Skocz do zawartości

Co się dzieje z tą energią?


sikorka11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jeśli umieściłam temat w złym dziale to przepraszam myślałam,że ten będzie odpowiedni.

Od pewnego czasu interesuję się energią i na kilku stronach internetowych wyczytałam,że jak o kimś lub o czymś myślimy przekazujemy mu część swojej energii.Podczas rozmyślania o danej osobie również ona może poczuć się inaczej tzn. zacznie np. czuć się tak jak my lub podobnie. I moje pytanie brzmi.A co będzie się działo z energią jak np. wymyślimy nierealną postać,która nie istnieje i np.będziemy bardzo dużo o niej myśleć i traktować ją jak by istniała naprawdę? Czy ta energia będzie się kumulować w jakimś miejscu i np. powstanie jakiś astralny byt,czy może rozchodzi się ona w eter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy jak bardzo tego pragniesz i ile tchniesz w nią siebie samej :) poza tym takie sytuacje mogą zaistnieć tylko w ściśle określonej karmie.

Edytowane przez peyotl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek ma dużą moc ukioerunkowywania swoich myśli, nawet sobie nie zdaje sprawy z tego że cały czas za pomocą myśli tworzy swoją rzeczywistość,przecież za pomocą własnych myśli,wyobrażeń Człowiek może Powołać Istoty Niematerialne,Duchowe Dobre lub Złe,Anioły lub Demony .,Stwarzać w ten sposób Piekło lub Niebo na Ziemi .

Nawet Bóg Jako Wibracja Została przed Wiekami Wyśpiewana przerz Ośweieconych Mistrzów Duchowych Podczas Medytacji i w ten sposób Stworzona (A Słowo Ciałem Się Stało I Zamieszkało Między Nami ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikorko, mniej więcej na tym polega tworzenie serwitorów czyli magicznych sług w magii chaosu, lub egregora czyli inaczej bóstwa. Im więcej osób wierzy w jednego egregora tym jest on silniejszy, więc Pit tutaj ma duuużo racji.

Edytowane przez Perdo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikorko, mniej więcej na tym polega tworzenie serwitorów czyli magicznych sług w magii chaosu, lub egregora czyli inaczej bóstwa. Im więcej osób wierzy w jednego egregora tym jest on silniejszy, więc Pit tutaj ma duuużo racji.

 

Zwłaszcza odnośnie stworzenia Boga przez ludzi????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedź.A mam jeszcze pytanie,a np.jeśli ktoś chce coś takiego stworzyć i darzy taką postać miłością.To jak będzie wiedział,że coś stworzył?To mu da o sobie znać? I czy będzie dobrze nastawione czy źle? pytam tak szczegółowo bo moja przyjaciółka chce coś takiego stworzyć a trochę się o nią martwię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak przyjaciółka myśli o niej w pozytywny sposób (bo przeciwnie to dzziałanie dzzia.łające na szkodę drugiej sstrrony ,czarna magia).

Natomiast Uzdrawiając kogoś i Przesyłając Energię Miłości ,prześle jej w ten sposób uzdrajającą Energię ,i naklepiej jak sobie wyobraża że wysyła do przyjaciólki promieniowanie energii w danym kolorze np .Zielony,Niebieski lub Fioletowy .

Taki zabieg będzie działałl na Energetykę drugiej osoby w pozytywny sposób ,bo jeśli osoba przesyłająca odczuje się chwilowo osłabiona ,to za taki przesył Pozytywnej Energii ,po czasie ta osoba poczuję się jak nowo narodzona ,w ten sposób można uzdrawiać Wiele Osób.

A wmiarę treningu wystarczy spojrzenie na osobę bądź dotyk by ją uzdrowićc Tak uzdrawiał Jezus Chrystus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj ustala się czas istnienia takiego tworu na początku procesu tworzenia, aby uniknąc uzyskania przez niego świadomości i wolnej woli. Jeśli to się stanie może ciągnąc od nas energię wbrew naszej woli, przeszkadzac nam itp. Aby nas kochał to należy mu to zaszczepic. Trzeba taki twór potraktowac jak maszynę: programujemy ją, ze świadomością że po jakims czasie może uzyskac wolną wolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa skąd wzięła się ta dziwna moda na utwierdzanie się w przekonaniu, że w akcie innym niż kopulacja albo sfera wyobraźni człowiek jest w stanie nie tylko kogoś stworzyć, ale i nadać mu świadomość i wolną wolę : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sikorko tego już nie wiem, nigdy nie potrzebowałem servitora, więc go nie tworzyłem. Dwa ponoc najlepiej tworzyc servitora w astralu a tego nie umiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...