Skocz do zawartości

Hagalaz (o)- Laguz - berkano (o) - zycie uczuciowe


royalady

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ewoluowac bedzie zycie uczuciowe Pani x w ciagu 3 miesiecy (do konca maja)?

 

Hagalaz (o)- Laguz - berkano (o)

 

Marzec to wrecz uwstecznienie, co nalezy przeczekac ze spokojem. Trudny okres.

Pozniej nastapi oczyszczenie, wyplyniecie prawdziwych uczuc, ktore z jakiegos powodu byly skrywane.

i pod koniec jednak niezgoda, problemy? kurcze mam problem z tymi odwroconymi rynami w rozkladach, prosze o pomoc!

 

rada:

mannaz - Pani x powinna byc tolerancyjna i wyrozumiala, a takze dojsc do rownowagi wewnetrznej

Edytowane przez royalady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

berkano to też lenistwo i pasywność. Wydaje mi się, że uczucia nie będą ewoluowały, a raczej wszystko pozostanie przez dłuższy czas w stanie zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno nie beda to latwe 3 miesiace jesli chodzi o uczucia napewno Pani wielokrotnie przezywala rozterki milosne niby bedzie sie wydawac ze cos sie zaczyna a tu nagle ruina i będzie sie całkowicie psuło. I to tak w pierwszym jak w 3 bo Laguz mówi o wodzie zycia i odnosi sie do obydwu run obok wedlug mnie. Pozatym w 3 miesiacu Pani moze obawiać sie o swoja kobiecość byc zdołowana tym ze może ona nie robi czegoś tak jak powinna. I tutaj dobrze, widze tez ze Pani moze miec w 3 miesiacu zaburzona rownowaga hormonalna i plynowa w organizmie przez to właśnie będzie chodzić przybita. Bedzie jej sie wydawało ze wszystko co zaczyna kończy sie odrazu z jej powodu ale tak nie jest przyczyna będzie leżeć tez w innych kwestiach nie zależnych od Pani x.

sorki za orty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem także ten okres 3 miesięcy nie będzie pozytywny jeśli chodzi o uczucia. Ja tutaj widzę zakorzeniony lęk i obawę przed czymś nieuświadomionym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...