Skocz do zawartości

Pytanie o powrót byłej partnerki Perthro, Wunjo,Gebo czas: Tiwaz


ndrozdowski

Rekomendowane odpowiedzi

Na pytanie czy Pani X wróci do Pana Y dostałem w odpowiedzi:

 

Perthro

Wunjo

Gebo

 

na pytanie o czas w jakim może to nastąpić dostałem tiwaz

 

Myślę, że Pani X wróci do pana Y, dojdzie do spotkania, na początku na stopie koleżeńskiej, ale z biegiem czasu może ta znajomość przerodzić się w coś więcej. Ważne aby zachować indywidualność w tej relacji.

Tiwaz wg jednej z książek wskazuje na czas do dziewięciu miesięcy.

 

Dziwi mnie to, że karty te pojawiły się na przekór przekonania osoby pytającej. Ponieważ zarzeka się ona, że powrotu żadnego nie bierze pod uwagę i pierwsza nie zamierza szukać kontaktu.

 

Jak to widzicie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spotkają się (może przypadkowo) na jakimś koleżeńskim spotkaniu, imprezie. Dobrze będą się ze sobą czuli i spróbują odnowić swój związek.

A określanie czasu to już indywidualna sprawa ;) Ja myślę, że to będzie miało miejsce jeszcze na wiosnę, ale dobrze wypracowanego sposobu określania czasu nie mam. Poza tym - to do ciebie runy mówiły, nie do mnie.

Daj znać, jak się sprawa potoczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze maja szanse wrocic do siebie lub stac sie bardzo dobrymi przyjaciolmi. Wydaje mi sie jednak ze nie bedzie to bardzo szybko. Tak jak by bylo im przeznaczone spotkanie za jakis czas czyli moze kiedy emocje w nich opadna i beda w stanie juz normalnie rozmawiac.To ze sie zarzekaja ze nie beda razem to o niczym nie swiadczy bo zdaje mi sie ze runa perthro swiadczy o tym ze stanie sie to co przeznaczone. Moze zanim nastapi spotkanie zdaza przezyc cos co pozwoli im patrzec na siebie z innej perspektywy.

Gdy juz odnowia kontakt z poczatku bedzie on na stopie kolezenskiej, a koniec koncow wszystko wskazuje na to ze wroca do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...