Jump to content

Walka i ucieczka

Szpieg
 Share

Recommended Posts

Witam

Miałem bardzo dziwny sen i myślę, że może być ważny więc go opiszę.

Jestem wojownikiem, znajduje się w połowie bardzo wysokich schodów na samą górę. Na dole widzę przeciwników, więc postanawiam wspiąć się na szczyt schodów. Schody nie są oświetlone, jest to korytarz w skale. Kiedy docieram na gorę widzę dużo żołnierzy lecz tylko 3-4 osoby wydają mi się znajome. Kiedy spoglądamy na dół widzę jak nasza armia zostaje rozgromiona w połowie schodów więc zwracam się z zapytaniem co robić do tych znajomych 3-4 osob. Decydujemy o ucieczce a reszta wojska która jest na szczycie postanawia zatrzymać wroga dostatecznie długo by możliwa była nasza ucieczka. Uciekamy obchodząc górę i widzimy na dole równine, a na przeciwko naszej góry wielki straszny zamek. U stóp góry z ktorej uciekaliśmy zobaczyłem obozy wroga. Schodziliśmy zygzakowatą drogą w dół. Wtedy zaproponowalem by w pewnym momencie skrócić drogę przebiegając w jedym miejscu niżej, na co wszyscy się zgodzili. Ostatnią sceną jaką widziałem był wielki przerażający zamek który dziwnie mnie przyciągał a jednocześnie straszył. Czułem że coś tam na mnie czeka.

Dodam jeszcze ze 1 osoba była chyba magiem lub coś w tym stylu.Ja posiadałem zbroję tak jak reszta i oczywiście miecz.

Co to może oznaczać?