Jump to content

Prośba do Sławomira


Bozena21
 Share

Recommended Posts

Witam! Wszystkie interpretacje snów Sławomira były trafne, ale jest coś co znów wróciło w moich snach i mam wielką prośbę o wyjaśnienie. Tym razem wszystko dzieje się u dobrego znajomego. Pojechałam do niego z wizytą (a jest to kolega, przyjaciel z daleka). W jego domu była dziewczyna drobniutka wyglądała jak dziecko z brzuchem. Z początku nic nie mówiłam, postanowiłam się nie wtrącać, ale nie wytrzymałam i spytałam czy to jego dziecko ma się urodzić. Odpowiedział, że tak. Nie mogłam tego znieść i zaczęłam go bić po głowie. Dodam, że jestem przeciwniczką związków starszych mężczyzn z młodymi kobietami. Dla mnie takie związki to kazirodztwo, bo przecież mógłby być jej ojcem, ale zastanawiam się nad czymś innym. Czemu śnią mi się kobiety w ciąży i za każdym razem ktoś inny? Poprzednio śniła mi się koleżanka z pracy, ale ona nie jest w ciąży. Proszę o odpowiedź, moje sny się sprawdzają, wierzę, że to coś znaczy.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Twój znajomy chce wprowdzić w życie jakieś zminany(to ta ciąża), zminy które w tobie wzbudzą dezaprobate (to ta twoja złość). Te zminy są planowane od bardzo dawna czasookres mnij więcej odpowiadający wiekowi tej dziewczyny, mogą dotyczyć jego zycia rodzinnego (to jest ziwazane z twoimi poglądami odnosnie związków z duża różnicą wieku).

Co do ciaży bardzo czesto oznacza poprostu jakieś zmiany które są poprostu w planach stąd te "brzuchate" kobiety w snach.

A czy mówił ci ktoś że masz ogromnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy talent do języków obcych i niebywałą zdolność do przyciągania do siebie ludzi z zagranicy? Niestety pieniądze to zbytnio sie ciebie nie trzymają.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź. Bardzo ubolewam nad tym, ale nie znam żadnego języka obcego. Próbowałam nauczyć się, ale poległam. Co do pieniędzy to prawda, wcale nie trzymają się mnie. Uciekają w tajemniczy sposób, nawet nie wiem jak, chociaż nie należę do rozrzutnych. Skąd to wiesz?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Pozwoliłem sobie spojrzeć w twoja datę urodzenia. Co do jezyków jestes jedną z bardziej uzdolninych osób jakich daty widziałem, twój problem to nie jezyki tylko nastawienie do nich, jeżeli weźmiesz do siebie to co pisze problemy znikną, ty ich nie musisz się uczyc ważne abyś poprostu je chciała zrozumieć reszta przyjedze samo.

Link to comment
Share on other sites

To prawda, mam uczulenie szczególnie na język angielski, który jest mi bardzo potrzebny, bo interesuję się informatyką. Trochę znam angielski, bo muszę, ale tylko słowa pisane, nie potrafię mówić. Zresztą i po polsku mało mówię, tak już mam. Czy mógłbyś jeszcze coś napisać o mnie, czego jeszcze nie wiem? Proszę.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jesteś numerologiczną 6 - jest to wibracja kobieca dość specyficzna bo łączy tą cyfrę bardzo silny związek emocjonalny z kobietami o jedno pokolenie staryszymi przeważnie chodzi o matkę, jest to bardzo istotne dla twojego partnera bo biorąc taką partnerkę musi sie pogodzić z tym że w sprzedaży wiazanej ma również teściową a jakakolwiek próba ingerencji w relacje pomiedzy kończy się atakiem z obu stron. Doadtkowo szostki charkteryzują się talentami artystycznymi i bardzo dużą intuicją. Meżczyzźni z tą wibracją bardzo często są skłonni do prowadzenia podwojnego zycia uczuciowego i bardzo ciężko jest ich wyrwać spod mamowej spódnicy a ich wybranka serca najlepiej jakby była kopią tej pierwszej najwazniejszej kobiety w życiu. Kobiety 6 są pełne ciepła i matczynych uczuć emanują kobiecości i wsrodowisku sa poczutywne za bardzo kobiece zaś mężczyźni potrafią na ich punkcie dostać niezłego hyzia. Ich kobiecość owiana nutką tajemniczości 6 jest uczuciową miesznką zapalną.

Moim zdaniem miałaś szcześliwe dzieciństwo bardzo mozliwe że związne z jakimiś wyjazdami być może zagranicznymi. Otwartość na świat i radość, uśmiechniętego dziecka tak bym nazwał ten okres. Uczyłaś sie chętnie a przedmiotach scisłych czułaś się najpewniej. Twoja nauka wygladała jak iskra krutki skok i cała wiedza wchłonięta, jak czytałaś książki to najlepiej aby skonczyć ją tego samego dnia bo przerwa to jest cos co psuło ci "smak wiedzy". Jednym słowem przy nauce zachowujesz sie jak głodny na przyjęciu dużo i szybko ale swoją wiedzą dzielisz się nie chętnie może dlatego że mało kto za toba nadąża a gdy ktoś nie "kapuje" tak szybka jak ty doprowadza cię do irytacji i po zawodach. Masz bardzo dorą pamięć w szczegolności do cyfr, paragrafów, rozporządzeń, instrukcji wszystkiego co jest suchą wiedzą bez okraszania górnolotnymi słowami. Jakbyś miała na pamięć nauczyć się kodeksu pracy lub Pana Tadeusza ten pierwszy przyswoiłbys w relatywnie krutszym czasie niż ...........Wojski chwycił swój róg bawoli, długi centkowany kręty jak waż boa............ Nawiązując do kodeksu jesteś osobą o bardzo rozbudowanym kodeksie wewnętrznym takich ludzi jak ty w spłeczenstwei nazywa się ostoją sprawiedliwości, nie krytykujesz, nie osądzasz, nie napiętnujesz jeżeli wcześniej nie wyjaśnisz wszytskiego ze wszystkich stron i nie rozwiejesz najmniejszych watpliowści, ludzie op podpobnych wibracjach jak twoje są cenionymi prawnikami oraz sedzimi zasiadjącymi w najwyższych trybunałach a osoby których los został powierzony w ich ręce mogą być pewne że wyrok będzie surowy ale sprawiedliwy. Surowy bo to sa osoby ktore wszytkich mierzą taką sama miarą a w szczególności własna osobę. Niestety taka postawa nie przysparza przyjaciół ale jeżeli już się takowi znajdą to jest to na dobre i złe bo cenią cię za to kim jesteś a nie co posiadasz.

Jesteś osobą która jest stworzona do zaczynania wszystkiego od początku w każdej zyciowej sytuacji możesz zaczynać od zera i nie stanowi to dla ciebie problemu zmiany sa poprpstu wpisane w twoje życie występuja często i przeważnie towarzyszy im zwrot sytuacyjny o 180 stopni. To zaczynanie od zera niestety bardzo czesto tyczy się sytuacji finnasowej, pieniądze przeciekaja ci przez palce jak piasek na plaży ale nie jest to coś co strasznie przeszkadza bo wartości materialne śa dla ciebie drugo planową sprawą. Wszytkie problemy kwitujesz raczej uśmiechem niz przejęciem ze co to będzie. O jezykach już pisałem i wiesz mi że powinnaś przełamać się bo warto.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Sławku. Dużo prawdy napisałeś o mnie. To niesamowite, jak szybko można poznać człowieka znając jego datę urodzenia.

Pozdrawiam i dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...