Skocz do zawartości

Byłem białą kulą


lucyferusek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mialem dzisiaj dziwny a zarazem piękny sen wiem że byłem biała kulką kulą taka bardzo puszystą w takie jak bym futerko sceneria raczej nie przypominala tej normalnej ziemskiej wiem ze dookola bylo czarno stalem pod dziwnym siwecącym bialym światłem drzewem lecz niebylo do niego wejścia wiem ze rozmawialem z kims kto tam byl i był to głos kobiecy musialem pokazac emocje żeby tam wejśc kiedy juz mi sie udalo to pamietam ze byl jak by drugi etap niepamietam co robilem ale wiem ze na końcu znów stalem pod tym drzewem lecz bylo ono o wiele większe stalem pod nim z brudnym moim futerkiem niewiem moze od błota i znów slyszalem ten sam glos kobiecy z którym rozmawialem i znów aby tam wejśc musialem pokaza emocje wtedy wybuchlem placzem i momentalnie stalem sie czysty i moje futerko strasznie lśniło potem sie obudzilem czy to moze coś oznaczac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc Ja osobiscie niewiem w sumie to po głowie chodziły mi rożne interpretacje tego snu z pozytywną energią włącznie bo to był bardzo pozytywny sen. ogolnie to naogladalem sie dzisiaj w tv katastrofy w japonii do tego rozmyslania nad tym czy to rzeczywiscie sie zbliza ku koncowi pytania czy a raczej co jesli wszystko sie skonnczy co dalej chociaz jak o tym mysle to nieodczuwam jakiegos wiekszego starchu i moze ten sen mial mi uswiadomic cos zupelnie innego moze mialo mnie to uspokoic a moze to byla moja dusza?? wiem wiem niektorzy z was pomysla ze jestem jakim wykretem ale ogolnie to z moja psychika jest ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sniła mi sie kiedyś biała kula to oznacza bezpieczeństwo i oczyszczenie , owszem nie można nazwac Cie wykrętem bo z Twoją psychiką jest wszystko dobrze , mogła by być to Twoja dusza ale mogła to być tez energia zebrana w Tobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...