Skocz do zawartości

Witam. ;d


Ceila

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo prosiłabym o interpretację mojego dzisiejszego snu, bo całkowicie nie wiem o co mogło w nim chodzić..

Na początku może napiszę kilka słów wyjaśnienia, żeby było troszkę prościej. Śniła mi się była dziewczyna mojego obecnego chłopaka. Nie lubię jej (co pewnie nikogo nie dziwi), po prostu Mateusz (mój chłopak) bardzo przez nią cierpiał. Ona wielokrotnie go zdradzała, tak jak i swoich poprzednich jak i następnych chłopaków. Po prostu takim typem laski już jest..

Ale wróćmy do snu.

Więc byłam w mojej obecnej szkole. Wszystko wydawało się normalne. Na ławce siedziała Karolina (była dziewczyna M.). Była załamana, płakała. Wszyscy ją olewali, choć ma wielu przyjaciół. Jak już ktoś do niej podszedł to ją poklepał po ramieniu i szedł dalej. Podeszłam do niej, przytuliłam tak mocno i siedziałam z nią. Ona mi mówiła, że się boi, że nie chciała, żebym jej pomogła. Ciągle siedziałyśmy przytulone. W pewnym momencie ja puściłam, a ona powiedziała do mnie : 'Proszę Cię, przytul mnie jeszcze..'

To było takie dziwne, bo wiem , że coś takiego nigdy nie miałoby miejsca. Proszę o pomoc w interpretacji, bo nie wiem co o tym śnie myśleć. ;*

 

 

 

Dodam jeszcze, że w tym śnie czułam pewną bliskość z Karoliną. Czułam, że tak naprawdę jest mi bliska, że muszę jej pomóc jeśli będzie potrzebowała pomocy..

Edytowane przez Ceila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...