Jump to content

Wspólne przyciąganie


Recommended Posts

Czy ktoś z Was próbował wspólnego przyciągania? (chodzi o te z Sekretu) W książce "Tworzenie pieniędzy. Klucze do obfitości" jest przedstawiony jako jeden ze sposobów osiągania celów - kilka osób w jednym pomieszczeniu myśli o tym samym, co powoduje znacznie sprawniejsze przyciągnięcie.

 

I tu pojawia się parę problemów: co jeśli któraś z osób zacznie myśleć o czymś innym, albo co gorsza czymś przeciwnym do tego co reszta (bo ma zły dzień albo coś) czy wręcz na czyjąś szkodę?

 

Ciekaw jestem też, jak duży wpływ poprzez przyciąganie mamy na innych? Gdzieś czytałem, że mamy większy wpływ na siebie niż inni na nas, jednak jakiś z pewnością jest...

Link to comment
Share on other sites

przez przyciąganie mamy znikomy wpływ na innych ale przez nasze działanie mamy ogromny wpływ na innych.

O ile prawa przyciągania używam do "cudownego" znajdywania informacji, czy czegoś innego czego potrzebuję, to w sferach pieniędzy czy relacji z innymi zdaje się na działanie ;) nie znam nikogo ! kto zwizualizowałby sobie np 10 000 zł czy większą kwotę (mi się osobiście udało bon rabatowy na 50 zł ale to inna historia) ;D

Link to comment
Share on other sites

Mi udało się zwizualizować, że znajduję łatwą pracę, w której zarabiam tysiąc zł i ok. miesiąc - dwa później rzeczywiście tak się stało. Pracowałem tam tylko miesiąc i ze względu na pewne problemy dostałem mniej niż proponowany wcześniej 1500zł - dokładnie tysiąc! Miesiąc później zrezygnowałem z tej pracy, ale trudno mi w tym upatrywać przypadku. Nie na wszystko jednak moje przyciąganie działa - nie udają się rzeczy, w które nie wierzę, że mogą się pojawić w moim życiu. Ciągle przekonuje się do techniki, mimo że ufam już w jej skuteczność. Dlatego zastanawiam się czy nie można rozwiązać problemów ludzi z przyciąganiem poprzez wspólne wzajemne przyciąganie sobie dobrych rzeczy - pytanie czy to działa?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie sobie odpowiedziałeś - skoro wierzysz to działa, skoro nie wierzysz nie działa ;) skoro się zastanawiasz to masz wątpliwości, a wątpliwości powstrzymują przed spełnianiem marzeń.

Zobacz jak odrzucić wątpliwości

 

Link to comment
Share on other sites

Successfull: wierzę w mechanikę przyciągania, jednak nie wiem jak to się przedstawia przy wspólnym przyciąganiu - to jednak nieco szersza kwestia, słabo omówiona w literaturze. Jak sam zaznaczyłeś, nie mamy przyciąganiem zbytniego wpływu na innych, jedynie działaniem. A mi w tym przypadku chodzi o grupkę osób, która zbiera się razem i przyciąga jedną myśl.

Link to comment
Share on other sites

Pit: tak, na pewnym poziomie rzeczywiście wspólne przyciąganie równa się zbiorowej nieświadomości. lecz nie chodziło mi o taki poziom ogólności, a o świadome (nie nieświadome) przyciąganie grupy osób w jednej intencji:)

Link to comment
Share on other sites

Mnie udało się przyciągnąć parę rzeczy.. Napisałam na pierwszej stronie pustego zeszytu że do końca roku będę miała pierścionek. Za parę dni były już chłopak zabrał mnie do sklepu jubilerskiego. hehe

Jak zajrzałam niedawno do tego zeszytu, który gdzieś zapodziałam to miałam niespodziankę, że coś mi się udało przyciągnąć..

 

Najbardziej pamiętam historię z przed paru lat. Parę razy będąc w parku w przyjaciółka, idąc przy stawie rozmawiałyśmy o pewnym chłopaku, który strasznie mi się podobał.. Mówiłam, że nie chciałabym go spotkać, że odpuszczam sobie go itp. parę minutt pózniej się pojawiał.. hehe było to może tak z 3 razy..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...