Skocz do zawartości

Sen o pięknej (nie)znajomej


rybapmi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałem ostatnio dziwny sen. Opowiem Wam wszystkie okolicznośći.

 

Byłem sobie w piątek w klubie, tańczyłem z bardzo piękną dziewczyną, ma faceta - jednak wziąłęm od niej numer(pijany byłem - bardziej śmiały i się odważyłem).

 

Po powrocie z klubu do domu położyłem się spać i przyśniła mi się dziwna sytuacja - odprowadzałem tą dziewczynę do domu[TO NAPEWNO BYLA ONA, CHOC WIDZIAŁEM JA TYLKO RAZ](trzymaliśmy się za ręce) a za nami szli wszyscy ludzie, którzy byli w klubie. Nagle ona stwierdziła(pod swoim domem), że musi ich wszystkich odwieść samochodem do domu, ale jej mama nie pozwoliła na to i na tym sen się skończył.(ostatnia scena - staliśmy przed jej domkiem jednorodzinnym a jej mama nam to mówiła przez okno na 1 piętrze).

 

Dodam jeszcze, że ta dziewczyna to istny Anioł, od razu mi się spodobała, w sobotę odezwałem się do niej a dzisiaj byliśmy na pierwszej randce i było bosko.

 

Rok urodzenia: 1992

 

Proszę o pomoc, gdyż bardzo ciekawi mnie, że śni mi się osoba którą raz w życiu widziałem.

Edytowane przez rybapmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz to raczej nic niezwykłego w takiej sytuacji...po prostu zaczynasz się zakochiwać. Jesteś pod wrażeniem dziewczyny, dużo o niej myślisz....a mózg w czasie snu robi sobie akcje higieniczną i z tond sny o niej:). nie doszukuj się w tym śnie czy będziecie z sobą...i co to znaczy po prostu to nie tego rodzaju sen. nie wyczytasz z niego tego.

pozdrawiam

Edytowane przez bluVred2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...