Skocz do zawartości

O co biega?


Perdo

Rekomendowane odpowiedzi

Sen po wieczornej medytacji, śniło mi się że tuli się do mnie kobieta, miała czarne długie włosy, czerwone ponętne usta, była blada bardzo ładna ale miała taką "surową urodę". Nie czułem się komfortowo w jej objęciach i starałem się jakoś wybrnąc. Pod koniec snu odchyliła się do tyłu, poczułem jak "coś" się otwiera pod moim brzuchem, chyba jej brzuch, i lekko ciągnie,usta jej się zapadły a zamiast nich pojawiły się dziury jakby jej gniła skóra na policzkach i w tym momencie rzuciła się na mnie, wtedy się obudziłem. Pierwszy raz po medytacji miałem koszmar, a powiem że dziwnie mam bo od dłuższego czasu sny pamiętam tylko po wieczornej medytacji. Ktoś zinterpretuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie doświadczyłem wcześniej ataków energetycznych, choc możliwe że raz się taki przydażył.

Edytowane przez Perdo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy się zabezpieczasz przed takimi atakami bo moim zdaniem ten sen to poprostu typowe ostrzeżenie przed bytem pasożytniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No odpowiedziałem w pierwszym poście, że nie, a potem dlaczego nie. Nie sądziłem że można w ten sposób przyciągnąc jakieś byty pasożytnicze, jestem dośc świeży w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mimo pozytywów medytacji istnieją również strony ujemne, otwierając się na energię możesz również otworzyc się na energię nie taką o jaka ci chodziło. Dlatego też warto przed przystąpieniem do medytacji poprosić duchy opiekuńcze o opiekę w czasie medytacji i jednocześnie robic sobie "zastrzeżenie" co do tego jaką energię chcemy przyciągnąć np: sformułowaniem - otwieram się na pozytywną energię.

W pracy z energiami ostrożności nigdy nie za dużo bo straty mogą przewyższać korzyści.

Wracając de tego snu już sama postać i to zasysanie mówi dużo za siebie. Jakby sen sie powtarzał to bedzisz musiał poszukac pomocy u kogoś kto przegoni ci tego pasorzyta.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj shayla, możesz przynajmniej używac bardziej naturalnych kosmetyków w astralu żeby ci twarz nie gniła we śnie, to nieestetycznie wygląda :P No i mogłaś zwyczajnie poprosic a nie się rzucac na mnie, łatwo mnie spłoszyc jeśli nie ufam kobicie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...