Jump to content

Bardzo proszę o interpretację i wskazówki.


Catharsis
 Share

Recommended Posts

Witam Serdecznie,

 

 

Chciałabym wiedzieć, czy jest w ogóle możliwy udany związek między nami? Moja data ur. 12.08.1985, mojego partnera 08.06.1982. Wiem, że obydwoje jesteśmy 7 z drogi życia.

 

 

Pozdrawiam.

Edited by Catharsis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam :)

 

Numerologicznie dwie 7 na pierwszy rzut to dopasowanie ok :) Związkiem karmicznym nie jesteście. Ale Pan jest chyba bardziej takim lekkoduchem niż Ty, nie? ;) Z numeorlogii wynika, że wolność jest dla niego ważna, podróżowanie, poznawanie... W przeciwieństwie do Ciebie, więc jedynie tutaj może byc mały rozdźwięk.

 

Oboje macie wazną karme do spełnienia w życiu - jesteście 7/16. Przed chwilą o tej karmie pisałam, więc wybacz, ale wkleje swoje zapiski ;)

> 7/16 to karma miłości, więc na pewno nie będzie beztrosko... Karma ta niesie za soba lekcję zrozumienia istoty rzeczy związku, istoty rzeczy uczuć, istoty miłości. Będziecie napotykać takie sytaucje, które będą tworzyć możliwości rozwijania czegoś, co można nazwać delikatną, subtelną więzią, jaka tylko i wyłącznie potrafi zagłuszyć glos wszechogarniającego ego: a więc mogą to być problemy z pracą, czeste wyjazdy, brak czasu, nadgodziny itp., które przekładają się bezposrednio na związek... Bardzo często nastepuje tutaj kolizja miedzy rodzina a kariera, partnerzy sa oddaleni odlegloscia.

 

16 niesie ze sobą informację, ze nalezy zwrocic szcegolna uwage na zwiazki, aby związki tworzyć w oparciu o głębię miłości i nadanie szczególnych praw miłości w naszym życiu. Powinno się ustalic priorytety, nie w oparciu o sowje cele, swoje dazenia, ale o milosc do drugiej osoby. Jest to trudna lekcja miłości. Jeśli napotykacie na problem, to pamietajcie, ze nerwy tutaj nie pomoga, trzeba zaakceptowac dany stan rzeczy. Obwinianie, wymaganie od partnera czegos, stawianie warunkow - nic nie da. Trzeba z czegos zrezygnowac, dac upostw swojemu ego, na rzecz milosci. Naparwde nie nalezy podejmowac pochopnych decyzji.

 

 

Wspólnie możecie mieć ciekawy, przygodowy związek... Na pewno nie będziecie się ze sobą nudzić :)

 

Więc odpowiadając na Twoje pytanie, tak - udany związek jest możliwy :) Trzebe jednak pamietać, że, szczególnie w Waszym przypadku, miłość jest trudna.

 

 

Pozdrawiam i życze powodzenia :)

 

Maddie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...