Jump to content

Pająk

bobikson20
 Share

Recommended Posts

Kurde potrzebuje Czyjejś rady. Mailem dzisiaj dziwny sen był on strasznie wyraźny śnił mi się pająk i to już nie pierwszy raz mi się zdarza w nowym roku chyba z 3 razy mi się już śnił ale nigdy tak wyraźnie. A oto sen: Śniło mi się ze chodziłem po klatce schodowej u mnie w bolku i widziałem pająka on mnie śledził i w końcu spotkałem go na pól pietrze na pajęczynie takiej naprawdę dużej, był brązowy i miał czarne odnóża, na tej jego pajęczynie było kilka małych pajączków czy jakiś owadów. On coś odemnie chciał ale powiedziałem ze mu nie ufam i rzuciłem mu cos do pożarcia na ta pajęczynę, wziol to i zaczol jeść a ja zdjolem go wtedy z tej pajęczyny z tym pokarmem i zawinolem go w spodnie ale był strasznie zły i chciał mnie ugryźć i zrobił to ale cały czas go trzymałem w tych spodniach zawiniętego, aż w końcu uciekł i zaczol mnie grysc dalej, przez caly sen zrobił to 3-4 razy, chodził po mnie był strasznie ohydny, ja spanikowałem chciałem go strącić rozbierałem się żeby go strącić, aż zmienił się w takiego jeszcze większego z złotymi nogami przez ten pokarm co mu dałem i wszedł mi na plecy ja się uspokoiłem i chciałem go strącić z pleców i prawie mi się to udalo ale się obudziłem.