Skocz do zawartości

Martwa Kobieta


matkat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem z jednym z moich snów... Jakoś nigdy się nie przejmowałem tym aż do dziś :).

Jedyne co mi najbardziej utrwaliło się z tego snu to ksiądz i kobieta w trumnie.

A wiec:

 

Wchodzę z księdzem do pomieszczenia aby zidentyfikować osoby które są w 2 trumnach. Otwieram razem z księdzem jedną z trumien gdzie znajduje się kobieta przykryta biała płachtą ( czy coś w tym rodzaju ). Odsuwam się jakoś o 2 kroki w tył po czym ksiądz odkrywa płachtę. W trumnie leży kobieta w białej sukni ( nie ślubnej ). Gdy ksiądz dotkną jej lewej nogi ona jakoś się dziwnie wykrzywiła w kierunku prawej a głowa kobiety skierowała się w moja stronę. We śnie tłumaczyłem sobie ze to " pośmiertne skurcze :) " co by się nie bać. Lecz gdy spojrzałem na twarz kobiety otworzyła oczy i spojrzała na mnie miała niebieskie oczy w tym momencie przerażony się obudziłem. Dodam ze kobieta w trumnie jest mi nieznana :)

 

Prosiłbym o interpretacje mojego snu.

Z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wormars

Brakuje mi 1 kwesti ? Kiedy sie urodziles tylko rok ... bo widac w tym jakas psychiczna bariere strach wyrazony w snie. Silne emocje.

Edytowane przez wormars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wormars
podkreślam jestem facetem i nie mam oboje rodziców

 

czyli masz ok to bledna droga ze brak :)

Edytowane przez wormars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze tam nie dałem znaku interpunkcyjnego. Powinno to brzmieć "nie, mam oboje rodziców" przepraszam za pomyłkę :)

 

Co do kapłaństwa nie ma takiej opcji :) a do wierzenia hymm.. jestem bardziej z tych co mama narzuca wiarę. I nie traktuje wiary na poważnie bardziej wierze w to co widze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wormars
:) ok ... kaplan - twoja podswiadomosc , 2 trumny - 2 drogi Cie czekaja w zyciu. 1 otwarta - w tej chwili lecisz droga gdzie bedziesz musial zobaczyc by uwierzyc wiec czekaja Cie przygody ktore Ciezko bedzie wytluamczyc ... ale dzieki temu otworzysz za jakis czas na 2 trumne - ktora jest zamknieta dla Ciebie... za pare lat sytuacja juz nie bedzie taka prsota. JEstes idealna osoba do lamania wszelkiego rodzaju oszustw . Popularny zawod w ameryce w Polsce nie jest to tak znane :) ... przekaz ogolny na jakim jestes etapie rozwoju ... Sory za bledy i za to ze bralem Cie za kobiete ale zmeczenie robi swoje dzis przegialem :) ale juz poprawilem :) wszelkie niejasanosci :) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wormars

oszustw - tzn niewiem likwidowanie roznych cudow , niby duchy w domach . Idealny sceptyk z Ciebie :) i to jest piekne bo nie jestes zakmniety . Jak zob to uwierzysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...