Jump to content

Co się wydarzyło???? ZAKOŃCZONE

agnieszka1982
 Share

Recommended Posts

Byłam w pewnym miejscu załatwic pewną sprawę -pytania dla Was

Czego dotyczyła sprawa?

Atmosfera jaka panowała w tym miejscu?

skutki tego spotkania?

Życzę powodzonka:)koleżanki;)

Edited by NeoNówka
Zakończenie ćwiczenia

1. Czego dotyczy sprawa? - Wieża, Król kielichów, 7 denarów - Byłaś tam żeby wyegzekwowac coś co ci się należy.Ciekawe, że miejsce pozakuje mi się jak jakaś wyspa.

2. Atmosfera? - Król denarów, 6 denarów, 2 miecze - Panowała tam atmosfera pracy i chyba nie bardzo miałaś jak się dostac do osoby z kórą chciałaś rozmawiac.

3. Wydaje mi się, że chciałaś wyegzekwowac pieniadze które zarobiłaś, a że musiałaś na nie długo czekac więc się zwolniłaś i odeszłaś, tylko że do tej pory bijesz się z myślami czy dobrze zrobiłaś.

1. Czego dotyczy sprawa ? - pomysł, początek nowej incjatywy, zakupu mieszkania (as buław, rycerz kielichów, 10 kielichów)

2. Atmosfera ? - spotaknie z osobą zainteresowaną, oglądaliście mieszkanie, burzliwa dyskusja w trakcie , której podjeliście decyzje. W rezultacie odczuliście radość ze znalezienia odpowiedniego mieszkania dla siebie. (kochankowie, sąd, wieża)

3. Skutki tego spotakanie - zawarcie transakcj ustnej ewentualnie podpisanie umowy (cesarz, siła, 2 kielichy)

Edited by zakretka23
  • Like 1

Sorki...ale nie miałam internetu...

Czego dotyczyła sprawa?...10 denarów,as buław,6 denarów...dotyczyła sprawy rodzinnej...szanse na dodatkowe pieniądze...może kredyt,albo pożyczka,lub zakup czegoś...

Atmosfera jaka panowała w tym miejscu?...8 mieczy...raczej chłodna....mogłaś czuć się skrępowana...w każdym razie coś Cię ograniczało...nie czułaś się tam dobrze...

skutki tego spotkania?...Arcykapłan....sprawa zakończyła się pozytywnie....

Edited by Arivo
  • Like 1

carotina hm ta wyspa to mieszkanie

zakretka23 jestem pod wrażeniem trafności

Arivo miałaś przeczucie właściwe:)

Tak sprawa dot kupna mieszkania, atmosfera hm byłam przejęta i zdenerwowana,bo mieszkania nie kupuje się codziennie;)

skutki pozytywne, doszło do wstępnych formalności, które nadal trwają

dziękuję Wam za udział:)