Jump to content

most


assias
 Share

Recommended Posts

witam, oczywiście zwracam się o interpretację snu:) aby ułatwić to przedstawię w przybliżeniu ogólną sytuację.

A więc rozstałam się niedawno z chłopakiem - związek trwał prawie 6 lat, główną przyczyną była zazdrość o jego koleżankę z pracy karolinę (imię przypadkowe) - której nigdy nie poznałam, ale często z nim pisała na gg i wysyłała smsa, jak był weekend

A więc sen zaczyna się tak jadę sobie samochodem i widzę że na pomoście siedzi mój chłopak z tą karoliną i inną koleżanką z pracy i dwoma kolegami z pracy, zatrzymuję się żeby się z nimi przywitać, gdy podchodzę do grupy siedzącej na pomoście karolina się na mnie zadowolona rzuca że ona bardzo chciała mnie poznać, że taka szczęśliwa jest, coś w tym stylu, ja nie wytrzymuję i chcę ją zepchnąć z pomostu do wody, ale przeszkadzają mi w tym inni, całe zdarzenie obserwuje ta druga koleżanka z pracy tak jakby z zadowoleniem!? o co chodzi?

Link to comment
Share on other sites

Witam!

No cóż osiągnęła co chciała - skłuciła cie z twoim chłopakiem i to właśnie oznacza ta bijatyka na moście. Zaś most to poprostu symbol nowego etapu w życiu przed którym stanęlaś ale jeszcze w niego nie weszłaś. Najśmieszniejsze w tym wszystkim że my mężczyźni jesteśy całkowicie nierozumiejący takich kobiecych gierek jak te z gg i sms-ami, dla nas one nic nie znaczą a cały jad trafia do drugiej osoby w związku. jazda samochodem to porostu symbol drogi życia a to że prowadzisz świadczy o tym że na "swój most" chcesz wjechać sama ale jeszcze czeka cie przystanek o nazwie "trudna rozmowa". I tu musisz podjąć decyzję czy mina tej drugiej koleżanki to nie rzeczywiste ich odczuciu po udanym rozbiciu waszego związku za pomocą "małych teksowych szpilek" wysyłanych w momencie kiedy akurat on jest z tobą.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...