Skocz do zawartości

Czerwona wstąża prosze o poradę.


mikulka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam slyszalam ze czerwone wstazki odpedzaja zle moce. Chcialabym zeby moj chlopak tez ja mial lecz nie zalozy on jej na reke. czy trzymajac ja w portfelu bedzie pelnila swoje zadanie? czy ma ktos moze jakis inny pomysl na zle moce? Prosze o porade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy różowe hipopotamy odpędzają niebieski pająki :D? o czerwonej wstążce kiedyś słyszałem, że jest dobra na jęczmień, na złamania, na zapamiętanie czegoś i na miliony innych rzeczy. Czerwone i w portfelu będzie dobre na kasę, ale nie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwona wstążka była wykorzystywana do ochrony dzieci przed urokami. Pamiętaj, że symbol taki nie dziala sam, tylko ogniskuje Twoją energie w danym celu, jeżeli w to wierzysz, to będzie to metoda skuteczna. Na mnie czerwone wstążki nie dzialają, wiec taki talizman w moim wykonaniu nie będzie dzialal. Zastanów się czy wo wierzysz i podejmij decyzję. Biorąc pod uwagę, że Twój chłopak prawdopodobnie nie jest już dzieckiem, proponuję pierścień z bindruną 4x thurisaz 1x inguz, albo Pierścień Atlantów. PAmiętaj o oczyszczeniu talizmanu i zaklęciu go wlasna energią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam slyszalam ze czerwone wstazki odpedzaja zle moce. Chcialabym zeby moj chlopak tez ja mial lecz nie zalozy on jej na reke. czy trzymajac ja w portfelu bedzie pelnila swoje zadanie? czy ma ktos moze jakis inny pomysl na zle moce? Prosze o porade.

 

prostym sposobem będzie zrobienie mu z czerwonej włóczki ślicznego pompona lub chwostu np do kluczy podobne dopina się koniom do uprzęży lub kantarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja to na wszelki wypadek zawsze chodzę z z czerwoną rozkładaną drabiną i kiedy tylko widze że cos jest "nie halo" to szybko ja rozstawiam i nie przechodzę pod nią i nieszczęście zażegnane.

Polecam!

Trochę nie wygodne ale bardzo skuteczne.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beneton123

gullfaxi, Sławomir - jeśli nawet uważacie pytanie za głupie to jeszcze nie jest to powód do tak ironicznych wypowiedzi, przypominam art.6 pkt.1 i 2 regulaminu forum. Jeśli ktoś wchodzi na to forum i o coś pyta, to traktuje to poważnie i może zechcecie to uszanować, a jeśli nie macie nic merytorycznego do przekazania to tego typu posty jak wyżej sobie darujcie.

Obaj otrzymujecie upomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Papa Midnite

Witam!Słyszałem,że czerwone wstążki podkreślają urodę i dziewczęta lubią wplatać takie we włosy.Niestety ze złymi mocami nie chronią.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przepraszam w moim poście nie było ironii jak widac odpowiedzialem solidnie a uwaga o koniach byla jak najbardziej na miejscu albowiem pokazuje jak to powinno wygladac prosze o cofniecie upomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam slyszalam ze czerwone wstazki odpedzaja zle moce. Chcialabym zeby moj chlopak tez ja mial lecz nie zalozy on jej na reke. czy trzymajac ja w portfelu bedzie pelnila swoje zadanie? czy ma ktos moze jakis inny pomysl na zle moce? Prosze o porade.

 

A jak mamy już być tak dokładni to trzeba pamietać że czerwona wstążka nie chroni przed zlymi mocami tylko przed złym spojrzeniem - urokiem ( stąd to wieszanie przy dzicięcych wózkach). Takie przedmioty powinno sie umieszczać w widocznym miejscu tak aby "złe spojrzenie" najpierw spoczeło na tym przedmiocie i osłabiło moc osoby źle nam życzącej, stąd myśl o noszenu w porfelu jest niestety nie na miejscu. A co do odpędzania złych mocy w zależności od tego w co wierzysz - to tam szukaj amuletu.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czerwona wstążka to mit. Wzięło się to od koloru czerwonego jaspisu - kamień ten ma właściwości chroniące przed złem, i odpędzające pecha. Tak więc zamiast zastanawiać się gdzie umieścić chłopakowi czerwoną wstążkę, kup mu mały jaspis, który będzie mógł nosić na szyi, bądź w kieszeni.

Edytowane przez Tethrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...