Skocz do zawartości

Tabaka + szkoła/zajęcia/warsztaty oraz autobus + alkomat


gawinek992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kolejny dziwny sen jak dla mnie xP Co mnie dziwi kolejny sen krótkometrażowy. Otóż śniło mi się że siedziałem w szkole na czymś w rodzaju wykładów - warsztatów, w pewnym momencie zauważyłem że wykładowca mówiąc wyjął z kieszeni marynarki pudełeczko tabaki Gawith Apricot, ja nie wiele myśląc że czemu nie, więc również wyciągnąłem swoją tabakę jednakże miałem tylko redbulla, wykładowca spojrzał na mnie i z uśmiechem na twarzy powiedział coś w stylu "widzę że również lubisz ^-^" i nasypał sobie zgrabną ilość na dłoń, po krótkiej chwili zawołała mnie koleżanka [w ciągu tej krótkiej chwili zdążyłem już wziąć jedna porcję tabaki Redbull] i powiedziała żebym nie brał jej i przekazała mi trochę bardziej "ekskluzywną" tabakę, nie pamiętam nazwy - pamiętam tylko że jest to jedna z najlepszych tabak świata, ale nie ważne bo po wzięciu tabaki sen się urwał.

 

Drugi krótkometrażowiec opiszę w tym samym temacie aby nie zaśmiecać forum, w drugim śnie jechałem autobusem, wsiadłem do niego ze znajomym i skasowałem bilet, po chwili znajomy coś wspomniał o badaniu alkomatem w środkach komunikacji miejskiej [co raczej jest mało możliwe ;]], jednakże po krótkiej chwili usłyszałem typowy dźwięk którym oznajmia się iż kontroler biletów zaczyna "obchód", jednakże tym razem zbliżał się do nas Pan z alkomatem w ręce, najpierw dmuchał mój znajomy - wykazało 0,00, następnie drugi - to samo, przyszła pora na mnie - ponieważ pierwszy raz miałem do czynienia z alkomatem musiałem dmuchać dwa razy [co się okazało za pierwszym razem dmuchałem w sposób w który rzekomo bada się obecność innych gazów w organizmie (?)], po badaniu kontroler powiedział że poziom alkoholu "w normie" oraz uwaga!: "poziom gazów w normie" ;] Nie mam pojęcia o co chodziło ale być może te dwie próby mają jakieś znaczenie we śnie ;)

 

Dziękuje z góry za odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...