na dzień dzisiejszy nie mam a zadałam pytanie jaka będzie moje przyszła praca i wyszło Mi THURIZAZ-WUNIO-DAGAZ

 

drugie pytanie dotyczy mojego związku, jestem z partnerem prawie 10 lat zapytalam jak będą się układały nasze przyszłe relacje (obecnie są dobre) i wyszło Mi EIHWAZ-BERKANO-FEHU

 

i ostatnie pytanie rozkład ze stycznia zapytałam jaki będzie dla mnie ten rok, wyszło ANSUS-WUNIO-JERA, a dla mojego partnera MANNAZ-DAGAZ-OTHALA

 

jak by ktoś chciała wyskrobać pare słów na ten temat była bym bardzo wdzięczna

pozdrawiam i ściskam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, racja już nadrabiam braki :)

rozkład 1 o prace, po paru nerwowych monentach dostanę pracę z której będą zadowolona i w której będę mogła odnieść sukces, tylko nie bardzo wiem która runa może określac ewentualny czas w którym to się zamknie.

rozkład 2 o związek, nastąpi jakaś zmiana, transformacja po której związek wejdzie w nowy etap, mam nadzieje że nie chodzi tu o dziecko.

 

rozkład 3 mój rok; dobry kontakt z otoczeniem, nowe pomysły, szczęśliwe wydarzenia dzięki którym osiągne zamierzone rezultaty i będe mogła zbierać owoce swoich działan.

rozkład 4 mój partner jego rok; nastawienie na kontakty i zrozumienie innych, możliwe stworzenie swojego domu, rodziny, szczęście rodzinne. Dodam że nie mamy swojego domu ani mieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...