Jump to content

szmaragdy


Tinksa
 Share

Recommended Posts

Sniło mi się, że znalazłam kamień, odłączyłam od niej kawałek węgla, grafitu, czy też innego czarnego minerału, a ten zaczął się kruszyć i bardzo łatwo udało mi sie oddzielić od niego niemal oszlifowane szmaragdy. Czy to znaczy coś ważnego ?

Link to comment
Share on other sites

Dokładniej ? byłam gdzieś, raczej to były góry, znalazłam kamień, w sumie to raczej go nie szukałam, tak jakby coś mnie tknęło, żeby go podnieść, no i dalej to co wcześniej, później nic, tylko trzymałam te szmaragdy w dłoni, było ich kilka, chyba ktoś chciał jeden obejrzeć, tak jakbym się bała, że... zabierze mi ? widziałam tylko czyjąś dłoń i spojrzałam na kamień, reszte nadal trzymałam i patrzyłam na nie, później się albo obudziłam, albo sen się skończył, albo nie pamiętam, nie jestem w stanie określić.

Link to comment
Share on other sites

Taki obraz dość dobitnie pokazuje sytuację, w której potrafisz odnaleźć coś cennego w czymś na pozór zwyczajnym, bezwartościowym. Może aktualnie w Twoim życiu dzieje się coś, co sprawia że taka umiejętność staje się bardzo przydatna.

Link to comment
Share on other sites

też od razu taka interpretacja mi się nasunęła. ja bym jeszcze powiedziała, że ta dłoń którą widziałaś, może oznaczac po prostu chęć zabrania Ci tej rzeczy, osoby lub sprawy (bo nie wiadomo co cennego odkryjesz) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...