Jump to content

Krokodyle


Guest Astra_
 Share

Recommended Posts

Witam

Na przeciągu tygodnia powtórzył mi się w śnie ten sam motyw. Dwa krokodyle, ta sama ulica i były partner, do którego nic już nie czuje, jednak wydaje mi się, że ma on tu znaczenie symboliczne i może raczej chodzi o pana na, którym obecnie bardzo mi zależy (jeżeli nie to proszę wyprowadzić mnie z błędu)

 

Obydwa sny są bardzo chaotyczne. Przemieszczam się z miejsca na miejsce jak bym się teleportowała. W obu snach wdziałam najpierw krokodyle. Dwa, duże, przy stawie albo jeziorze. Najpierw są na brzegu, wylegują się a potem wpływają do wody. W pierwszym śnie Ja kąpałam się w tym jeziorze, w drugim stałam na brzegu obok krokodyla. W żadnym ze snów krokodyl nie chciał mi zrobić krzywdy, a Ja się ich nie bałam. W obu snach ten moment ucina się po tym jak krokodyle są już w wodzie. Teraz jestem na znanej mi ulicy, nie wiem po co tam jestem, ale wypatruje na niej ukochanego (tego ktory juz nie jest moim ukochanym) w pierwszym śnie udaje mi się go spotkać, niby rozmawiamy, jest sympatycznie itd ale jest między nami jakaś blokada. W drugim śnie nie spotykam go, widzę tylko, że jest w domu bo palą się u niego światła

 

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam!

W twoim przypadku krokoldyle oznaczaja poprostu niebezpieczeństwo. Dokładając do tego że woda to uczucia to kapiel z krokodylami to poprostu lęk że kolejeny związek to poprostu jakieś ryzyko, obawy, mozliowść zranienia. Ta druga część snu podreśla cześc z krokodylami, długo wypatrywana miłość (wygladanie ukochanego ) i ta blokada jakbyś się obawiała że skończy sie tak samo jak z nim. Czyli dziewczęce tesknoty a obawy skrzywdzonej kobiety. W sumie dobry tytuł do powieści: "Lęk i nadzieja".

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...