Jump to content
aron

Rodzaje energii

Recommended Posts

aron

Chciałbym sprecyzować jakie rodzaje energii można wyróżnić. Czytałem ostatnio Leadbeatera "Czakry". Odróżnia on siłę witalną od energii życiowej. Dla mnie to trochę nie jasne. Ciekaw jestem co o tym myślicie? Może w innej literaturze coś o tym napisali.

 

Ja jak na razie odróżniam cztery rodzaje tzn. odczuwam te cztery energie i każdą z nich inaczej, dlatego wiem, że są to różne rodzaje energii:

 

- kundalini (chyba wszyscy wiedzą o którą chodzi, dodam tylko, że odczywam ją podobnie do energii magnetytu)

- siłę życiową - Mam tu na myśli energię, która sprawia, że rano jestem wypoczęty i pełen "energii" do działania, a wieczorem czy po ciężkim wysiłku jestem zmęczony. To ta sama energia, którą zdobywam poprzez ćwiczenia oddechowe. Dla mnie to to samo co witalność dlatego nie wiem o co chodzi Leadbeaterowi.

- energia "nieba" - tak ją sobie nazwałem - wchodząca przez czakrę korony

- energia "ziemi" - wchodząca przez stopy

 

Nie za bardzo wiem gdzie tu umiejscowić pranę. To chyba to samo co energia życiowa, chociaż spotkałem się z twierdzeniem, że to inna energia.

Niektórzy piszą jeszcze o magnetyźmie, czy sile nerwowej.

 

Zależy mi na tym, żebyście pisali jak je odczuwacie. Mam nadzieję, że to sobie usystematyzujemy.

Edited by aron

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cadaveris

Hmm Energia jest jedna! Różni się jedynie czystością lub poziomem wibracji oraz .. co najwazniejsze - intencją :) Wg. mnie nie ma sensu dzielić tak energie. Odczuwanie danej czakry rozni sie przedewszystkim jej intencją.. zaraz potem jest jej poziom wibracji ... i czystość. pozatym ... kazdy rodzaj energi jest w stanie przeobraźic się w inny rodzaj energi. Po co komplikować sobie życie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szyla

Hmmm, w Reiki juz od samej nazwy widzimy, ze jest to zestawienie dwoch energii. Ki - czyli energiazyciowa/sila witalna wszystkich stworzen, Rei - energia wszechswiata/boska - sily stworczej, jak dla mnie to ten podzial jak najbardziej ma sens :)

Dlatego mowi sie, rozrozniajac Reiki od niektorych innych terapii, ze tu uzywa sie zawsze energii "z gory" czyli tej boskiej/stworczej, a nigdy wlasnej Ki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cadaveris

Ale wciaż te 2 energie są tymi samymi energiami tylko różnią się czystością, poziomem wibracji ... no i o czym wczesniej nie powiedziałem - pochodzeniem :) ale w sumei to nie jest tak wazne :) tzn zalezy dla kogo ... teraz tak zrozumialem ze np. dla mnie jest to wazne poniewaz sumienie niejako nakazuje mi uzywac tylko swoją i Boską energię , oczywiscie z pominieciem ekstremalnych warunków :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
aron
tzn zalezy dla kogo ...

No właśnie. I zależy, w jakiej sytuacji i dla jakich celów. Być może wszystko jest jakimś rodzajem emenacji Boga. Ale ze względów czysto praktycznch, i tego jak się odczuwa te energie i jak się z nimi pracuje można próbować je klasyfikować. To tak samo jak z pierwiastkami, niby wszystkie są zbudowane (chyba - nie wiem tego dokładnie, bo się nie interesowałem) z tych samych podstawowych elementów, czy energii, ale jak chcemy przeprowadzić reakcję chemiczną to dobrze jest wiedzieć dokładnie czego używamy i jakie to ma właściwości, po to żeby otrzymać porządany resultat i żeby nam przypadkiem coś nie wybuchło :)

 

A jeśli chodzi o reiki. Wygląda na to, że rei to będzie to co ja nazywam energią "nieba". Powiedz Szyla, czy jak komuś przesyłasz energię, to używasz wtedy ki czy rei, czy połączenia tych dwóch sił?

Wygląda na to, że energię Rei Leadbeater określa jako "pierwszą siłę życia", i wyróżnia jeszcze witalność, to będzie ki, oraz kundalini.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szyla

Aron tylko Rei, to wlasnie napisalam, ze w Reiki uzywamy tylko Rei, nie Ki jak w wielu innych bioenergoterapiach. Bo Rei nie wyczerpuje sie i ze tak powiem, wiecej moze. Sam Usui przeciez uleczal wlasna Ki przez wiele lat zanim doszedl do oswiecenia, ktore pokazalo mu jak to robic zeby bylo dobrze ;)

Takze dla mnie rozroznienie energii storzen i energii stworczej ma zdecydowanie sens :)

Pozdrawiam najseredczniej

Share this post


Link to post
Share on other sites
stasiupiw

Witam !

tak przegladałem i trafiłem na to forum .Chce sie podzielić małymi sugestiami.

Wszystko zalezy od szkoły(nurtu,religi). Wielu znawców twierdzi ze są rózne kolory od bieli do fiolety czy nawet czerni jak tu napisał lordcadaweres

;energia jest jedna.wg, mojej posiadanej wiedzy jest to energia miłosci(nieba) tylko uzalezniona od emocji i kodów jakie przeszywaja pole.

Lecz jest jeszcze energia mało znana i mozecie miec trudnośc w znalezieniu w necie , Tworzenia- mozliwosc kreowania z przestrzeni rzeczywistych rzeczy i zdarzen

Jest tez energia zycia ta jest juz całkiem mało znana tylko w bardzo wyspecjalizowanych kregach się o niej wspomina.

I oczywiscie energia "ziemi' bardzo wazna pomijana przez wielu 'mistrzów" ona daje pewnośc bytu tu na ziemi jest co prawda energia zimna rodzaju żenskiego

Boski wzór energetyczny człowieka to czysta jasnobiała energia a wszystkie 'śmieci' dopiero odbarwiaja ja na różne kolory i to powoduje wiele mazewnictw i rodzajów .

Zapewne to nie uprzadkuje tego forum ale moze zwróci uwage innych i zainspiruje do dyskusji. pozdrawiam

Edited by stasiupiw

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ritter

Rzeczywiście, żeby coś stworzyć trzeba najpierw mieć energię do zaczęcia tego czegoś tworzenia.

Super, że najwyższy dał nam tę możliwość tworzenia i alternatywę....jak nic nie zrobimy zrobią to za nas okoliczności...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dama Trefl

A właśnie mam pytanie: jak wy wyczuwacie tą energię z czakr?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tomek003

Ritter, każdy ma energię aby coś otworzyć, np. bramy do świata umarłych, ale nikt nie ma energii by ją zamknąć...

Damo ja na ten przykład wyczuwam energię innych, jej ilość potencjał itp. za pomocą swojej.

A co do energii, ja wyróżniam własne, zaobserwowane energiie, które można używać:

1. Energia duszy/ducha, energia naszej duszy, nasza własna, podobno tylko nasze drugie ja jest w stanie w pełni wykorzystać jej potencjał. Dzięki niej możemy kontrolować energię.

2. Energia życiowa, zasila ona główne czakramy naszego organizmu, dzięki niej żyjemy i możemy pozyskiwać energię z otoczenia, lub "produkować" własną energię.

3. Energia otoczenia, energia krążąca w okół nas, jest zazwyczaj postury neutralnej.

4. Energia własna, różni się tym że to jest coś podobnego do energii życiowej, tyle że tej jest zbyt dużo i zamiast zasilać główne czakramy zasila resztę ciała, oraz nie powoduje żadnych uszczerbków na zdrowiu, w przeciwieństwie do wymienianej.

5. Energia drugiej połówki nas, energia drugiego ja, energia pochodząca z drugiej części naszej osobowości, tej najbardziej tajemniczej. Jak na razie wiadomo tylko że ma średnio 10x więcej energii od naszego pierwszego ja, czyli tego w którym aktualnie jesteśmy. Drugie ja posiada także własną świadomość, co daje jej prawie maksymalne możliwości kontroli energii.

 

Chcę tylko nadmienić, że o ile się nie mylę, moich wyróżnionych energii jest tyle ile splotów czakr w naszym ciele. Tylko mam problemy z przypisaniem odpowiednich splotów do energii.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jarek_999

Wtrące też swoje 3 grosze (a czemu by nie:P)...

 

Wielu znawców twierdzi ze są rózne kolory od bieli do fiolety czy nawet czerni jak tu napisał lordcadaweres

 

Nie trzeba być żadnym znawcą, a wystarczy tylko skojarzyć z tym co uczyli na fizyce. Prawa rządzące Wszechświatem materialnym są podobne do tych rządzącym światami 'niematerialnymi' ('jako w niebie tak i na ziemi').

 

Częstotliwość (wibracja), długość fali to jakby atrybuty energii propagowanej na tej fali.

Stąd istnieje całe multum energii...

 

Widzieliście na pewno pryzmat i zjawisko przejścia przez niego białego światła - następuje rozszczepienie światła na wszystkie barwy. Różne kolory energii wynikają z faktu, że te energie mają różne częstotliwości.

Ciekawe, że kolor czerwony (w pasmie niewidzialnym podczerwień) ma najmniejszą częstotliwość, a indygo-ciemny fiolet, podchodzący pod czerń (ale to nie czerń!) ma największą częstotliwość.

Z kolei ze zjwiska efektu fotoelektrycznego wiadomo, że im jest większa częstotliwość światła, tym większa energia (fotonów)..

Dodano: Jeśli już przy fizyce jesteśmy - przypomniało mi się o nowej energii, na tropie której jest nauka - Energia Tachyon.

 

Skąd się biorą te wszystkie częstotliwości, różne rodzaje energii?

Istnieje Jeden Wielki Boski Ogień - Bóg - ogień, który niczym po przejściu przez pryzmat, dzieli się na wiele płomieni, promieni...

Btw - Archaniołowie Boga, Wniebowstąpieni Mistrzowie 'trzymają w ręku' boskie promienie.

 

 

energia jest jedna.wg, mojej posiadanej wiedzy jest to energia miłosci(nieba) tylko uzalezniona od emocji i kodów jakie przeszywaja pole.

 

oo... ciekawe. Jeśli by tak było, to jaki kod może zamienić energię miłości na energię np. strachu? albo nienawiści? albo jeszcze lepiej - braku miłości (przeciwieństwo miłości)??? Jak genialny Stwórca mógłby wymyślić taki absurd, hańbe dla energii Miłości??

To nie jest tak.

 

Ale mamy kolejną energię - energię Miłości, napotężniejszą z energii, która jednak pozwoliła kierować sobą innej energii. Energii boskiego marzenia, energii myśli Stwórcy, czy jak to napisał Stasiupiw 'Tworzenia' (niemniej jednak tworzenie to proces (a nie energia)... kierowany przez energię myśli)... I tak powstał Wszechświat ;)

 

Jest tez energia zycia ta jest juz całkiem mało znana tylko w bardzo wyspecjalizowanych kregach się o niej wspomina.

 

No..... rzeczywiście trzeba być wyspecjalizowanym magiem, żeby zauważyć wokół siebie życie..... :icon_lol::icon_lol::jezyk2:

 

A na serio, tak, energia życia, energia, która ożywia materię 'nieożywioną', to kolejny promień, tchnienie 'Wielkiego Ognia'.

 

 

I oczywiscie energia "ziemi' bardzo wazna pomijana przez wielu 'mistrzów" ona daje pewnośc bytu tu na ziemi jest co prawda energia zimna rodzaju żenskiego

Boski wzór energetyczny człowieka to czysta jasnobiała energia a wszystkie 'śmieci' dopiero odbarwiaja ja na różne kolory i to powoduje wiele mazewnictw i rodzajów .

 

Plan fizyczny podtrzymują też odpowiednie energie - boskie płomienie.

Jeśli mowa o człowieku - może wnikać w jego ciało 7 boskich promieni, co jest zależne od karmy i rozwoju duszy - najczęściej 2 promienie.

Połączenie ze Źródłem, z Jednym Wielkim Ogniem, Ojcem, następuje poprzez połączenie 7-iu boskich płomieni do 7 czakr, zostaje wzniesione Kundalini, człowiek dostępuje zaszczytu chrztu Duchem Świętym, staje się świątynią boskiego ognia... ale to zaledwie początek drogi!!

Czy zdajecie sobie sprawę jak nisko upadliśmy, jak wiele jest do zrobienia?

 

Ale to wszystko to tylko sucha 'strona techniczna'.... wiedza o tym nie ma przełożenia na rozwój ducha. Czasem jednak dobrze jest mieć świadomość, że istnieje takich 7 promieni, z którymi czasem można popracować.... Jak? :)

Trochę własnej inwencji!:P

 

Dlaczego podkreślam czasem?

Trzeba pamiętać o co w tym wszystkim chodzi, o co chodzi w tym całym rozwoju duchowym....

No o co? Ktoś jest w stanie mi powiedzieć?

Może założę nowy temat, bo w sumie to drobna dygresja...;D drobna bo wszystko jest połączone...

Edited by jarek_999

Share this post


Link to post
Share on other sites
rirra

Ja sprobuje odpowiedziec;-).

Do dojscia do doskonalosci.Do przypomnienia sobie kim wlasciwie jestesmy.Ze jestesmy czastkami pochadzacymi od Boga a tym samym Nim

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przegrany

tak se pomyslalem... czy sa jakies przypadki ludzi ktorzy maja "inna" energi badz czy poprzez zajmowanie sie magia nasza energia moze sie zmienic? o co mi chodzi?

chodzi mi o to ze np. mialem energie jaka teraz mam a po jakims czasie zmienia sie(nie iwem jak to nazwac moze zmienia swoj gatunek?) dajmy nato ze mialem neutralna energie a po zaczeciu praktyk okultystycznych ona sie zrobila taka ze inni ludzie przechodzac kolomnie wyczuwaja cos i sie lekaja.

 

beznadzieja...(zakumacie wogle?)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tomek003

To zależy głównie od dziedziny magii jaka praktykujesz. Możesz sam "programować swoją energie" tak aby dawała się odczuć czy coś.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przegrany

chodzi mi o zmiany zwiazane z tym co robie:]

 

aha czy jak by to powiedziec... czy energia ludzi ktorzy nie uprawiali nigdy seksu rozni sie czyms od tych co go uprawiali??? i na czym a roznica polega?

Share this post


Link to post
Share on other sites
fiflip

Przegrany, zmieni się, częstotliwość i wibracje energii - tak samo jak wibracje i czest. pracy czakr. :]

 

A energia, hmm, rodzajów jest wiele - Twoja wola. :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
irga

Witam:) Czujecie przepływ energii po ciele, wibracje koło poszczególnych czakr?

 

Ja ostatnio bardzo i nie jest to pobudzane jakimś oczyszczaniem czakr itp.Hm....czasem nawet jest to trochę uciążliwe. Chyba częstotliwość i wibracje energii się zmieniają u mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Greg1982Fr

Czujemy. I potrafimy tą energię przesuwać wedle woli. I nacechowywać również ;)

U Ciebie może mieć to wpływ choćby nastrojem czy stanem zdrowia. Nie wiem skąd jesteś ale u mnie słoneczko świeci i mamy wiosnę pełną gębą...samo to mogłoby to spowodować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przegrany
5. Energia drugiej połówki nas, energia drugiego ja, energia pochodząca z drugiej części naszej osobowości, tej najbardziej tajemniczej. Jak na razie wiadomo tylko że ma średnio 10x więcej energii od naszego pierwszego ja, czyli tego w którym aktualnie jesteśmy. Drugie ja posiada także własną świadomość, co daje jej prawie maksymalne możliwości kontroli energii.

.

 

 

moze glupie pytanie ale musze je zadzac. czy ja moge jakos wywolac 2 ja i je kontrolowac?(przejac jego energie)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tomek003

Wywołać tak, gorzej z kontrolowaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przegrany

tzn. 2 ja energia to po czesci moja energia?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lord_Bernard

Myślę, że odczuwanie i rozróżnianie energii jest rzeczą wybitnie indywidualną. Każdy odczuwa inaczej siły pzepływające przez nas i przez otoczenie. Jedni mogą wyczuwać tylko dwa rodzaje, a ja na przykład odczuwam tak wiele typów energii, że nie sposób ich zliczyć. Wymienię tylko kilka z nich:

~ energia natury/przyrody - przepełnia zwierzęta i rośliny

~ energia życia - jest wspólna dla wszystkich istot żywych

~ energie emocji - są wytwarzane przez ludzki umysł pod wpływem różnych emocji

~ energia, która "wprawia w ruch" ludzki umysł (nie potrafię jej dokładnie nzawać)

~ itd.

 

Oprócz tego każde zjawisko ma pewną siłę, którą przy odpowiednim treningu można kierować, np.: metafizyczna siła elektryczności, siła śmierci.

 

Takie są moje teorie, które cały czas weryfikuję.

 

-------------------

tzn. 2 ja energia to po czesci moja energia?

 

Tak, w pewnej mierze mozna współpracować z 2. ja i używać jego energii. Oczywiście nie zawsze się to udaje, a czasem bywa na odwrót i 2. ja czerpie energię ze świadomego ja.

Edited by Lord_Bernard

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przegrany

a mozecie zdradzic mi jak najszybciej kontrolowac 2 ja?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tomek003

Zrozumieć go, po przez nasz stopień świadomości łatwiej jest nam zrozumieć 2 ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przegrany

dziwne pytanie teraz zadam ale co mi szkodzi:]

 

czy modeytujac nad nim przy lustrze mozna je zobaczyc? i jak to moze sie skonczyc jak sie uda?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tomek003

Hmm... ciekawa idea, praktycznie nie próbowałem zobaczyć go w lustrze. Niewiem co się stanie, przynajmniej ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przegrany

od jutra przez jakis czas zaczne sobie probowac... jak maja byc efekty to lepiej zeby bylo pozytywne a nie te...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mag Magik II

pole energetyczne jest jedno. raz. pole energetyczne różni się wibracją. dwa. pole energetyczne jest nieuchwytne. trzy. Energie ma każdy. np. pobiegaj sobie dosyć długo i stań nieruchomo w jedej chwili. wtedy energia będzie odczuwalna. co to daje? będziesz miał jak to sie mówi, fajne sny.

 

ps. po tych biegach się porościągaj. nazajutrz możliwe zakwasy.

 

słownik: fajne - odlotowe, zmysłowe, egzotyczne, wyjątkowe, pozytywne, zrównoważone.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pustelnik

Ja podczas medytacji zauważyłem że posiadam 3 energie, zielona-niebieska-czerwona przy czym medytując tą zwykłą niebieską mogę dojść jedynie do czakry korony, a dopiero gdy skupie się na czakrze korony tamte zaczynają iść do góy przechodząc po wszystkich moich czakrach, jednak nim doszły do czakry korony nie dało rady wytrzymać... może dzisiaj coś wskóram;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
San-Ki

Przegrany: jeśli chodzi o patrzenie się w lustro to życzę Ci powodzenia rób to tak jak opisywałeś to w temacie o poruszaniu przedmiotami. Przygotuj się tylko psychicznie bo Twoje "2 ja" jak to nazywacie może Cie zaskoczyć :D

 

A co do rodzajów energii to racje jest rozróżnienie pomiędzy taką energią jak ziemi i nieba, jak je ściągać możemy dowiedzieć się ucząc się Qi gonga. Prucz tych 2 (prócz podstawowych) istnieje wiele innych s[ecyficznych energii jak np energia rzeczy świętych, energia którą mogą kontrolować anioły, no i ta którą mogą kontrolować demony. Każde z tych miejsc ma swoje wyjątkowe energie nie koniecznie dostępne dla normalnych ludzi.

 

Podstawowe energie. To co nazywacie energią życia ducha i innymi jest najnormalniej w świecie energią o różnych kolorach. Musze tu pogratulować dla Pustelnika bo zobaczył je i ich przepływ przez siebie. Jeśli chodzi o ukierunkowanie naszej energii czy wytwarzanie pewnej atmosfery to najlepiej jest poznać znaczenia tych kolorów i co można zdziałać za ich pomocą. Taka klasyfikacja jak energia życia która pozwala nam żyć i daje nam siły do działania jest strasznie ograniczająca i zamykająca przed nami nowe możliwości. Jeśli natomiast odróżnić energie niebieską (która daje nam siłę do działania) od zielonej (gdzie używa się jej do leczenia) nie będziemy bez sensu pakować wszystkich tych energii w zrobienie czegoś zamykajać ich pod nazwą np energia ducha.

Ważna też jest intencja z jakimi jej używamy. Jeśli chce przesunąć przedmiot używam czerwonej energii jeśli chce się ogrzać ściągam z otoczenia czerwoną, jeśli brak mi sił ściągam niebieską, tej samej używam gdy coś mnie boli (lecz nie wyleczę tego), do leczenia używam zielonej i tak dalej. Jest naprawdę wiele zastosowań energii jeśli umiejętnie je podzielimy na kolory. Gdzie szukać jakie są podstawowe? na niebie po deszczu :P Spróbujcie porobić sobie lepiej coś takiego jak Pustelnik a na pewno na tym skorzystacie. Możecie też próbować je zobaczyć patrząc się długo np na swoją dłoń (Przegranemu dobrze to idzie :P), półmrok pomaga w widzeniu takich rzeczy. No i pamiętajcie też o tym, że skalpelem można uratować życia jak równie dobrze kogoś zabić.

 

Do kontrolowanie tych podstawowych dochodzi też użycie tych energii z ziemi i z powietrza (naprawdę warto poczytać o Qi gongu) ale nie dowiedziałem się jeszcze czym się różnią od tych podstawowych, bo różnice w użyciu czuć. Wiem że bardzo dobrze się nimi oczyszcza i ładuje organizm, ale narazie nie dane mi więcje na ich temat poznać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przegrany

nie wiem czy to bylo wczesniej napisane gdzies ale musze sie oto zapytac.

 

sa rodzaje energii to i sa pewnie ich kolory?

no i jak moedytuje widze energie(nie wiem jak to opisac) w kolorach czerwonych(wszystkie odmiany, jasny,ciemny itp) (lata caly czas wokol mnie)

czy kolory energii moga swiadczyc o tym czyms cos?

gdzies wyczytalem ze jakas odmiana czerwonego to wampir to prawda?

Share this post


Link to post
Share on other sites
San-Ki

Hmmm i tylko czerwony widzisz? A próbowałęś sienp skupiać na innych kolorach. NP zielonym. A jełśi ten ktos czerowny w okół Ciebie to wampir (wybacz jeśłi źle zrozumiałem ale troszke dziwnie to opisałeś) to poczujesz że Ci energia ucieka. JEśłi nie to może ktoś poprostu obok Ciebie stoi.

 

Musisz mi wytłyumaczyć dokładniej o co chodzi z tym czerwonym. Masz na myśli że ten kolor w koło ciebie jest spowodowny tym że ty wapirzysz czy boisz się że wampir przyszedł do Ciebie?

 

co do czerwonego to może służyć do ogrzewania, ciepła ale również agresji i ranienia innych przesówania przedmiotów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przegrany

bardziej sie obawiam wampira, bo sam sobie podkradalem energie... tak sprobowalem i fajne uczucie czulem i tak caly czas zaczelem krasc bo mi przyjemnie bylo z tym. czy to teraz moze sie na mnie odgrysc? a mogl go ktos naslac?

 

aha co do kolorow to widze tez inne ale to sa mniej wazne zeczy bo widze tylko plamy w oddali (ogolem to jest mieszanka kolorow to co widze na 2 planie) a czerwnoy caly czas jest kolomnie

Share this post


Link to post
Share on other sites
San-Ki

To mówisz koło Ciebie.... to mozę być równie dobrze Twoja aura którą widzisz, jeśli coś do Ciebie przyszło, to kto wie. Może popełniłeś gdzieś nieodpowiedni błąd, zrobiłeś coś nie tak, w zły sposób zajmowałeś się magią. Im to się wtedy nie podoba i mogą mieć chęci pozbyć się delikwenta który źle zajmuje się magią i ma do niej złe podejście.

 

Od samego wysysania to wątpię żeby ktoś (eteryczny) chciał Ci za coś takiego coś zrobić. To akurat normalne że jedni drugiemu zabieramy energie, więc jak byś spotkał kogoś silnego to byś mu nie zabrał bo by się zablokował, a gdby to był ktoś słaby to by raczej się nie rzucał (chociarz z nimi najwięcej kłopotów).

Poza tym musisz się zastanowić czy czujesz czyjąś obecność. Jeśli ta czerwona energia którą widzisz wkoło Ciebie jest tylko w okół Ciebie to możliwe że to po prostu Twoja energia :P Spróbuj coś zrobić z tą energia, przesunąć, uformować, wchłonąć czy coś. Jak Ci się uda to prawdopodobnie Twoja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przegrany

probowalem... to mi caly czas ucieka;( a co do obecnosci to caly czas ja czuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
eremita

Ja energie dziele wg kolorów. Są to między innymi kolory energii w czakrach głównych ale też takie jak podczerwony, ultrafiolet, a,b,c,x,y,z. Są to składowe jednej energii. Do tej pory zajmowałem się nimi, co do pozostałych (jak energia życia, ducha, (?)) - nie wiem, nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...