Skocz do zawartości

Ancol, proszę o portret psychologiczny


listeria

Rekomendowane odpowiedzi

Hej bestla

 

Na dzieciństwo i młodość, mógł mieć wpływ jakiś mężczyzna. Być może był to ojciec, który albo był surowy, wymagający, niedostępny lub troszkę taki ślamazarny, ciapowaty domownik. Być może w Twoim rodzinnym domu brakowało miłości lub byłaś świadkiem nieodpowiedniej relacji partnerskiej np. pomiędzy Twoimi rodzicami - aczkolwiek niekoniecznie :_kwadr: Raczej nie byłaś "ryzykantem", przeciwnie spokojne, stonowane i posłuszne dziecko z Ciebie mogło być :zeby_na:

Dorosłość to więcej otwartości w stosunku do innych ludzi. Możesz mieć w tym czasie dobre relacje z rówieśnikami lub rodzeństwem (jeśli posiadasz). Dodatkowo możesz podejmować jakieś prace związane z "mówieniem" lub "pisaniem". Raczej będziesz lubiana i przyjacielsko nastawiona do innych. Ojjj troszkę flirciara....:nonono: Pojawi się dużo nowych możliwości.

Jesień życia to raczej dużo szczęścia i radości. Możesz w tym okresie poznać jakiegoś obcokrajowca lub wyjechać gdzieś poza granice Polski. Niewątpliwie wydarzy się jakaś miła podróż, może nie jedna...

Możesz mieć bardzo duży problem z nawiązaniem stałego, poprawnego związku z partnerem lub tkwić w destrukcyjnych związkach :_yyyy: Możesz mieć także problem z podejmowaniem decyzji i odczuwaniem wszelakich rozterek na każdej płaszczyźnie życia.

Jesteś stosunkowo ufną, otwartą i spontaniczną osóbką, która potrafi cieszyć się najmniejszą chwilą w życiu.

Twoja misja to zdobywanie i zgłębianie różnorodnej wiedzy np. poznawanie starych kultur, zajmowanie się badaniami naukowymi a na pewno powinnaś ukończyć jakieś studia :zeby_na: Być może będziesz miała także za zadanie "dogadać się" z własnym tatą i stworzyć z nim lepsze relacje (jeśli jest coś nie tak :z_jezorem_na:) Musisz uczyć się większej tolerancji i zrozumienia dla odmienności.

Dostałaś od losu dar w postaci umiejętności zrobienia kariery i odnoszenia sukcesów. Potrafisz działać dynamicznie, być pewną siebie. Możesz w pewnym momencie życia się dość często "transportować" z miejsca na miejsce lub często zmieniać miejsce zamieszkania.

Harmonię osiągniesz gdy będziesz wzbogacać swoje życie duchowe (być może "już" jesteś dość religijną, bądź uduchowioną osobą) Musisz częściej słuchać swojego wewnętrznego głosu i zgłębiać swoją psychikę.

Postrzegasz siebie jako człowieka zdolnego do głębokich uczuć. Życzliwego, wiernego i lojalnego w przyjaźni lecz momentami możesz twierdzić, że jesteś zbyt sentymentalną.

Inni natomiast widzą Cię jako człowieka wybitnego z jasnymi zasadami i kręgosłupem moralnym. Inteligentnego i poważnego lecz momentami zbyt sztywnego i pozbawionego poczucia humoru.

 

O i tyle.

Mam nadzieję, że choć część będzie pasować.

 

Serdecznie zapraszam do wątku INTERPRETACJA PORTRETU PSYCHOLOGICZNEGO, jest tam sporo informacji i samemu będzie można z biegiem czasu wykonywać takie portrety :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za interpretacje mojego portretu psychologicznego.

Bardzo trafny, oj bardzo:)

Nie zgodzę się tylko z męskim wpływem w moim dzieciństwie, otóż znaczący wpływ miała mama z którą relacje niestety się coraz bardziej zaostrzają.

Z tym stałym związkiem faktycznie mam problem:/ ( są to efekty mojej największej życiowej porażki)

Mam naturę włóczykija, problem z usiedzeniem na miejscu, więc życie na walizkach nie jest mi obce :)

I ta piekielna ciekawość świata...

Lojalność, wierność i życzliwość kolejny strzał w 10 cechy, które najbardziej cenie u innych.

 

Wątek, który poleciłaś wertowałam nie raz. Poprosiłam Ciebie bo interpretacja mnie samej wydała mi się nie obiektywna

Jeszcze raz dziękuję za poświęcony mi czas i trafną interpretację:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za interpretacje mojego portretu psychologicznego.

Bardzo trafny, oj bardzo:)

Nie zgodzę się tylko z męskim wpływem w moim dzieciństwie, otóż znaczący wpływ miała mama z którą relacje niestety się coraz bardziej zaostrzają.

Z tym stałym związkiem faktycznie mam problem:/ ( są to efekty mojej największej życiowej porażki)

Mam naturę włóczykija, problem z usiedzeniem na miejscu, więc życie na walizkach nie jest mi obce :)

I ta piekielna ciekawość świata...

Lojalność, wierność i życzliwość kolejny strzał w 10 cechy, które najbardziej cenie u innych.

 

Wątek, który poleciłaś wertowałam nie raz. Poprosiłam Ciebie bo interpretacja mnie samej wydała mi się nie obiektywna

Jeszcze raz dziękuję za poświęcony mi czas i trafną interpretację:)

 

Bardzo proszę, miło że się w dużej mierze zgadza z prawdą :)

I na Twoim przykładzie widać jak Arcykapłan na pozycji 1, uaktywnił się w energii żeńskiej (matka) a nie męskiej.... miłe zaskoczenie....

 

Pozdrawiam,

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...