Skocz do zawartości

Warsztat nr 43


royalady

Rekomendowane odpowiedzi

No to prosze bardzo! Oto moj pierwszy Warsztat, mam nadzieje ze bedzie dla Was interesujacy!

Zapraszam wszystkich do udzialu:

 

Mieszkam w Niemczech i tu tez pracuje, mam dosc nietypowa prace, bo zawodowo jezdze konno,

a teraz pytania:

1. z kim mieszkam tzn. jakie relacje lacza mnie z ta osoba, jaka ta osoba jest (np. szczera/falszywa, uczuciowa/zero empatii, inteligentna i madra/glupia i zarozumiala itp),jak ta osoba wyglada, w jakim jest wieku?

2. ile czasu dziennie spedzam srednio w stajni i czy praca z konmi to jest moje jedyne zajecie czy moze robie tez inne rzeczy?

3. czy planuje wracac do Poski i jesli tak to kiedy? Przy okazji co wyjdzie z moich planow?

4. czy moje obecne zajecie i caly pobyt w Niemczech, a takze relacje z nowymi osobami sa pozytywne, czy jestem tu szczesliwa czy moze jestem tu z przymusu, braku innych opcji itd? Przy okazji czy przyniesie mi to kozywstne zmiany w przyszlosci (na tle prywatnym i zawodowym)?

 

Rozwiazanie zagadki w piatek o ile zbierze sie choc kilka odpowiedzi, a jesli bedzie ich za malo poczekam nawet do niedzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

a) Z kim mieszkasz: |Tiwaz| - Mężczyzna

B) Jaka jest ta osoba: |Ansuz|Berkano|Sowilo| - jest to osoba pomysłowa, twórcza i pełna życia. Osoba przede wszystkim mądra, rozsądna i konsekwentna w tym, co robi. Jest empatywna i często wrażliwa, MOŻE zbyt przewrażliwiona na swoim punkcie. Jednocześnie warto zauważyć, że jest troskliwa i bardzo cię szanuje. Myślę, że kontakt z tym człowiekiem jest dla ciebie przyjemny, ba potrafi on poprawić twój humor. Nie widzę tutaj fałszu, myślę, że można na owym współlokatorze polegać. Jest to osoba młoda, około 26 lat (w podobnym tobie wieku?). Zakładając, że to jest mężczyzna: brunet, odrobinę wyższy od ciebie, normalnie zbudowany.

 

2.

a) Ile czasu spędzasz w stajni: |Uruz| około 8 godzin.

B) Czy robisz coś poza pracą z koniami, jakie to są zajęcia: |Algiz| Hehehe, zajmujesz się sprawami związanymi z ezoteryką (głównie wiedza no i runy), pomagasz ludziom w jakiś sposób (być może doradzasz), medytujesz(?).

 

3.

a) Czy planujesz wrócić do Polski: |Mannaz| Zamierzasz wrócić, ale myślę, że mogą Cię spotkać utrudnienia w wykonaniu tego, ale raczej pomysł wypali.

B) Kiedy planujesz wrócić do Polski: W okolicach wakacji (przed nimi lub na początku).

 

4.

a)|Fehu|Ingwas|Tiwaz| - jesteś tam przede wszystkim z powodu chęci zarobienia kasy, bo trafiła się oferta, a ty skorzystałaś. Przy okazji poznajesz tam wielu wartościowych i wspaniałych ludzi i powiedzmy, że czujesz się tam dobrze, ale jednak wciąż ciągnie Cię do naszego kraju. Potrzebujesz po prostu odpoczynku, który zresztą jest zasłużony, ale warto zauważyć, że twoja praca jest jednocześnie twoją pasją.

B) Czy przyniesie ci to krzystne zmiany w przyszłości: |Gebo| - myślę, że zaprzyjaźnisz sie z kimś i to może być mężczyzna, z którym możesz zbudować swoją przyszłość. Wyniesiesz z tej "przygody życiowej" znajomych, a nawet przyjaciół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

a) z kim mieszkasz: Hagal o, mezczyzna (byc moze chory?),

B) jakie relacje cie lacza: w trakcie tasowania wypadla Ansuz, dolozylem Berkano, Relacje bardzo przyjacielskie i czysto towazyskie, zastanawiam się czy nie korzystasz z wiedzy tej osoby.

c)jaka ta osoba jest: perdro o, fehu, algiz o, hmm wydaje mi sie ze jest to oslabiona osoba byc moze ma problemy z poruszaniem sie , pozatym jest dosc zarozumiala i moze nie miec empati przez to co juz w zyciu doswiadczyla ale jest bogata w swoja ogromna wiedze mysle ze osoba starsza od ciebie. Moze poruszac sie na wozku albo miec klopoty z poruszaniem moze utykac.

Wyglad tego pana siwy chociaz nie calkiem, zgarbiony i lysawy niskiego wzrostu ale za to nie chudy znaczy ze wazy za duzo ale nie ma duzo nadwagi brzuszek.

 

2.a) ile czasu spędzasz w stajni: Gebo o, Sowilo, Ansuz, 6 godzin,

b)Hagal, nie pracujesz tylko w stajni.

 

3)Czy Planujesz wracac do Polski:

Berkano, Ingwaz o, Gebo o, Widze ze planujesz i jestes strasznie nie cierpliwa, najchętniej to juz byś tam była, ale niestety nici z twoich planów, zapanuje niezgoda u ciebie w pracy i nie dostaniesz "pozwolenia" zostanie ci przedstawione pewne ultimatum, będziesz musiała na siłe zostać.

4)a)

Czy jesteś szczesliwa z pobytu w niemczech: wyrd, perdro o, wunjo o, durisaz o, sowelo, hmmmmm Zostałaś zmuszona do tego wyjazdu? bo wyrd pokazuje nowy początek twojej drogi a za nim widze brak przyjaciol i zle ich nastawienie do ciebie teskonote i smutki , brak szczescia, brak energi, juz nie napisze o twoich myslach jakie czasami je mialas co czasami chcialas zrobic...

b)czy przyniesie ci to korzystne zmiany w przyszlosci? mannaz o, Ehwaz o, Kenaz, Raido o, Wunjo o, Sowelo, Dagaz, jest to niewątpliwie zaczatek czegos nowego, ale nie liczyl bym na to, ze po powrocie do polski od razu wszystko sie zmieni, trzeba bedzie poczekac, otworzyc sie przedewszystkim na nowe, ale jest to etap, ktory nauczy cie wiele i po ktorym juz napewno za granice nie pojedziesz chyba ze na urlop. Po powrocie bedziesz miala chwile smutku ale potem zaswieci swiatlo i juz nie zgasnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ANEZ

1.KENAZ- mieszkasz z kobietą.Jest to osoba szczera, otwarta,sympatyczna,inteligentna,elegancka, zawsze gotowa do pomocy.Łączą was relacje przyjacielskie, rozumiecie się i macie jednakowe cele.Jest to kobieta o niebieskich oczach itrochę starsza od ciebie.

2.BERKANO,KENAZ,OTHALA - w stajni spędzasz ok.9 godzin, oprócz tego zajmujesz się opieką lub prowadzeniem domu w granicach posiadłości gdzie się znajdujesz.

 

3.THURISAS,KENAZ,ALGIZ - jesteś otwarta na wszelkie działania i chciałabyś powrócić do kraju,ale wahasz się bo czujesz że to jeszcze nie ten czas.Masz zdolności ezoteryczne a zwłaszcza dobrą intuicje

i ona ci podpowie kiedy masz wrócić.Myślę że powrót to okres do 2 lat.

Twoje plany,które sobie postawiłaś zrealizujesz.

 

4.RAIDO,FEHU,TIWAZ - do Niemiec pojechałas w celach zarobkowych.Postawiłaś sobie pewne cele w życiu i dzięki swojej odwadze,uporowi,drodze wyrzeczeń i poświęceń zrealizujesz je.

Szczęśliwa w pełni to ty nie jesteś.Wiesz że przyszedł czas aby zaplanować przyszłość.

 

a)zmiany w przyszłości - MANNAZ,PERTHO - zmiany na pewno będą i to korzystne.

Dotarłaś do swojego wnętrz,wiesz kim teraz jesteś i co możesz z siebie dać,czego oczekiwać, co osiągnąć

i jakie jest twoje przeznaczenie.To wszystko wykorzystasz w celu stworzenia sobie nowego, wymarzonego

życia w kraju,napewno nie od razu ale posuwając się naprzód małymi krokami czego ci życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę w skrócie -bez Run bo juz 2 razy mi sie odpowiedz skasowała:

1- Tiwaz(o)Gebo Isa(o)-mieszkasz z męzczyana ,byc moze bylym chopakiem,relacje raczej chlodne ,urzedowe,tak jakby facet bał sie miłości .Ma lepsze lub lepiej płatne stanowisko niz ty.Troche mieszkacie z konieczności,

a)-na pozór człowiek pracowity,myslacy i odpowiedzialny ,lecz nie lubiacy zmian i uparty.A tak naprawde to to troche manipulant,najlepiej jakby wszystko było tak jak on chce,brakuje mu tolerancji ,nie lubi wyjezdzac,troche zazdrosny,nalezy uwazac co sie do niego mówi bo latwo go urazic-wrazliwy.wiek około36lat(lub na tyle wyglada a jest starszy),wysoki i szczupły,ładny (ma ładna twarz)

2-Isa_-11h...?(moze razem z druga pracą,a w stajni 2-h)

a-)tam obok moze byc knajpka lub hotel w którym -ej pomagasz

#-Ehwaz(o)-tak myslisz i kiedys wrócisz ,myslisz o okresie 2-lat,ale tam gdzie jestes moga pojawic sie nowe mozliwosci (pracy innej...?)i jeszcze możesz przełozyć wyjazd

4Gebo,Dagaz(o) Fehu-praca z końmi sprawia ci wiele satysfakcji i lubisz to ,masz dolki ,ale tak naprawde jestes z tego zadowolona,fajnie zarabiesz i fajni ludzie.Do Polski powinnas przyjechać z narzeczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. płeć - Pertho - kobieta

wygląd - Durisaz, Naudiz, Fehu - włosy ciemne albo rude, ładna, podoba się innym, mimo że nie dba bardzo o siebie - nie potrzebuje nowych ubrań, makijażu itd.

wiek - Algiz - młoda osoba, powiedziałabym, że koło trzydziestki.

relacje - Durisaz, Uruz, Pertho - jesteście dobrymi znajomymi, ale łączą was też relacje zawodowe (ewentualnie to ktoś z twojej rodziny).

jaka jest? - Hagalaz, Ingwaz (o), Durisaz - czasem bywa wybuchowa, pracowita, dąży do wyznaczonych przez siebie celów nie poddając się, chociaż czasem są to cele, które nie rokują przyszłościowo, nie lubi zmian.

2. ile czasu spędzasz w stajni? - eihwaz - 4 albo 13 :P

czy robisz cos poza tym? jera (o), Gebo, Tiwaz (o) - wydaje mi się, że niczym więcej się nie zajmujesz, jest to dla ciebie wystarczająco pracochłonne zajęcie. Ewentualnie opiekujesz się kimś, ale niekoniecznie za pieniądze.

3. jera (o), kenaz (o), sowilo (o) - planowałaś/planujesz, ale coś wypadnie/wypadło ci w pracy i z podróży nici.

4. dlaczego tam jesteś?

dagaz (o), Kenaz (o), Algiz - pojawiła się szansa na lepsze życie i chciałaś z niej skorzystać, w Polsce nie mogłaś znaleźć pracy albo chciałaś mieć po prostu lepszą i przyjemniejszą. Poza tym - mogłaś już byc kiedyś w tym miejscu i czuć się dobrze i to też cię zachęciło. Zdecydowałaś się też na życie w Niemczech ze względu na jakąś osobę - znajomą albo do której coś czułaś/czujesz.

jak sie tam czujesz?

berkano (o), Dagaz (o), Perdo - wydaje mi się, że nie do końca możesz sobie poradzić ze zmianą życia, tęsknisz i wspominasz. Za to lubisz swoich znajomych i nie wyobrażasz już sobie bez nich życia. Twierdzisz, że dobrze się stało, że tu jesteś, bo to miejsce ci odpowiada.

jakie zmiany ci to przyniesie?

wyrd, dagaz o, ehwaz - najważniejszą zmianą to chyba mąż będzie ;) długotrwałe przyjaźnie, miejsce, do którego można wrócić.

Edytowane przez Aislinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

1. Algiz - jest to niewątpliwie kobieta.

Berkana - możliwie jesteś z nią spokrewniona, siostra albo matka, ewentualnie kuzynka.

Ansuz, Thurisaz, Gebo - gadatliwa jest, pomocna słowem i raczej szczera ("wali prosto z mostu"), łatwo się irytuje i być może jest kłótliwa... jednakże możesz na nią liczyć. Stanowczo jest pewna siebie ale nie jest raczej pyszna. Empatyczna w pewnym stopniu. Pełna życia :)

Sowilo, Naudhiz, Ehwaz - hmmm, z wyglądu raczej przeciętna, może dobrze zbudowana. Oczy lub włosy ma szczególnie ładne. Ostatnio chyba pojawiły się zmarszczki wywołane zmęczeniem. W ogóle może wyglądać na przepracowaną. Wzrost - wysoka. Włosy, chyba blond. Oczy - ciemne.

Mannaz - wiek: 35-40.

2. Ingwaz - stajni spędzasz przeciętnie 4-5 godzin dziennie. Może dwadzieścia dwie tygodniowo.

Mannaz, Jeran, Thurisaz - mam wrażenie, że jeszcze użerasz się z ludźmi. Wygląda to jakbyś była instruktorem jazdy konnej. Z drugiej jednak strony możesz prowadzić hipoterapię dla chorych dzieci.

3. Gebo, Berkana, Iwaz - planujesz, ale dopiero wtedy jak swojego się dorobisz, żeby nie wracać z pustymi rękami. Jak powrócisz zamierzasz założyć rodzinę lub rozpocząć coś nowego. Liczysz na jakieś zmiany.

Co z nich wyniknie: Sowilo, Yr, co oznacza, że idąc tą drogą zrealizujesz swoje plany, jednakże nie zapadły jeszcze odpowiednie decyzje, które mogłyby rzutować na dalszy rozwój wypadków.

4. Ehwaz, Hagala, Jeran - znajomości jakie zawarłaś w Niemczech są bardzo pozytywne, być może znalazłaś sobie partnera lub dobrego przyjaciela. Czy jesteś szczęśliwa? I tu wyskoczyła Hagala - co oznacza, że na to pytanie sama musisz sobie odpowiedzieć - ja nie mam takich supermocy :P Już nie raz jak pytałem o czyjeś uczucia wyskakiwała mi Hagala... może żeby nie wściubiać nosa w nieswoje sprawy. A za granicę wyjechałaś za pracą i żeby rozpocząć jakiś nowy cykl, coś od zera. I tu nie potrafię określić czy dobrowolnie czy z przymusu.

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

a) Z kim mieszkasz: |Tiwaz| - Mężczyzna

B) Jaka jest ta osoba: |Ansuz|Berkano|Sowilo| - jest to osoba pomysłowa, twórcza i pełna życia. Osoba przede wszystkim mądra, rozsądna i konsekwentna w tym, co robi. Jest empatywna i często wrażliwa, MOŻE zbyt przewrażliwiona na swoim punkcie. Jednocześnie warto zauważyć, że jest troskliwa i bardzo cię szanuje. Myślę, że kontakt z tym człowiekiem jest dla ciebie przyjemny, ba potrafi on poprawić twój humor. Nie widzę tutaj fałszu, myślę, że można na owym współlokatorze polegać. Jest to osoba młoda, około 26 lat (w podobnym tobie wieku?). Zakładając, że to jest mężczyzna: brunet, odrobinę wyższy od ciebie, normalnie zbudowany.

 

2.

a) Ile czasu spędzasz w stajni: |Uruz| około 8 godzin.

B) Czy robisz coś poza pracą z koniami, jakie to są zajęcia: |Algiz| Hehehe, zajmujesz się sprawami związanymi z ezoteryką (głównie wiedza no i runy), pomagasz ludziom w jakiś sposób (być może doradzasz), medytujesz(?).

 

3.

a) Czy planujesz wrócić do Polski: |Mannaz| Zamierzasz wrócić, ale myślę, że mogą Cię spotkać utrudnienia w wykonaniu tego, ale raczej pomysł wypali.

B) Kiedy planujesz wrócić do Polski: W okolicach wakacji (przed nimi lub na początku).

 

4.

a)|Fehu|Ingwas|Tiwaz| - jesteś tam przede wszystkim z powodu chęci zarobienia kasy, bo trafiła się oferta, a ty skorzystałaś. Przy okazji poznajesz tam wielu wartościowych i wspaniałych ludzi i powiedzmy, że czujesz się tam dobrze, ale jednak wciąż ciągnie Cię do naszego kraju. Potrzebujesz po prostu odpoczynku, który zresztą jest zasłużony, ale warto zauważyć, że twoja praca jest jednocześnie twoją pasją.

B) Czy przyniesie ci to krzystne zmiany w przyszłości: |Gebo| - myślę, że zaprzyjaźnisz sie z kimś i to może być mężczyzna, z którym możesz zbudować swoją przyszłość. Wyniesiesz z tej "przygody życiowej" znajomych, a nawet przyjaciół.

 

1.

a) z kim mieszkasz: Hagal o, mezczyzna (byc moze chory?), obecnie ma zlamane zebro ale nie jest przewlekle chory :)

B) jakie relacje cie lacza: w trakcie tasowania wypadla Ansuz, dolozylem Berkano, Relacje bardzo przyjacielskie i czysto towazyskie, zastanawiam się czy nie korzystasz z wiedzy tej osoby.

c)jaka ta osoba jest: perdro o, fehu, algiz o, hmm wydaje mi sie ze jest to oslabiona osoba byc moze ma problemy z poruszaniem sie przez to zebro :) , pozatym jest dosc zarozumiala i moze nie miec empati przez to co juz w zyciu doswiadczyla ale jest bogata w swoja ogromna wiedze mysle ze osoba starsza od ciebie. Moze poruszac sie na wozku albo miec klopoty z poruszaniem moze utykac.

Wyglad tego pana siwy chociaz nie calkiem calkiem, zgarbiony i lysawy niskiego wzrostu ale za to nie chudy znaczy ze wazy za duzo ale nie ma duzo nadwagi brzuszek.

 

2.a) ile czasu spędzasz w stajni: Gebo o, Sowilo, Ansuz, 6 godzin,

b)Hagal, nie pracujesz tylko w stajni.

 

3)Czy Planujesz wracac do Polski:

Berkano, Ingwaz o, Gebo o, Widze ze planujesz i jestes strasznie nie cierpliwa, najchętniej to juz byś tam była, ale niestety nici z twoich planów, zapanuje niezgoda u ciebie w pracy i nie dostaniesz "pozwolenia" zostanie ci przedstawione pewne ultimatum, będziesz musiała na siłe zostać.

4)a)

Czy jesteś szczesliwa z pobytu w niemczech: wyrd, perdro o, wunjo o, durisaz o, sowelo, hmmmmm Zostałaś zmuszona do tego wyjazdu? bo wyrd pokazuje nowy początek twojej drogi a za nim widze brak przyjaciol i zle ich nastawienie do ciebierzeczywiscie na niektorych sie zawiodlam ale prawdziwi pozostali teskonote i smutki , brak szczescia, brak energi, juz nie napisze o twoich myslach jakie czasami je mialas co czasami chcialas zrobic... nie myslalam o samobojstwie, nie ten typ ;)

b)czy przyniesie ci to korzystne zmiany w przyszlosci? mannaz o, Ehwaz o, Kenaz, Raido o, Wunjo o, Sowelo, Dagaz, jest to niewątpliwie zaczatek czegos nowego, ale nie liczyl bym na to, ze po powrocie do polski od razu wszystko sie zmieni, trzeba bedzie poczekac, otworzyc sie przedewszystkim na nowe, ale jest to etap, ktory nauczy cie wiele i po ktorym juz napewno za granice nie pojedziesz chyba ze na urlop. Po powrocie bedziesz miala chwile smutku ale potem zaswieci swiatlo i juz nie zgasnie :)

 

1.KENAZ- mieszkasz z kobietą.Jest to osoba szczera, otwarta,sympatyczna,inteligentna,elegancka, zawsze gotowa do pomocy.Łączą was relacje przyjacielskie, rozumiecie się i macie jednakowe cele.Jest to kobieta o niebieskich oczach itrochę starsza od ciebie.

2.BERKANO,KENAZ,OTHALA - w stajni spędzasz ok.9 godzin, oprócz tego zajmujesz się opieką lub prowadzeniem domu w granicach posiadłości gdzie się znajdujesz.

 

3.THURISAS,KENAZ,ALGIZ - jesteś otwarta na wszelkie działania i chciałabyś powrócić do kraju,ale wahasz się bo czujesz że to jeszcze nie ten czas.Masz zdolności ezoteryczne a zwłaszcza dobrą intuicje wiele osob w tym osob zajmujacych sie ezoteryka profesjonalnie tak twierdzi :) ale musze sie jeszcze wiele nauczyc

i ona ci podpowie kiedy masz wrócić.Myślę że powrót to okres do 2 lat.

Twoje plany,które sobie postawiłaś zrealizujesz.

 

4.RAIDO,FEHU,TIWAZ - do Niemiec pojechałas w celach zarobkowych.Postawiłaś sobie pewne cele w życiu i dzięki swojej odwadze,uporowi,drodze wyrzeczeń i poświęceń zrealizujesz je.

Szczęśliwa w pełni to ty nie jesteś.Wiesz że przyszedł czas aby zaplanować przyszłość.

 

a)zmiany w przyszłości - MANNAZ,PERTHO - zmiany na pewno będą i to korzystne.

Dotarłaś do swojego wnętrz,wiesz kim teraz jesteś i co możesz z siebie dać,czego oczekiwać, co osiągnąć

i jakie jest twoje przeznaczenie.To wszystko wykorzystasz w celu stworzenia sobie nowego, wymarzonego

życia zrobilam postepy w tym kierunkuw kraju,napewno nie od razu ale posuwając się naprzód małymi krokami czego ci życzę.

 

Napiszę w skrócie -bez Run bo juz 2 razy mi sie odpowiedz skasowała:

1- Tiwaz(o)Gebo Isa(o)-mieszkasz z męzczyana ,byc moze bylym chopakiem,relacje raczej chlodne ,urzedowe,tak jakby facet bał sie miłości .Ma lepsze lub lepiej płatne stanowisko niz ty.Troche mieszkacie z konieczności,

a)-na pozór człowiek pracowity,myslacy i odpowiedzialny ,lecz nie lubiacy zmian i uparty.A tak naprawde to to troche manipulant,najlepiej jakby wszystko było tak jak on chce,brakuje mu tolerancji ,nie lubi wyjezdzac,troche zazdrosny,nalezy uwazac co sie do niego mówi bo latwo go urazic-wrazliwy.wiek około36lat(lub na tyle wyglada a jest starszy),wysoki i szczupły,ładny (ma ładna twarz)

2-Isa_-11h...?(moze razem z druga pracą,a w stajni 2-h)

a-)tam obok moze byc knajpka lub hotel w którym -ej pomagasz

#-Ehwaz(o)-tak myslisz i kiedys wrócisz ,myslisz o okresie 2-lat,ale tam gdzie jestes moga pojawic sie nowe mozliwosci (pracy innej...?)i jeszcze możesz przełozyć wyjazd

4Gebo,Dagaz(o) Fehu-praca z końmi sprawia ci wiele satysfakcji i lubisz to ,masz dolki ,ale tak naprawde jestes z tego zadowolona,fajnie zarabiesz i fajni ludzie.Do Polski powinnas przyjechać z narzeczonym.

 

1. płeć - Pertho - kobieta

wygląd - Durisaz, Naudiz, Fehu - włosy ciemne albo rude, ładna, podoba się innym, mimo że nie dba bardzo o siebie - nie potrzebuje nowych ubrań, makijażu itd.

wiek - Algiz - młoda osoba, powiedziałabym, że koło trzydziestki.

relacje - Durisaz, Uruz, Pertho - jesteście dobrymi znajomymi, ale łączą was też relacje zawodowe (ewentualnie to ktoś z twojej rodziny).

jaka jest? - Hagalaz, Ingwaz (o), Durisaz - czasem bywa wybuchowa, pracowita, dąży do wyznaczonych przez siebie celów nie poddając się, chociaż czasem są to cele, które nie rokują przyszłościowo, nie lubi zmian.

2. ile czasu spędzasz w stajni? - eihwaz - 4 albo 13 :P

czy robisz cos poza tym? jera (o), Gebo, Tiwaz (o) - wydaje mi się, że niczym więcej się nie zajmujesz, jest to dla ciebie wystarczająco pracochłonne zajęcie. Ewentualnie opiekujesz się kimś, ale niekoniecznie za pieniądze w sumie tez.

3. jera (o), kenaz (o), sowilo (o) - planowałaś/planujesz, ale coś wypadnie/wypadło ci w pracy i z podróży nici.

4. dlaczego tam jesteś?

dagaz (o), Kenaz (o), Algiz - pojawiła się szansa na lepsze życie i chciałaś z niej skorzystać, w Polsce nie mogłaś znaleźć pracy albo chciałaś mieć po prostu lepszą i przyjemniejszą. Poza tym - mogłaś już byc kiedyś w tym miejscu i czuć się dobrze i to też cię zachęciło. Zdecydowałaś się też na życie w Niemczech ze względu na jakąś osobę - znajomą albo do której coś czułaś/czujesz.

jak sie tam czujesz?

berkano (o), Dagaz (o), Perdo - wydaje mi się, że nie do końca możesz sobie poradzić ze zmianą życia, tęsknisz i wspominasz. Za to lubisz swoich znajomych i nie wyobrażasz już sobie bez nich życia. Twierdzisz, że dobrze się stało, że tu jesteś, bo to miejsce ci odpowiada.

jakie zmiany ci to przyniesie?

wyrd, dagaz o, ehwaz - najważniejszą zmianą to chyba mąż będzieciekawe i mozliwe ;)długotrwałe przyjaźnieto na pewno, miejsce, do którego można wrócić.

 

Witam!

1. Algiz - jest to niewątpliwie kobieta.

Berkana - możliwie jesteś z nią spokrewniona, siostra albo matka, ewentualnie kuzynka.

Ansuz, Thurisaz, Gebo - gadatliwa jest, pomocna słowem i raczej szczera ("wali prosto z mostu"), łatwo się irytuje i być może jest kłótliwa... jednakże możesz na nią liczyć. Stanowczo jest pewna siebie ale nie jest raczej pyszna. Empatyczna w pewnym stopniu. Pełna życia :) tu sie zgadza choc to mezczyzna :)

Sowilo, Naudhiz, Ehwaz - hmmm, z wyglądu raczej przeciętna, może dobrze zbudowana. Oczy lub włosy ma szczególnie ładne. Ostatnio chyba pojawiły się zmarszczki wywołane zmęczeniem. W ogóle może wyglądać na przepracowaną. Wzrost - wysoka. Włosy, chyba blondbyly bo sa siwe. Oczy - ciemne.

Mannaz - wiek: 35-40.

2. Ingwaz - stajni spędzasz przeciętnie 4-5 godzin dziennie. Może dwadzieścia dwie tygodniowo.

Mannaz, Jeran, Thurisaz - mam wrażenie, że jeszcze użerasz się z ludźmi zdaza sie z pracownikami ktorzy jezdza dla zaprzyjaznionej firmy. Wygląda to jakbyś była instruktorem jazdy konnej mam uprawnienia ale obecnie z nich nie kozystam . Z drugiej jednak strony możesz prowadzić hipoterapię dla chorych dzieci.

3. Gebo, Berkana, Iwaz - planujesz, ale dopiero wtedy jak swojego się dorobisz, żeby nie wracać z pustymi rękami. Jak powrócisz zamierzasz założyć rodzinę lub rozpocząć coś nowego. Liczysz na jakieś zmiany.

Co z nich wyniknie: Sowilo, Yr, co oznacza, że idąc tą drogą zrealizujesz swoje plany, jednakże nie zapadły jeszcze odpowiednie decyzje, które mogłyby rzutować na dalszy rozwój wypadków.

4. Ehwaz, Hagala, Jeran - znajomości jakie zawarłaś w Niemczech są bardzo pozytywne, być może znalazłaś sobie partnera lub dobrego przyjaciela. Czy jesteś szczęśliwa? I tu wyskoczyła Hagala - co oznacza, że na to pytanie sama musisz sobie odpowiedziećogolnie jestem bardzo szczesliwa ale mam pare dni gorszych przez pewne informacje z PL i temu podobne w sumie drobnostki wiec moze dlatego Ci tak wyszlo - ja nie mam takich supermocy :P Już nie raz jak pytałem o czyjeś uczucia wyskakiwała mi Hagala... może żeby nie wściubiać nosa w nieswoje sprawy. A za granicę wyjechałaś za pracą i żeby rozpocząć jakiś nowy cykl, coś od zera. I tu nie potrafię określić czy dobrowolnie czy z przymusu.

 

Pozdrawiam!!!

 

1. z kim mieszkam tzn. jakie relacje lacza mnie z ta osoba, jaka ta osoba jest (np. szczera/falszywa, uczuciowa/zero empatii, inteligentna i madra/glupia i zarozumiala itp),jak ta osoba wyglada, w jakim jest wieku?

odp: z mezczyzna, wysokim, szczuplym, siwym i lysiejacym, mimo wieku przystojnym, zadbanym, dobrze ubranym, w wieku 59 lat ale o usposobieniu, samopoczuciu i sposobie bycia kogos znacznie mlodszego, jest zancznie starszy odemnie

jest to dobry czlowiek na ktorego moge liczyc, z poczatku moj szef teraz na pierwszym miejscu przyjaciel, moze cos wiecej, tak wychodzi z wielu zrodel ale co bedzie zobaczymy, jesli mam problem z czyms nawet z jakims jego zachowaniem wyslu****e mnie, mysli o tym i zmienia to, szanuje mnie

jest bardzo pracowity, systematyczny, ma olbrzymia wiedze, znajomosci, jest znany, nie jest zarozumialy choc zna swoja wartosc, nie pozwala wchodzic sobie na glowe, latwo sie irytuje

2. ile czasu dziennie spedzam srednio w stajni i czy praca z konmi to jest moje jedyne zajecie czy moze robie tez inne rzeczy?

ok 5 - 6 h srednio, praca z konmi to moje glowne zajecie ale czasem realizuje dodatkowe przedsiewziecia jak sprzedaz spodni jezdzieckich czy projektowanie str internetowej, czasem pisze dla gazety choc ostatnio nie

3. czy planuje wracac do Poski i jesli tak to kiedy? Przy okazji co wyjdzie z moich planow?

no wiec planowalam kiedy tu wyjezdzalam, moje plany szybko sie zmienily i jestem przekonana ze zadna sila mnie tam nie zaciagnie z powrotem! Tu zyje mi sie lepiej i latwiej i to jest tak jak bym rozpoczela nowe zycie i mogla uniknac bledow z poprzedniego. Wyjazd byl spontaniczny gdy pojawila sie okazja. Bylam zmeczona i zalamana wydarzeniami w PL bo zostalam tak oszukana i stracilam caly dorobek z kilku lat.

4. czy moje obecne zajecie i caly pobyt w Niemczech, a takze relacje z nowymi osobami sa pozytywne, czy jestem tu szczesliwa czy moze jestem tu z przymusu, braku innych opcji itd? Przy okazji czy przyniesie mi to kozywstne zmiany w przyszlosci (na tle prywatnym i zawodowym)?

Pobyt i relacje sa jak najbardziej pozytywne. Jestem szczesliwa. Obecnie oczyszczam sie z ciezarow z przeszlosci. Moge sie rozwijac zawodowo (jezdziectwo sportowe) i prywatnie jest ok, na razie nie wiem co z tego wyniknie ale nic zlego jak sadze :)

 

Najtrudniejszy z tego wszystkiego jest wybor zwyciescy!

 

Wacham sie miedzy Brydziem a JaneDoe i koniec koncow wybieram Brydzia...

 

Gratuluje Wszystkim, super odpowiedzi!

Edytowane przez royalady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...