Jump to content

Proszę o interpretację snu


KasiaKrakow
 Share

Recommended Posts

Witam. Bardzo proszę o interpretację snu. Po samodzielnej interpretacji odrobinę się go boję...

Byłam w domu mojej znajomej z jej synami. Mieszkają w domku a od od kolejnych domów dzielą ich łąki. Nagle rozpętała sie burza, były czarne chmury i niszczące wszystko tornado. Powiedziałam chłopcom abyśmy schowali się w piwnicy. Dookoła domu uderzały pioruny i przez okna widziałam czarne trąby tornad (było kilka wirów). Kiedy wszystko się uspokoiło wyszłam do okna i zobaczyłam, że niektóre domy w oddali płoną i unosi się czarny dym. Zadzwoniłam do mamy, czy z naszym mieszkaniem wszystko ok, na co mama mówi że tak, ale pewnie będzie niedługo musiała isc na pogrzeb. Ja pytam czyj, na co ona odpowiada, że mojej babci, ponieważ jej stan się pogarsza (w rzeczywistości babcia nie żyje od 1,5 roku). I obudziłam się.

Będę wdzięczna za interpretację, chociaż podejrzewam, że nic dobrego nie oznacza.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

I tu się z tobą nie zgadzam wbrew obrazom ze snu jego znaczenie jest zgoła odwrotne a minaowicie:

burza i tornada to obecna sytuacja, pełna zawirowń i nagłych zwrotów akcji iłość tornad to ilośc obecnych problemów. Te problemy związane są z twoją rodziną albo rodziną twojej znajomej (w śnie sa jej dzieci). Piwnica to jest symbol twojej podswiadomości to taka wsakzówka że rozwiązanie problemów jest w głebi ciebie w w twojej intuicji, kobiecej madrości. Ta twija wewnętrzna mądrość pozwoli zminimalizować straty (to te domy płonące w oddali) i zaowoacuje to wiadomością o końcu problemów (to jest właśnie umieranie twojej niżyjącej babci). Pewnie się zapytasz ale dlaczego babcia? Otóz jest to symbol o wymiarze czasowym i wsakzuje na początek problemów czyli mniej więcej od 1,5 roku.

Co do senników to tu się z toba zgodzę jeżeli poczytałaś o każdym symbolu odzielnie i poprubowałas to skelcić razem nie potrząc na sen jako obraz a tylko zbiór symboli to znaczenie jakie ci wyszło brrrrrrrrrrrrrrrr masakra.

Pozdrawiamś

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za interpretację. To prawda, mam na chwilę obecną kilka problemów, ale mam też nadzieję, że wszystko idzie ku ich rozwiązaniu :)

Pozdrawiam ciepło

Kasia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...