Jump to content

dziwny sen


tery93
 Share

Recommended Posts

Przyjechałem do kolegi rowerem , posiedzieliśmy u niego w domu i nagle przenieśliśmy się do szopy i tam stał siewnik do zboża i pokazał ze coś dorabiał i gdy się przyjrzałem do był doczepiony silnik spalinowy. Potem w jakiś sposób ciągnikiem z tym siewnikiem zaczol siać zbożne w tej szopie. Gdy zasiał kawałek w szopie przeniosło nas na jakieś pole i tam zaczął siać to zborze w polu . Po chwili powiedziałem ze zaraz złapie mnie deszcz czy coś takiego, spojrzałem w chmury które były zachmurzone takie deszczowego koloru, i nagle przeniosło mnie do rowera w nim brakowało siedzenia, przymierzyłem jeden który leżał obok niego ale nie pasował. i nagle się obudziłem

 

jak by ktoś mógł przetłumaczyć to dzienx z góry

Edited by tery93
Link to comment
Share on other sites

Guest Lilith

a tak naprawde to nie sadze, zeby mial on jakies konkretniejsze przeslanie. wiecej ten sen mowi o tobie i twoim zyciu niz o tym, co np sie stanie (czego wiele ludzi oczekuje od snow). nie kazdy sen musi cos znaczyc (nawet u ludzi majacych prorocze sny). najczesciej sa one po prostu odbiciem tego co sie dzieje w naszym zyciu. nie znam sie na sprzetach rolniczych ;D ale nie sadze, zeby twoj sen mial jakies przeslanie ;)

Link to comment
Share on other sites

tery93, sianie zboża to bardzo ładny symbol pokazujący pracę, którą wykonujemy po to, aby w przyszłości móc zebrać jej plon. Silnik spalinowy domontowany do urządzenia może znamionować pomysł na ułatwienie sobie pracy.

Zastanów się więc przede wszystkim czy sam, bądź z tym kolegą macie do zrealizowania jakieś przedsięwzięcie, które chcielibyście sobie ułatwić...

Następnie - widać tutaj sprawdzanie skuteczności metody - najpierw zasiewa kawałek w szopie a dopiero następnie wychodzicie w pole i choć rozwiązanie wygląda na skuteczne to jednak pogoda we śnie daje do zrozumienia, że nie wziąłeś/wzięliście pod uwagę czynników zewnętrznych, na które nie masz wpływu. Może po prostu wybrałeś nieodpowiedni moment, zrobiłeś coś bez dokładnego przemyślenia.

Sen zaczyna się rowerem i kończy się rowerem - czyli wracasz do sytuacji wyjściowej, tyle że jeszcze na tym tracisz. Siodełko w rowerze jest czymś, co pozwala nam jechać wygodnie, brak siodełka znacznie utrudnia jazdę i powoduje dyskomfort.

Jednym słowem, widać po tym śnie, ze jesteś typem osoby, która lubi udogodnienia, ułatwienia... ale jednocześnie podświadomie wiesz, że chodzenie na łatwiznę nie zawsze może wyjść na dobre.

 

shayla, to że Ty nie dostrzegasz żadnego znaczenia nie oznacza, że go nie ma ;) A każdy sen zawsze warto przeanalizować chociażby po to, żeby lepiej poznać samego siebie.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...