Jump to content

Powtarzający się wciąż od nowa sen...


MałaCzarnaa
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Ten sen śni mi się już po raz trzeci od dwóch tygodni w niezmienionej postaci, nie wiem co oznacza i dlaczego wciąż mi się śni w koło to samo... Pomóżcie proszę choc trochę zinterpretować go.

 

Zawsze zaczyna się że wychodzę na wzgórze, które znajduje się za moim rodzinnym domem, jest przepiękna pogoda i środek ciepłego lata.... Będąc na szczycie usiadłam pośród traw, kwiatów i ziół i wystawiłam twarz do słońca, ponieważ martwiło mnie, że już środek lata, a ja jeszcze nie jestem opalona. Myślałam sobie: "Jak tu pięknie - wiatr rozwiewa te trawy, wszystko tętni życiem i jest takie piękne lato! A dopiero była zima i ponura pogoda..." Czułam się szczęśliwa i wdychałam zachłannie ciepłe powietrze zachwycając się bujnością przyrody. Szczególną uwagę poświęciłam białej trawie, która występuje na całym świecie tylko w naszej miejscowości. Przyglądałam się jej i podziwiałam uginane wiatrem kłosy. Gdy tak siedziałam, zauważyłam, że na ścianie lasu pojawiła się postać. Gdy weszła na pole przed las rozpoznałam w niej Alicję z Krainy Czarów - taką blondyneczkę ubraną w niebieską sukieneczkę z białym fartuszkiem. Nie była jednak dzieckiem - małą dziewczynką, ale młodą kobietą, dziewczyną. Zdziwiłam się obecnością Alicji, nie powiedziała do mnie nic, przeszła obok uśmiechnięta, odwróciła głowę w moją stronę gdy mnie mijała i uśmiechnęła się. Zeszła w dół i zniknęła w zbożu pobliskiego pola. Nagle obok siebie zauważyłam siedzącego w trawie mojego kuzyna. Śmiał się i powiedział: "Będzie impreza". Następnie się obudziłam.

 

Dziwny sen, dziwne, że 23 letniej kobiecie śni się Alicja z Krainy Czarów... I dlaczego śni mi się ten sen po raz któryś z kolei. Lubię go, bo jest ładny, ale przeraża mnie gdy się budzę i stwierdzam, że znów śniłam o tym samym.

 

Co o tym myślicie? Pomożecie zinterpretować?

Link to comment
Share on other sites

Tak, jestem w związku, mam narzeczonego...

 

To przynajmniej wiemy o co chodziło twojemu kuzynowi.

Wracając do snu, wzgórze to symbol refleksji i kontaktu z siłami wyższymi, ludzie od zawsze chcąc mieć lepszy dostep do Boga szli na wzgórza lub w góry - bliżej nieba bliżej Boga. Ty idziesz na wzgórze za swoim rodzinnym domem, jak sama piszesz jest to wyjątkowe wzgórze z wyjątkową roślinnością, pogoda podkreśla twój nastrój , czujesz sie spełniona i rozmażona niewiele brakuje ci do szczęścia (opalenizny). Las to symbol podświadomości zaś Alicja z Krainy Czarów to twoja Anima (wewnętrzna kobieta) zwróć uwagę że wychodzi z lasu i jest osobą z "drugiej strony lustra" z wnętrza a że nie jest już mała dziewczynką no cóż Ty również.

Dlaczego sen powraca bo symbolizuje zakończenie jakiegoś etapu w twoim życiu - to jest własnie to schodzenie Alicji w dół zaś zboże to symbol plonów - koniec patrzenia na łany traw trzeba zacząć "żniwa"

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Guest wormars

Mam inne patrzenie na ten sen . Staniesz przed podjeciem waznej decyzji zyciowej . Zapewne bedzie to zwiazane ze slubem - po tym zdarzeniu staniesz sie kobieta. Etap przejscia proste. Nic strasznego . Jedyny minus to fakt ze bedziesz musiala podjac wazna decyzje zyciowa i zjamie ci to torche czasu ibedzie wracac do ciebie jak bumerang tak jak ten sen . Pozdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...