Jump to content

Istoty światła i ciemności, czy jest coś takiego?


tomciomaxi
 Share

Recommended Posts

Prosze o pomoc i wyjaśnienie mi czy coś takiego jak istoty światła i istoty ciemności istnieje?

 

Mam problem z moją dziewczyną. Jesteśmy razem juz od okolo 3 lat. Jest ona taka jakaś dziwna, bezuczuciowa dla mnie. Robi wszystko aby tylko jej było dobrze. Ma dużo energi do życia a ja nie mam jej wogóle i coraz gorzej sie czuje z dnia na dzien. Dodam, że zanim ją poznałem czułem się świtnie i miałem dużo energi do życia. Zwrócielm sie o pomoc do pewnego pana ktory powiedział mi, że moja dziewczyna to jest istota ciemności i robi wszystko aby mnie zniszczyć. Radzil mi aby jak najszybciej sie od niej uwolnić i znaleźć sobie kogoś innego do życia.

 

Nie wiem co mam robić.

 

Czy jak jest to prawda czy da sie to jakos naprawic aby moja dziewczyna stała sie istotą światła?

Link to comment
Share on other sites

Tak ,jest to prawda ,jak Istnieją Istoty Ciemności , Mroku (Demony ) tak istnieją Istoty Światła ,Świetliste ,Pełne Miłości (Anioły).

Prawdopodobnie twoja dziewczyna już dawno przeszła na stronę zła (jak w filmie G.Lukasa -"Wojny Gwiezdne"),lecz obdarzając ją ciepłem i Miłością Każdego dnia ,w każdej chwili powoli (co musi potrwać ) na Powrót nasycisz jej Duszę Miłością i Światłem ,i znowu Wasz Związek stanie się Pełen Miłości ,tam gdzie Bóg Gości.

Link to comment
Share on other sites

Czy jak jest to prawda czy da sie to jakos naprawic aby moja dziewczyna stała sie istotą światła?

 

myślę że z Twoją dziewczyna jest lepiej niż myślisz, lecz negatywne tendencje w percepcji jakie masz zakorzenione w umyśle,

sprawiają że po 1 widzisz sytuację nie do konca taką jaka ona jest po 2 te same tendencje popychają świat wokół Ciebie by działał na Twoją niekorzyść.

Link to comment
Share on other sites

A może po prostu coś się wypaliło po tych trzech latach...może wystarczy z nią porozmawiać i opowiedzieć o tym co się czuje. Może ona tak samo widzi Ciebie na zasadzie "ja go traktuje jak śmiecia a on ma to w d..... to pewno mu nie zależy". Nikt z nas nie jest absolutnie dobry czy absolutnie zły. Możemy mieć tendencje do jakiegoś typu zachowań, tyle. Porozmawiaj z nią i nie wierz komuś tylko dla tego, że to co mówi wydaje się prawdopodobne. Sprawdź to sam :) Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Twoja dziewczyna moze byc wampirem energetycznym, sa wampiry energetyczne, które nawet nie wiedza ze nimi sa a czerpia energie od innych, pozbawiając ich jej. Jeśli jestescie już tyle czasu ze soba to wytworzyła sie miedzy wami więź nie tylko emocjonalna i fizyczna ale także na poziomie mentalnym, eterycznym i astralnym, sami możecie sobie z tego nie zdawac sprawy ale łączy was nierozerwalna nić. Możesz temu zapobiec np wizualizując dookoła siebie ochronną tarcze z białego światła przez które nic nie da rady przeniknąć a gdy coś próbuje odbija się i uziemia. Spróbuj zobacz jak ona zaraguje albo poprostu z nią porozmawiaj po ludzku przecież się znacie długo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...