Skocz do zawartości

pomocy


toola

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję dowiedzieć się w jaki sposób mogę się dowiedzieć czy w moim domu jest jakiś zły duch. śmiem podejrzewać że siedzi w jednym z pokojów w domu. Jakoś mu bardzo odpowiada... i śmiem podejrzeać że zaczyna się dobierać do mojej siosty która śpi w tym pokoiku. Upada na zdrowiu i zaczyna się bać. Martwi mnie to. Domyślam się czyja to dusza i dlaczego się pojawiła w domu. ale chciałabym mieć pewność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaam!

hmm... Spróbuj się porozumieć za pomocą tablicy Ouija, przed tym oczyszczając atmosferę białą świecą i kadzidełkiem.

Oczywiście nie radze tego robić. Jeśli się zdecydujesz, połóż koło Ouiji ząbek czosnku, powinien odstraszyć larwy astralne.

Pozdrawiam

Deex

Edytowane przez InvadersMustDie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz sie dobiera do domownikow(do siostry,a choroba siostry wskazuje juz na to ze jest bardzo oslabiona )to najpierw musisz chronic siostre ,a pozniej zabrac sie za tego "delikwenta"ale przedewszystkim najpierw siostra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to sposob dobry egzorcyści kościelni tylko przepędzają duchy jezeli jest to duch niewierzącego katolickimi argumentami nic nie zdzialasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... Spróbuj się porozumieć za pomocą tablicy Ouija, przed tym oczyszczając atmosferę białą świecą i kadzidełkiem.

Oczywiście nie radze tego robić.

 

No ja tez nie radze tego robic,moze to sprowokowac do wiekszych atakow jak sie nie odwola.

Jezeli duch ktory jest (o ile jest) w Waszym mieszkaniu zaczyna energetycznie oslabiac czlonkow rodziny,nie wydaje mi sie zeby chodzilo tylko o nawiazanie kontaktu.

Dla ochrony polecam rytual zaczerpniety z Zakonu Zlotego Switu: http://www.ezoforum.pl/sposoby-na-klatwy-i-uroki/22258-lbrp-mniejszy-rytual-pentagramu-ochronny.html

Pozdrawiam i powodzenia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaam!

hmm... Spróbuj się porozumieć za pomocą tablicy Ouija, przed tym oczyszczając atmosferę białą świecą i kadzidełkiem.

Oczywiście nie radze tego robić. Jeśli się zdecydujesz, połóż koło Ouiji ząbek czosnku, powinien odstraszyć larwy astralne.

Pozdrawiam

Deex

 

Ten ząbek możesz naciąć na znak krzyża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale podstawy sa katolickie i jako takie trzeba je traktowac w koncu forum jest oo. Franciszkanów

Wiara czy nie wiara nie ma nic do rzeczy, jeżeli chodzi o egzorcyzmy "katolickie", czy szerzej chrześcijańskie.

Jezus, a od Niego wywodzi się ten kierunek wiary wypędzał demony zarówno z wierzących, jak i z pogan (Łk 8, 26-39)

Toola musi się tylko zdecydować z czyjej pomocy chce skorzystać.

 

Co do krzyżyka na czosnku...

Szatan może nawet pójść do kościoła i tam się "modlić", jeżeli w ten sposób będzię mógł kogoś dorwać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to się cykam używać tablicy Ouija... chcę żeby to coś dało nam spokój... w Boga wierze, ale do Kościoła nie chodzę...

że tak powiem domyślam się czego się przyczepił ale to nie jest sprawa spowodowana ani przeze mnie ani przez moje rodzeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do krzyżyka na czosnku...

Szatan może nawet pójść do kościoła i tam się "modlić", jeżeli w ten sposób będzię mógł kogoś dorwać :)

Co prawda to prawda :)))))

 

 

szczerze to się cykam używać tablicy Ouija... chcę żeby to coś dało nam spokój... w Boga wierze, ale do Kościoła nie chodzę...

że tak powiem domyślam się czego się przyczepił ale to nie jest sprawa spowodowana ani przeze mnie ani przez moje rodzeństwo.

 

Pamiętaj, że nie musi być Ouija. Może to też być np. dyktafon, a potem przeanalizować nagranie. Tylko, że Ouija jest tak jakby "interaktywne" i działa w czasie rzeczywistym

Edytowane przez impimp
dopisanie informacji do postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User2

Ja popieram, któregoś z przedmówców żeby tą tablicą się nie bawić i znaleźć kogoś kto pomoże. Na sam początek pomódl się do Aniołów o usunięcie nieporoszonego gościa z domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... modlenia się już próbowałam... jakoś bardzo nie pomogło...

chociaż może powiem tak, może bardziej ja się pwenie poczułam każąc mu iść sobie, ale problemy nie znikły ostatnio się nasiliły. dlatego szukam pomocy... boję się że mi siostre wykończy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrrrrr...

mam go nagrać?

Najlepiej jak by ci się udało dowiedzieć gdzie on przebywa( czyli w jakim pomieszczeniu i ew. przedmiocie).

Potem udaj się do tego pomieszczenia z dyktafonem.

Wywołaj ducha(zachęć do rozmowy)

Zadawaj mu pytania w odstępie czasowym(żeby mógł odpowiedzieć)

Na koniec powinnaś podziękować mu za rozmowę.

Nie spodziewaj się, że odtworzysz nagranie i będziesz słyszała dialog. Duch może odpowiadać warknięciami lub innymi dziwnymi niesłyszalnymi dźwiękami(w tzw. Języku umarłych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak by ci się udało dowiedzieć gdzie on przebywa( czyli w jakim pomieszczeniu i ew. przedmiocie).

Potem udaj się do tego pomieszczenia z dyktafonem.

Wywołaj ducha(zachęć do rozmowy)

Zadawaj mu pytania w odstępie czasowym(żeby mógł odpowiedzieć)

Na koniec powinnaś podziękować mu za rozmowę.

Nie spodziewaj się, że odtworzysz nagranie i będziesz słyszała dialog. Duch może odpowiadać warknięciami lub innymi dziwnymi niesłyszalnymi dźwiękami(w tzw. Języku umarłych)

 

jak będę z nim gadać to może mi zrobić krzywdę?

on chyba raczej jest tak nieprzyjaźnie do nas nastawiony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gullfaxi jak możesz mi pomóc na odległość?

 

Odleglość jest tylko przeszkodą w przesyłaniu materii zgodonie z wzorem E= mc2. A jak coś nie ma masy to odoległośc już nie stanowi problemu. Dodatkowo w świecie duchowym nie ma ograniczeń takich jak egzorcysta świecki czy kościelny, duchy nie kierują się wyznaniem, religią, krzyżem itp. one porostu są złe lub dobre i tak też z nimi należy postępować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to się cykam używać tablicy Ouija...

Toola, Bóg dał nam coś takiego jak rozeznanie.

Jeżeli czujesz, że coś nie jest dobre, to po prostu tego nie rób.

Tak, jak już powiedzieli Mr Magick i AoiMizu "zabawa" z duchami nie jest dobrym pomysłem. Wiele osób narobiło sobie przez to jeszcze większych kłopotów.

 

w Boga wierze, ale do Kościoła nie chodzę...

A czy wierzysz Bogu, wierzysz w Jego moc i w to, że On może pomóc Tobie?

Nie chodzisz do kościoła..., hmmm, czyli wierzysz w Boga, ale na wszelki wypadek trzymasz się od Niego z daleka?

Do kościoła nie chodzi się dla księdza, budynku czy "bo tak trzeba".

Świątynia jest szczególnym miejscem spotkania człowieka z Bogiem, miejscem oczyszczenia i pojednania.

Bardzo dużą moc mają sakramenty...

 

że tak powiem domyślam się czego się przyczepił ale to nie jest sprawa spowodowana ani przeze mnie ani przez moje rodzeństwo.

Przyczepił się, bo ma w tym interes.

Dlaczego? Tego tak naprawdę sama możesz do końca nie wiedzieć...

Może chce wykorzystać Twoje zagubienie, może wie, że unikasz Kościoła, unikasz oczyszczenia, które dają wspomniane wyżej sakramenty..., może...

 

czy duch hindusa np bedzie respektowal katolickie symbole.

Bóg nie ma względu na osoby...

On czyta w sercach, a w tym przypadku w istocie ducha/duszy.

Symbol to tylko zewnętrzny obraz naszej duchowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wierzysz Bogu, wierzysz w Jego moc i w to, że On może pomóc Tobie?

Nie chodzisz do kościoła..., hmmm, czyli wierzysz w Boga, ale na wszelki wypadek trzymasz się od Niego z daleka?

Do kościoła nie chodzi się dla księdza, budynku czy "bo tak trzeba".

Świątynia jest szczególnym miejscem spotkania człowieka z Bogiem, miejscem oczyszczenia i pojednania.

Bardzo dużą moc mają sakramenty...

 

 

Przyczepił się, bo ma w tym interes.

Dlaczego? Tego tak naprawdę sama możesz do końca nie wiedzieć...

Może chce wykorzystać Twoje zagubienie, może wie, że unikasz Kościoła, unikasz oczyszczenia, które dają wspomniane wyżej sakramenty..., może...

 

 

Bóg nie ma względu na osoby...

On czyta w sercach, a w tym przypadku w istocie ducha/duszy.

Symbol to tylko zewnętrzny obraz naszej duchowości.

 

to katolickie podejscie ,jest w tym cześć prawdy ale sprawa jest prawdziwa tylko dla starych kosciolow od kiedy zaczeto odprawiac msze tzw święte nie na relikwiach choćby 3stopnia tylem do ołtarza przyjmować komunie na stojąco to nic dziwnego ze szatan wchodzi jak do siebie tym bardziej ze modlitwy sa klepane przez znudzonych wiernych a nie żarliwie odmawiane przez pobożnych ludzi popatrz na księży ilu z nich jest z powołania jak to kiedyś powiadano psie glosy nie idą w niebiosy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóg nie napełni Człowieka Duchem Świętym Jeśli Pełen Jest Obaw,Strachu,Wielu Sprzecznych Myśli ,Pychy,Egoizmu ,Zawiści itp. .

Boga w Sercu Nalerzy Tylko Szukać ,ponieważ powiedział Jezus "Większy Jest Ten We Mnie (czyt. Bóg) ,Niż Ten W Świecie (czyt.Szatan)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to katolickie podejscie ,jest w tym cześć prawdy ale sprawa jest prawdziwa tylko dla starych kosciolow od kiedy zaczeto odprawiac msze tzw święte nie na relikwiach choćby 3stopnia...

Kościół jako "budynek z historią" nie ma tu aż tak istotnego znaczenia.

Zgadza się, że w świątyniach omodlonych odczuwa się inny "nastrój". Może to być związane np. z obecnością większej ilość istot duchowych zanoszących modlitwy w tych miejscach pozostawione (zauważ, że czas nie jest dla nich ograniczeniem).

Ważne jest natomiast uświęcenie/konsekracja miejsca, czyli sakramentalne poświęcenie go Bogu.

 

Ale najważniejsze jest to, o czym napisałeś poniżej: forma modlitwy, jej zrozumienie, zaangażowanie się w nią...

A to z kolei wypływa bezpośrednio ze stopnia autentyczności wiary.

Jeżeli takowa jest prawdziwa, żywa to i w nowych kościołach spotkasz osoby klękające przed przyjęciem komunii i pozostające na kilka chwil po Mszy, na małe "sam na sam" z Bogiem w Jego domu ...

 

tym bardziej ze modlitwy sa klepane przez znudzonych wiernych a nie żarliwie odmawiane przez pobożnych ludzi popatrz na księży ilu z nich jest z powołania

Masz rację, że wiara jest obecnie wśród większości ludzi ją deklarujących zaledwie "letnia".

Jest to skutek ogólnego odejścia ludzi od życia duchowego, a skierowanie się ku łatwiejszemu do "spożycia" wymiarowi materialnemu. A duchowość..., być może coś w tym jest, więc na wszelki wypadek....

Heh...

 

Nie wiem ilu księży jest z powołania. Mogę jedynie przypuszczać, że większość...

Każdy człowiek jest do czegoś powołany, niestety niewielu próbuje to powołanie rozpoznać i obrać jako istotę/sens swojego pobytu na ziemi.

Druga sprawa to nasze ludzkie słabości, które pomimo pójścia drogą powołania czasem dość mocno komplikują nam życie. Zwłaszcza wtedy, kiedy ich nie zidentyfikujemy (nie chcemy tego zrobić, rzadziej - nie potrafimy) i nie podejmiemy pracy nad nimi.

Powołanie nie chroni, a zobowiązuje....

 

Nie trzeba chodzić do Kościoła by być blisko Boga. A gadanie jakoby było inaczej to bullshit.

Masz rację.

Blisko Boga jest się sercem/duszą.

Jest się, albo nie, to zależy od tego, czy tego chcemy, czy nie.

 

Przychodzenie do Kościoła/Świątyni jest natomiast wyrazem, naszą deklaracją wypełniania Jego woli.

To coś więcej niż deklaracja, to czyn, który powinien świadczyć o naszej woli zbliżenia się do Boga, o tym, że jest On obecny w naszym życiu codziennym.

A w doniesieniu do Nowego Testamentu uczestniczenie w misterium Mszy św. jest wypełnianiem woli Jezusa dotyczącej wspominania Jego ofiary, Jego nauki dotyczącej względności naszej cielesności i bezwzględności życia duchowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, że duch może być dobry i zły, a taką formułkę: "jak Wszelki duch pana Boga chwali! " , katoliccy egzorcyści przepędzają np na wschodzie duchy, mówią do nich po łacinie i używają katolickich symboli i to działa, liczy się wiara w powodzenia (silna wola)

 

Łowca szarlatanów - Paranormalne.pl

Zobacz: Indie - czarnoksiężnik upokorzony na oczach całego kraju - Wykop.pl

 

NADZIEJA.PL - Serwis Chrześcijański : pastor on-line : druga strona śmierci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Papa Midnite

Widzę ostra dyskusja.Widać jak każdy broni swojego zdania i swojego ogródka,ewentualnie swoich przekonań religijnych w przypadku Caliah :)

Jednak pytanie teraz czy jest to pomocne autorce tematu?Wątpię.

Konkretnie mówiąc ksiądz egzorcysta ma tu o ile taką przewagę,że żyjemy w kraju gdzie nie jest trudno takiego znaleźć.Taki ksiądz egzorcysta nie jest zwyczajnym kapłanem,ma odpowiednie przygotowanie i w jego wykonaniu nie jest to wyklepanie kilku modlitw,znałem osobiście księdza,który brał udział w egzorcyzmach wiele razy i był jednocześnie kapelanem więziennym.Tylko,że to były opętanie,a nie rzekome podejrzenia o szkodliwą działalność pomniejszego ducha.Z drugiej strony mam całą rzeszą egzorcystów,ludzi parających się duchowością,magów i może kilku szamanów.Wielu z ezoteryków to zwyczajni szarlatani,albo niedouczeni ludzie z mylnym poczuciem własnych sił.

Dodajmy do tego,że maga domeną nigdy nie są egzorcyzmy,nie jest to jego specjalizacja,może być w tym skuteczny,może też mieć praktykę,ale może też jej nie mieć.Branie za pewnik zdolności księży egzorcystów,z powodu ich więzi z Bogiem,wszechmocą rzeczonego Boga,jest zwyczajnym nieporozumieniem.Egzorcyzmy kończą się źle,egzorcyzmy ciągną się latami,kończą się kalectwem fizycznym,psychicznym,czasem i zgonem.Nie widać wtedy wszechmocy Boga,proszę też tego nie zasłaniać ideą opatrzności Boga,bo to zwyczajne naciąganie prawdy do naszych osobistych wierzeń.Jest to niepoważne i szkodliwe dla ludzi.

Radzę też pohamować te"diagnozy",bo z wypowiedzi autorki tematu nie można stwierdzić obecności,duchów,negatywnych sił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZEDZIE BYWAJA OSZUSCI ale najprzykrzejsze jest to ze tacy niedouczeni czy o mniejszych mozliwosciach ,bo jak porownac osobe ktora ma energetyke 8500 z inna ktora ma10800 mowia ze tak nie da sie i uniemozliwiaja pomoc niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem ale nie mowimy o mocy tylko o energetyce co prawda w miare postępów w duchowości energetyka rośnie ale jest to inndywidualna sprawa aczkolwiek daje pewna orientacje zwłaszcza u osób uzdrawiających nie powinna być niższa niz 9500BSE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jak każdy broni swojego zdania i swojego ogródka,ewentualnie swoich przekonań religijnych w przypadku Caliah :)

Papa, ja nie muszę ich bronić, gdyż moje przekonania są dla mnie :)

 

Próbuję jedynie wyjaśnić, jak te sprawy wyglądają od strony, od której je znam :)

 

Branie za pewnik zdolności księży egzorcystów,z powodu ich więzi z Bogiem,wszechmocą rzeczonego Boga,jest zwyczajnym nieporozumieniem.

Masz rację, zdolności, predyspozycje księdza są jego cechą indywidualną wynikającą z wielu czynników związanych z wiarą. Dlatego wśród duchownych spotykamy ludzi o różnych powołaniach, o różnej świadomości tych powołań i różnym stopniu poczucia odpowiedzialności za wykonywaną posługę.

Nie bez powodu osobom potrzebującym zalecane są konsultacje z konkretnym, określonym księdzem, którego posługa "certyfikowana" jest poprzez powołanie go przez biskupa do funkcji egzorcysty diecezjalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wahadłem nie ma innej możliwości można sprawdzać urządzeniem ale nie mam go poza tym sprawdzisz tylko teraźniejszą a nie pełną .

Edytowane przez gullfaxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Z drugiej strony mam całą rzeszą egzorcystów,ludzi parających się duchowością,magów i może kilku szamanów.Wielu z ezoteryków to zwyczajni szarlatani,albo niedouczeni ludzie z mylnym poczuciem własnych sił.

 

poproszę nazwiska, kontakty , adresy...do tych nieudolnych też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Papa Midnite

Stowarzyszenie Effatha - sekty, zagrożenia wiary, apologetyka Lista polskich zatwierdzonych egzorcystów katolickich

Z zabawnych świeckich egzorcystów to mamy panią Prątnicką O mnie - Wanda Prątnicka: egzorcystka, parapsycholog

Co do szarlatanów ezoteryków mamy Leszką Żądło,Alicje Chrzanowską np.

Co do reszty wcale nie mam ochoty się dzielić z Tobą tymi prywatnymi informacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak prawdziwi nienawidzą ezo shitu już to przerabialiśmy ,do wyśmiewania i wytykania jest wielu a żeby pomoc nie, lepsza nawet niewielka pomoc niż taki bełkot.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję dowiedzieć się w jaki sposób mogę się dowiedzieć czy w moim domu jest jakiś zły duch.

 

Jeżeli mało wiesz na temat magii to lepiej nie chwytaj się za to. Wezwij do siebie kogoś kto się na tym zna.

 

 

śmiem podejrzewać że siedzi w jednym z pokojów w domu.

 

Wyczuwasz to jakoś czy bierzesz to za sprawą intuicji - po prostu na zasadzie strachu?

 

Jakoś mu bardzo odpowiada... i śmiem podejrzeać że zaczyna się dobierać do mojej siosty która śpi w tym pokoiku. Upada na zdrowiu i zaczyna się bać. Martwi mnie to.

 

Znalazł sobie po prostu przychylną energię jednak twa siostra nie jest jego celem. Ma inny cel i kumuluje energię na to. Co do zdrowia jest to normalne tak samo jak wycieńczona osoba po ciężkiej pracy jest bardziej podatna.

 

Domyślam się czyja to dusza i dlaczego się pojawiła w domu. ale chciałabym mieć pewność...

 

Jak masz pewność to już ją uzyskałaś lecz teraz dowiedz się czego ona na prawdę może chcieć bo czasami zwykłe przepraszam nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...