Skocz do zawartości

Pytanie


justynaw

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzcie mi czy na mieszkaniu gdzie mieszkam moze cos byc nie tak?Przed zamiana wszystko było super mieszkanie praca rodzina zdrowie wszystko było ok,od kiedy zrobilismy zamiane wszystko zaczeło isc nie tak córka najstarsza sie zmieniła,problemy u męża w pracy teraz jego choroba.Nie wiem czy ma to znaczenie wątpie ale numer mieszkania to 13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ANEZ

Nie wiem czy oczyściłas nowe mieszkanie przed wprowadzeniem się białą szałwią gdż to pomaga w oczyszczeniu z energii poprzednich lokatorów.Należałoby sprawdzić również czy nie ma żył wodnych które mają wpływ na samopoczucie człowieka.Wiem to z własnego doświadczenia.W domu mam nawet założony odpromiennik jeżeli chodzi o te żyły wodne - to naprawdę pomaga.Spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ANEZ

Żyły wodne sprawdzam za pomocą różdżek ale to trzeba umieć.Tymi sprawami zajmuje się radiesteta i on dobierze ci jeżeli to będzie potrzebne odpromiennik i udzieli wszelkich informacji.Białą szałwiękupiłam w sklepie ezoterycznym, należy ją podpalić płomieniem z czarnej świecy .Dymiącą szałwią należy okadzić całe mieszkanie idąc od rogu do rogu w każdym pomieszczeniu.Dobrym sposobem na oczyszczenie się ze złych energii jest kąpiel w wodzie z solą.Do wanny 2-3 garście soli,zanurzyć się w niej, polewać ale nie myć przez ok.3-5 minut.Wypróbuj to naprawdę działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma u mnie takiego sklepu:( i nie znam nikogo kto moze sprawdzic mi te zyły wodne

 

czy moje odpowiedzi doszly jesli nie napisz na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialnosc za chorobę ponoszą żyły wodne bez ich neutralizacji wszelkie leczenie bedzie nie efektywne .w domu sa 3szt.w dodatku sie krzyżują 2 razy. mieszkanie trzeba odpromieniowac na stronie www Ciszak.pl znajdziesz sklep,radiestezja,odpromienniki i tym czego potrzeba jest neutralizator radiestezyjny marmurowy potrzebujesz 2szt.zamów jak najszybciej z szybka dostawa.To co moglem zrobic dla Tomka zrobilem. Dalsza pomoc jak beda odpromienniki wszelki mniej radykalne środki niestety nie pomogą, przy tak dużej szkodliwości cieków.Jezeli chcesz oczyścić mieszkanie to polecam biale swiece w intencji Ja Justyna pale ta świece w intencji oczyszczenia domu z wszelkiej szkodliwej energi amen. MYSLE ZE PO 3 X razach dom bedzie oczyszczony gruntownie,prześlij mi plan domu Z ZAZNACZONYMI MIEJSCAMI SPANIA I NAJ CZESTRZEGO PRZEBYWANIA DOMOWNIKOW . znalazlem adres www. esoteria.com wchodzisz w odpromienniki radiestezyjne i jest neutralizator radiestezyjny po b.starej cenie 99zl cala reszta bez zmian

Edytowane przez gullfaxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak przyślij mi plan mieszkania, nie wiedziałem ze sprawa tak wygląda ,na priva przyslij mi adres przesle Ci moje odpromienniki wraz z instrukcja, nie sa tak mocne ale 3 zastąpią tamte 2 napewno pilne jak będę miał adres wyśle w poniedziałek pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opis dotarl czy byl wyslany plan? nie zapomnij o pracy ze swiecami moga to byc tzw.podgrzewacze mozna czasem kupic na sztuki w sklepach kwiaciarniach; agd moga tez byc zapachowe lub kazda inna swieca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale mam problem z wysłaniem poczty chyba do ciebie jak mozesz to wyslij mi adres mejlowy dokładny swiece zrobiłam jak tylko odczytałam wiadomosc od ciebi zapaliłam podgrzewacz i obeszłam całe mieszkanie jak kazałes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałam mam nadzieje ze dojdzie

gdy by nie doszła to jest tak

przedpokój po prawej łazienka na wprost kuchnia na prawo od kuchni pokój dzieci na wprost kuchni goscinny na lewo od goscinnego sypialnia.Maz spi w goscinnym obecnie

Edytowane przez justynaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą być problemy z funkcjami pomieszczeń jaki zaproponowałem ale naprawdę warto to zastosować !!!Jest co prawda plan awaryjny ale to wydłuży regeneracje Tomka ,mieszkanie jest mocno zapromieniowanie i dopiero po ustawieniu odpromiennikow mogę podjąć właściwe leczenie nie jestem cudotwórcą i niestety to potrwa , paczkę wyślę jutro zawiadom mnie jak dojdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko, kolega Gullfaxi ma rację odnośnie promieniowań. Nie lekceważ miejsca, gdzie przebywasz. Warto dokładnie sprawdzić mieszkanie pod względem promieniowań, nie tylko z żył/one nie zawsze szkodzą/, ale równiez pod względem promieniowań sieciowych. Warto sprawdzić promieniowania pól wirowych, mogą mieć zarówno bardzo niekorzystne oddziaływanie, ale mogą byc i stymulujące. Skorzystaj z usług zawodowego radiestety, jest to gwarancja rzetelnej usługi. On tez powinien zaproponować jak zneutralizować promieniowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj sa żyły wodne bardzo szkodliwe i w dodatku skrzyżowania które nie znoszą swojego działania ale na szczęście sprawa jest załatwiona pozytywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...