Jump to content

Pozycja pierwsza - Śmierć (XIII)

NeoNówka
 Share

Recommended Posts

Bardzo szybka samodzielność osoby. Byc może było to związane z kształceniem z dala od domu. Nie chce wracać do swojej przeszłości.

Osoba twarda stąpająca po ziemi, gotowa i otwarta na wszelkie zmiany i doskonale sobie z nimi radząca.

Śmierć pozycja 1 (dzieciństwo i wczesna młodość):

- w dzieciństwie dziecko mogło doświadczyć śmierci, poważnej choroby lub rozstania z bliską osobą,

- dziecko lub młody człowiek, który jest dość chorowity, ale radzi sobie i szybko dochodzi do zdrowia,

- dziecko lub młody człowiek, który z powodu swojej choroby często odwiedza szpitale i lekarzy,

- dziecko, które przyszło na świat w trudnym porodzie (zagrożenie życia dziecka),

- młody człowiek, który jest przystosowany do ciągłych transformacji, nie boi się zmian,

• 8 years later...

XIII – Śmierć – Dzieci i młodzież w tym etapie przechodzić mogą kilkakrotnie zmianę charakteru i osobowości, dość szybko "dojrzewają psychicznie", więcej powie poz. 4 dlaczego, wygląd: młodszy niż mówi metryka, także chorowitość, umiejętność identyfikowania się z grupą / innymi ludźmi (w sensie przystosowania się, ale też wchodzenia w role), dobra pamięć do szczegółów, przy niekorzystnej karcie na poz. 4 często zatracenie własnej osobowości. Moje prywatne spostrzeżenie: wydaje mi się, ze osoby urodzone 13go dnia miesiąca przy sprzyjajacych kartach na poz. misji i karmy mogą doświadczać czegoś na zasadzie reinkarnacji lub deja vu. Słyszałam o tym od kilku osób, ale to za mało, żebym mogła stwierdzić na 100%.