Skocz do zawartości

Bardzo proszę - może ktoś będzie w stanie to zinterpretować.


lukiki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Miałem wczoraj dziwny sen. Zaczęło się od tego że byłem w pracy (ale to był inny budynek - jakaś renesansowa kamienica, a później magazyn z drewnianymi skrzyniami - tylko ludzie ci sami i problemu podobne). Byłem z moją przyjaciółką (niedawno troszkę się pokłóciliśmy). w pewnym momencie ona powiedziała że musi na chwile wyjść do innej pracy (do innych zadań). I już jej nie widziałem, i zacząłem się niepokoić o nią. Nawet zacząłem jej szukać.

Kolejna scena: idę po łące (pełno kwiatów, chyba maki i jakieś niebieskie) piękne słonko, cieplutko. Idzie ze mną koleżanka z pracy, nagle bierze mnie za rękę, ściskamy swoje dłonie co raz mocniej, jak "kochankowie" (a nawet mi się nie podoba). Nagle pojawiają się dwa duchy dzieci (chyba rodzeństwo - bliźniaki) - około 7 lat (nie moje - mam dzieci ale nie w tym wieku) - i tak jak by chciały nas przestraszyć. Ale my się nie boimy. Idziemy dalej mimo wszystko, coraz bardziej się "zbliżając" do siebie. Nagle pojawia się w pewnej odległości jakiś facet. wygląda przyjaźnie. Gdy podchodzimy bliżej on coś od nas chce, ale my się nie zgadzamy. I nagle on wzywa psy (to były chyba charty, albo coś takiego - szare). Te psy atakują nas - przychodzą z trawy otaczając nas. Ja próbuje bronić tej koleżanki i siebie i jeden z psów gryzie mnie w rękę. Ale nie widzę krwi. nie były te psy jakoś bardzo agresywne ani ja bardzo waleczny - po prostu "robiliśmy to co mieliśmy do zrobienia" bez większego zaangażowania, emocji - tak miało być i tyle.

Kolejna scena: Jesteśmy z tą samą koleżanką z łąki w pobliżu jakiejś ściany z kamienia (albo skały lub muru) i pojawiły się te duchy dzieci. Były na jakimś obrazie, mozaice albo witrażu. I nagle pojawiły się pod tym obrazem imiona tych dzieci, a one wyszły" z tego obrazu. I wtedy stwierdziłem że "one chciały nas ostrzec przed tym facetem i psami".

 

Może toś będzie w stanie zinterpretować choć w części ten sen. Ja próbowałem, ale nie do końca rozumiem o co chodziło.

z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wormars

I czesc - II czesc i III czesc snu ... widac ze jestes czlowiekiem uczuciowym. Przejales sie klotnia z przyjaciolka na ktorej badz co badz Ci zalezy [dosyc mocno] . Odreagowujesz w 3 rozne sposoby w snie. JA bym sie nie doszukiwal czegos wiecej . Ale powiem Ci ze po prostu jestes uczuciowy choc moze w zyciu tego nie okazujesz ... na codzien. Jednak jak Ci podpowiada podswiadomosc w snie mozesz przed nia smialo sie otworzyc . Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję że masz rację i właśnie o to chodzi. Bo jak zacząłem "rozbierać" ten sen na czynniki pierwsze to nie za ciekawie to wyglądało.

Dzisiaj w nocy natomiast śniło mi się że ta moja przyjaciółka strasznie płakała bo ktoś ją wk***ił!! I znowu interpretacja którą znalazłem w necie nie jest zbyt wesoła. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wormars

Powiem ci tak .. jest bardzo mozliwe ze jest to osoba psiana Tobie (niewazne czy jest w ziwazku z kims innym czy nie ) wasza wymiana energetyczna jest doskonala. I widac choc Ty w to nie wierzysz to twoja podsiwadomosc wie lepiej... :) Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...