Jump to content

Ranna stopa

bosa
 Share

Recommended Posts

Witam.Czesto miewam dziwne sny a dzis przysnil mi sie jeden z dziwniejszych.Po krotce. Biegalam po lace,po zielonej trawie na jakiejsc skarpie i w pewnym momencie cos wbilo mi sie w stope.Od razu chcialam to wyjac ale sie nie dalo.To wygladalo jak kawalek zlamanej galezi. Gdzies poszlam-dokustykalam ( moze do domu ) przyjrzalam sie temu to co weszlo mi w stope i okazalo sie to by CZYJS MALY PALEC OD REKI-przerazajace odkrycie. Pierwsza mysl to ,ze bedzie zakazenie. Poszlam gdzies prosic o pomoc(moze szpital) i sie obudzilam.

A w która nogę się wbiło?

Sławku, a ma dla Ciebie znaczenie, ktora to strona - lewa/prawa? Jeśli odpowiedziałby prawa to co to oznacza wg Ciebie?

A szkoda bo to jest najważniejsza informacja z tego snu.

Już tłumaczę:

strona lewa to strona kobieca odpowiedzialna za uczucia

zaś prawa męska odpowiada między innymi za pracę

także jak widać mając coś w stopie mozemy odwoływać sie do pracy ale i do związków.

Coś wbitego w stopę utrudnia nam poruszanie się - kuśtykasz co oznacza że w realnym życiu coś ci przeszkadza a raczej ktoś. Ktoś bo w stopie tkwi czyjś palec tak jakby ktoś celowo robił coś aby ci przeszkodzić, utrudnić. Drugim ważnym symbolem jest to że uciadłaś i się przyjżałaś sie stopie - czyli czyjąś ingeręcje w twoje sprawy zauważysz gdy się zastanowisz lub poszukasz gdyż na pierwszy rzut oka ich porostu nie widać. To myśl o zakarzeniu i wizyciew szpitlu może świadczyć że pomocy należy szukać w jakimś urzędzie (szpital) lub w sposób oficjalny np: list polecony itp.

Pozdrawiam:

Sławomir