Jump to content

Najnowsze OBE z marca.


Captain Noni
 Share

Recommended Posts

W moim topicu była długo cisza co nie oznacza że nie dzieje się nic. Dzieję się nawet bardzo dużo jednak zaprzestałem już udzielania się tutaj z powodu poczucia braku zainteresowania moimi nie fizycznymi podróżami. Jednak fakt jaki dziś mnie spotkałem po analizie tego zdarzenia zdecyduje sie opublikować to jako że ciekawą informację wartą analizy.

 

 

OPIS OBE

 

Jestem w mieście, jest jakieś trzęsienie ziemi jednak nie zbyt mocne, panuje chaos, słychać krzyki ludzi. Biegnę przed Siebie do pobliskiego budynku.

Wszędzie pojawia się dym(mgła) wiem że to jest broń biologiczna albo jakiś gaz obezwładniający. Efekty jej odczuwam na sobie od razu. Moje oczy puchną że ledwo widzę poprzez ciasną szparkę, słuch traci na jakości pojawiają się tylko głosy i echa zamieszania dookoła. Nie mogę oddychać jednak siłą woli usuwam te wszystkie efekty i biegnę do wejścia budynku. Rozglądam się i widzę zmasowaną inwazje wojsk na tereny miasta. Żołnierze są wszędzie widzę helikoptery czołgi. Łapią cywili, nie których zabijają na miejscu. Gaz który był wszechobecny w mieście nie był jednak bronią biologiczną ale rodzajem gazu obezwładniającego.

Zdecydowałem się uciekać. Biegnę drogą którą przyszedłem. Grupa żołnierzy znalazła Mnie i strzela. Upadam na ziemie. Podchodzą bliżej i oddają jeszcze parę strzałów. Jednak nic mi to nie robi :) zaskoczeni że jeszcze żyje znowu do Mnie strzelają. Ja ciągle żyje bo jak można zabić nieśmiertelną duszę. Zdecydowali się zabrać Mnie do dowództwa jednak ja wychodzę i wracam świadomością do ciała.

 

Komentarz. Powiem krótko OBE które wyglądało tak jak to nie jest sytuacją zainspirowaną przeze Mnie. Miałem raz w życiu podobne OBE które swoją treścią mówiło mi że samolot z polskim prezydentem i polakami rozbije się. To była jak wizja przyszłości. 3 dni potem prezydent już nie żył. Wcześniej wszystkim mówiłem o tym komu się dało z otoczenia ale nikt mi nie wierzył.

Charakter tego OBE jest podobny myślę że niesie za sobą wizje przyszłości która w jakiś sposób może się manifestować u Nas a ja posiadłem rodzaj ostrzeżenia.

 

Mam wrażenie że udało mi się dostroić do tego świata fizycznego stąd ludzie widzieli mnie i nie mogli Mnie zabić byłem bowiem projekcją Siebie w tym miejscu.

 

 

ANALIZA:

 

-trzęsienie ziemi (mogło to być równie dobrze wybuchy rakiet lub pocisków czołgu)

-zamieszki lub wojna, Giną cywile armia zabija ludzi w mieście (iran)?

- w trakcie najbliższej przyszłości to może się stać.

 

Zdarzenie które przeżyłem analizując fakty w Iranie/Libi czy innego kraju mogło być już nawet teraźniejszością. Nie oficjalne kanały mediów i wycieki do internetu mówią że Armia tyrana użyła helikopterów oraz prywatnych najemników do zaatakowania sporego tłumu rewolucjonistów którzy opanowali miasto pod swoimi nie zależnymi rządami. Miasto było pod kontrolą cywili jednak armia i najemnicy odbili miasto siłą.

Zginęło mnóstwo osób.

 

jak widać OBE można wykorzystać w praktyczny sposób.

Deklaruje się do dalszych podróży do tego miejsca poprzez OBE by zdać relacje z sytuacji.

 

 

z9193564Z,Libijscy-powstancy.jpg

 

 

Libijskie lotnictwo zbombardowało bazę w Adżdabii

 

Wiadomości - Gazeta.pl ... dabii.html

 

zachęcam do własnych poszukiwań wiedzy tego co tam się dzieje. Moje źródło podczas OBE dla wielu osób jest nie wiarygodnym źródłem dlatego musicie albo wierzyć mi na słowo albo sami odnaleźć te informacje w różny sposób.

 

 

Siły powstańcze w Bredze i Adżdabii na wschodzie Libii po odparciu kilka dni temu natarcia oddziałów rządowych, wzmocnionych przez najemników, wysunęły w czwartek na przedpole tych miast wzmocnione posterunki, aby nie dać się zaskoczyć nowym atakiem. W czwartek libijskie samoloty po raz kolejny zbombardowały zajętą przez siły antyrządowe Bregę.

 

 

Jeszcze dziś podczas nocnego OBE postaram się skontaktować z siłami powstańczymi tych krajów i regionów i przekazać wam informacje jakie uzyskam.

 

Wojownicy światła mają pełne ręce roboty. Bałagan jaki jest w Astralu tego regionu i fizycznych tamtych regionach jest nie do opisania. Zdaje się nie które rzeczy wymykają się spod kontroli. Trzeba zbierać ludzi do kupy pomagać wszystkim żyjącym i tym którzy umarli. Nie którzy umarli utykają w nie przyjemnym niskim Astralu albo różnych focusach niższych. Nie którzy nie wiedzą nawet że nie żyją, a ci którzy żyją przesiąkają lękiem i złem tam panującym. Jeśli na forum jest ktoś kto może nie fizycznie wspomóc naszą działalność proszę o kontakt.

 

 

Edit:

 

Sytuacja wyglądała tak Część kraju oraz miasta zostały przejęte przez siły rewolucjonistów. Aktualnie do dnia dzisiejszego trwa kampania prywatnej Armi Kadaffiego która jest bliska podbicia wszystkich straconych miast.

 

Wiadomości - Gazeta.pl ... odnia.html

 

Libijskie samoloty drugi dzień z rzędu bombardują zajęte przez powstańców miasto Brega na wschodzie kraju. Wczoraj siłom opozycyjnym udało się odeprzeć atak żołnierzy Kaddafiego.

 

 

Myślę że moje Obe z dnia dzisiejszego może być fragmentem bliskiej przyszłości inwazji wojsk na jakieś miasto.

 

Groził też Zachodowi. - Gdyby doszło do interwencji w Libii, zginą tysiące ludzi. W południowej Europie nie będzie spokoju, jeśli spokoju nie będzie w Libii. Bez tego Afrykanie przejdą przez morze bez przeszkód. Libia stanie się centrum piractwa jak Somalia - zapowiadał. Dodał przy tym, że zrywa z Europą i Ameryką stosunki handlowe - odtąd w Libii interesy będą robić wyłącznie firmy z Chin i Indii.

 

Według szacunków Human Rights Watch walki w Libii pochłonęły już życie 6 tys. osób, z kraju uciekło już 100 tys. ludzi. ONZ przestrzega, że zapasy żywności w Libii są wyczerpane. Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze rozpoczął śledztwo w sprawie aktów przemocy, których dopuścił się Kaddafi.

 

 

Dzisiaj Anioły jednak dały mi dowód na to że jako niefizyczna Istota moga wpływać na bieg wydarzeń tam! Zamiast uciekać od żołnierzy mogę ich zatrzymać! Do boju więc wszyscy Obe maniacy!

Link to comment
Share on other sites

To bardzo interesujace co piszesz, jestes pewnien ze twoja projekcja astralna związana jest z zamieszkami w afryce północnej? jestes w stanie przypomniec sobie jak wygladali ludzie i budynki? Jezeli piszesz ze miales OBe poprzedzające katastrofe smolenska to opisz co sie dzialo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...