Skocz do zawartości

Istoty światła i ciemności, czy jest coś takiego?


tomciomaxi

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc i wyjaśnienie mi czy coś takiego jak istoty światła i istoty ciemności istnieje?

 

Mam problem z moją dziewczyną. Jesteśmy razem juz od okolo 3 lat. Jest ona taka jakaś dziwna, bezuczuciowa dla mnie. Robi wszystko aby tylko jej było dobrze. Ma dużo energi do życia a ja nie mam jej wogóle i coraz gorzej sie czuje z dnia na dzien. Dodam, że zanim ją poznałem czułem się świtnie i miałem dużo energi do życia. Zwrócielm sie o pomoc do pewnego pana ktory powiedział mi, że moja dziewczyna to jest istota ciemności i robi wszystko aby mnie zniszczyć. Radzil mi aby jak najszybciej sie od niej uwolnić i znaleźć sobie kogoś innego do życia.

 

Nie wiem co mam robić.

 

Czy jak jest to prawda czy da sie to jakos naprawic aby moja dziewczyna stała sie istotą światła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,jest to prawda ,jak Istnieją Istoty Ciemności , Mroku (Demony ) tak istnieją Istoty Światła ,Świetliste ,Pełne Miłości (Anioły).

Prawdopodobnie twoja dziewczyna już dawno przeszła na stronę zła (jak w filmie G.Lukasa -"Wojny Gwiezdne"),lecz obdarzając ją ciepłem i Miłością Każdego dnia ,w każdej chwili powoli (co musi potrwać ) na Powrót nasycisz jej Duszę Miłością i Światłem ,i znowu Wasz Związek stanie się Pełen Miłości ,tam gdzie Bóg Gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak jest to prawda czy da sie to jakos naprawic aby moja dziewczyna stała sie istotą światła?

 

myślę że z Twoją dziewczyna jest lepiej niż myślisz, lecz negatywne tendencje w percepcji jakie masz zakorzenione w umyśle,

sprawiają że po 1 widzisz sytuację nie do konca taką jaka ona jest po 2 te same tendencje popychają świat wokół Ciebie by działał na Twoją niekorzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu coś się wypaliło po tych trzech latach...może wystarczy z nią porozmawiać i opowiedzieć o tym co się czuje. Może ona tak samo widzi Ciebie na zasadzie "ja go traktuje jak śmiecia a on ma to w d..... to pewno mu nie zależy". Nikt z nas nie jest absolutnie dobry czy absolutnie zły. Możemy mieć tendencje do jakiegoś typu zachowań, tyle. Porozmawiaj z nią i nie wierz komuś tylko dla tego, że to co mówi wydaje się prawdopodobne. Sprawdź to sam :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja dziewczyna moze byc wampirem energetycznym, sa wampiry energetyczne, które nawet nie wiedza ze nimi sa a czerpia energie od innych, pozbawiając ich jej. Jeśli jestescie już tyle czasu ze soba to wytworzyła sie miedzy wami więź nie tylko emocjonalna i fizyczna ale także na poziomie mentalnym, eterycznym i astralnym, sami możecie sobie z tego nie zdawac sprawy ale łączy was nierozerwalna nić. Możesz temu zapobiec np wizualizując dookoła siebie ochronną tarcze z białego światła przez które nic nie da rady przeniknąć a gdy coś próbuje odbija się i uziemia. Spróbuj zobacz jak ona zaraguje albo poprostu z nią porozmawiaj po ludzku przecież się znacie długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...