Skocz do zawartości

Samochód


gawinek992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie! jako że niestety ostatnia interpretacja była prawidłowa proszę jeszcze o pomoc z kolejnym krótkim snem.

 

Otóż śniło mi się że pożyczyłem auto od [jeśli dobrze pamiętam to od męża mojej siostry] było to czarne auto, dość szybkie, nie jestem pewien ale raczej sportowe [ale nie typu Ferrari, bardziej coś na styl Hondy Civic], ważne jest to że jechałem nim dość szybko i w pewnym momencie zjechałem na pas zieleni [rzecz dzieje się przy estakadzie] i w pewnym momencie spostrzegłem że ten pas się kończy a na końcu znajduje się coś w stylu betonowej barierki [umieszczonej na wysokości, jakiej? nie mam pojęcia, wyglądało to jakby był to lity blok betonu, coś jak zapora], gdy uderzyłem w tę barierkę myślałem że zginę, jednakże okazało się że tylko maska została uszkodzona [sam nadal prowadziłem samochód bez żadnych problemów, maska wyglądała jak pognieciona i z powrotem rozłożona folia aluminiowa]. Czułem lęk z powodu że to nie moje auto ale jechałem dalej. W tym momencie sen się skończył

 

Jak zwykle rep + dla każdej pomocy.

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam, Dawid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o lekkomyślne działanie , niewyciąganie wniosków i jednocześnie lęk przed konsekwencjami ? Nie mam co prawda doświadczenia , ale ja bym to tak interpretowała. Nagle masz wypadek - normalnie nie jechałbyś dalej. Czyli to zignorowałeś. Może nie przyjmujesz jakiegoś faktu do świadomości? Ostrzeżenie w postaci drobnej usterki, które ignorujesz i brniesz w tą sprawę dalej. Może powinieneś przykładać większą wagę do podejmowanych decyzji? Bo teraz nic Ci się nie stało, ale nie wiadomo,ile los , przewidział tych ostrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...