Jump to content

Niebo jak tam jest?

U-boot
 Share

Recommended Posts

opowiedzcie mi o niebie/nowym świecie przyszłości o wyższym celu do ktorego zapragnę dążyć...

tyle sie mówi o piekle a nic o krainie marzen o której filozofom sie nawet by nie przysniło co wiemy o tym miejscu?

Skąd wiesz, że ono istnieje w ogóle?

To akurat jest dobre pytanie. Najpierw trzeba odpowiedzieć sobie czy ono istnieje i czym jest.

Dopiero potem można opisać jak wygląda.

Bo dla każdego niebo jest czymś innym.

Dokładnie :-)

Tyle się mówi o piekle i niebie tylko czy one istnieją ? Jak tam jest ? myślę że nikt na tej ziemi nie jest w stanie nam powiedzieć bo fizycznie tam nie był , a jeśli nawet są ludzie którym dane było to zobaczyć to ciężko odróżnić tych co ściemniają a tych co mówią prawdę . To były moje pytania które mnie kiedyś męczyły, szukałam na nie odpowiedzi lecz nie znalazłam bo to sfera Sacrum tego co święte , trzeba uwierzyć żeby cieszyć się Niebem jakkolwiek go pojmujemy :-)

Tutaj najlepiej jak dla mnie widać wolną wolę którą nam Bóg dał :-)

Guest Masterus Patricius

Niebo i piekło są tylko dogmatami dualistycznymi które nas ograniczają ;].

Czy ktoś był w tzw. niebie, myślę że tak. R.Monroe opisywał kilka podróży do tzw. wymiaru buddyczego(nazwa nadana przez Bruce Moena) w którym doświadczamy nieskończonej miłości . Również sam Bruce podróżował po tym wymiarze. Czy można go nazwać niebem, chyba tak.

R.Monroe opisywał kilka podróży do tzw. wymiaru buddyczego(nazwa nadana przez Bruce Moena) w którym doświadczamy nieskończonej miłości .

A w której książce? Tzn. wiem, że opisywał ten równoległy świat, w którym jakby wcielał się w inną osobę. Ale chyba nie o tym mówisz :)

Guest Masterus Patricius

Nie pamiętam dokładnie, bo dawno czytałem. Z tego co kojarze mówisz o strefię 3. Która jest uznawana za trzeci rodzaj oobe.(po strefie czasu rzeczywistego i projekcji astralnej).

Czekaj, też nie pamiętam, jak on to tam "podpisał" , ale nie pamiętasz w której książce to czytałeś? :P Czy w tej "Najdalsza podróż" i tam właśnie ten równoległy Świat opisywał, czy w innej?

Niebo Jest w Nas ,Niebo jest wtedy kiedy czujemy się: Śczęśliwi ,Bez Problemów - Zdrowotnych - Tak Psychicznych jak i Fizycznych ,Oraz Osobistych i Zawodowych .

Niebo Jest w Nas ,Niebo jest wtedy kiedy czujemy się: Śczęśliwi ,Bez Problemów - Zdrowotnych - Tak Psychicznych jak i Fizycznych ,Oraz Osobistych i Zawodowych .

To takie ogólne stwierdzenie, jako pewnego rodzaju odczucie. Jednak swoje Niebo chyba inaczej bym odczuwała, nie wiem jak...Jeszcze mnie taki zaszczyt nie spotkał :)

Dokładnie ,tak Opisywało/Określało Swoje Doznania Wielu Oświeconych W Histori Ludzi ,jakby stali się Całym Światem a Cały Świat góry ,doliny ,planety,i wszystko przepełniało Całe Wnętrze Człowieka ,doznanie jest tak nieziemskie że możemy tylko do Boga w zachwycie się zwrócić.

Sam codziennie zresztą z Bogiem rozmawiam ,to wiem że tylko On/Bóg może Oświecić Duszę Człowieka z Daawnych Grzechów, i Rozjaśnić Umysł Z Wszelkich Iluzji Które Zaciemniają Umysł.

Zwane jest to ILUMINACJONIZMEM czyli OŚWIECENIEM BOŻYM .

To takie ogólne stwierdzenie, jako pewnego rodzaju odczucie. Jednak swoje Niebo chyba inaczej bym odczuwała, nie wiem jak...Jeszcze mnie taki zaszczyt nie spotkał :)

Spotkał tylko o tym nie wiesz. Wywołałaś w sobie stan wdzięczności, szczęścia, śmiejesz się, kochasz - wszystko to masz w sobie, to niebo jest. (jakakolwiek nazwa jest dobra, brak nazwy też jest dobry, chodzi o uczucie)

taka ciekawostka 1 wydanie tej książki święta pani sfinansował Marszałek Edward Rydz–Śmigły

po wojnie była drukowana w konspiracji

Jesteś SzczęśliwySzczęśliwa ,Tak W Życiu =Prywatnym =Zawodowym =Osobistym ,Jednym słowem jesteś spełniony/spełniona Duchowo i Fizycznie .

OTO NIEBO WEDŁUG MNIE .