Skocz do zawartości

ROZKLAD CO UKRYWA? Kto przeszkadza...?Co nas czeka...?


royalady

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie uwazam ze nie jestem na tyle obeznana jeszcze z runami by moc rzetelnie komus pomoc ale skoro pewne osoby chca i akceptuja to ze jest to bardziej forma treningu dla mnie to ok...

Ale Was prosze o opinie, pomoc i interpretacje!

 

A to kobieta, B to mezczyzna i tak kraza w okol siebie...wiem ze ona chce, a co do niego to chyba tez ale nie znam go na tyle:

 

ROZKLAD CO UKRYWA? Kto przeszkadza...?Co nas czeka...?

1.-Co ma w podświadomości osoba A

2.-Co ma w podświadomości osoba B

3.-Co myśli o osobie B osoba A

4.-Co myśli o osobie A osoba B

5.-Co nosi w sercu osoba A

6.-Co nosi w sercu osoba B

7.-Rada dla osoby A

8.-Rada dla osoby B

9.-Co ich łączy?

10.Mówi o tym,kto przeszkadza w związku lub co ukrywa partner pytającego

 

1. BERKANO - zamyka przeszlosc rozpoczyna nowy etap, pragnie domu, radziny, bezpieczenstwa, wsparcia

 

2. Isa (o) skupiony na sobie i innzch rzeczach jak by obecnie zapomnial o sferze uczuciowej, moze nie zdolny do uczuc?

 

3. ehwaz - mysli o partnerstwie, rodzinie, zwiazku partnerskim

 

4. jeran - mysli ze partnerka jest odpowiednia osoba ale zastanawia sie co to przyniesie i jak moglo by wygladac w przyszlosci

 

5. thurisaz - nowy poczatek, przyjemnosc, odrodzenie

 

6. uruz - spelnienie marzen, krok do przodu, pozadanie, mocno zwiazany z rodzina, zmiany na lepsze w kierunku trwalego dobrego zwiazku, nowe perspektywy, niepewnosc czy podjecie ryzyka sie oplaci

 

7. eihwas i wypadly z woreczka przy okazji dagaz, laguz – eihwaz to nie poddawac sie, byc wytrwalym w dazeniu do celu, realizowac konsekwentnie zamierzenia bez marudzenia i zalamywania sie z powodu pojawiajacych sie przeszkod, skoncentrowac sie na obranych celach

Dagaz – nie bac sie zmian, isc zdecydowanie do przodu, podejmowac inicjatywe

Laguz – nie bac sie kierowac wlasna intuicja, korzystac z niej i wsluchiwac sie w nia

 

8. Tiwaz – miec odwage do podjecia dzialan, nie bac sie zmian z tym zwiazanych, brac odpowiedzialnosc za swoje postepowanie

 

9. Berkano – wspolne poglady na sprawy domowe, partnerskie, chec ciepla domowego ognisaka, kogos przy kim mozna by sie bylo zestarzec?

 

10. Uruz - rozterki duchowe, przytlaczaja go wydarzenia z przeszlosci, niepewnosc, starch przed zrobieniem kolejnego kroku, chce czegos wiecej ale jest mu wygodnie, przyzwyczail sie do swojego zycia i boi sie zmian, wie ze kolejne kroki pociagna za soba konsekwencje, boi sie utracic niezaleznosc?

Edytowane przez royalady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tez uczynie :)

a tak przy okazji czy mogla bys jednak powiedziec mi jak widzisz ten rozklad, Pani wylosowala wiec skoro juz sie stalo to milo by bylo moc jej przekazac interpretacje kogos tak dalece zaawansowanego jak Ty Zosiu!

Poza tym to pomaga mi sie uczyc i poznawac runy :)

prosze, prosze, prosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ona podświadomie jest jak większość kobiet, pragnie partnerstwa, chce być opiekunką, kimś w kim ktoś inny znajdzie oparcie

2. On... hmmm ja nie odwracam Isa, ale jeśli ty takie stosujesz to myślę, że pan na poziomie podświadomym topnieje, zaczyna czuć, choć dotąd był chłodny

3. Ona ma go za dobrego towarzysza

4. On woli ze wszystkim poczekać, choć na razie jest pozytywnie

5. Ona nosi w swym sercu ból, rany. Może ktoś ją skrzywdził? Może to przez niespełnione pragnienia?

6. On w sercu nosi ogromną siłę, jednak ta potęga uczuć jaką może kogoś obdarzyć, jest głęboko w nim zamknięta i raczej nie będzie tego ujawniał

7. Rada dla niej: Psychicznie nastaw się na zmiany w sferze uczuć i emocji

8. Rada dla niego: Krocz drogą, którą kroczysz, bo jest ona właściwa

9. Myślę, że specyficzna wrażliwość

10. W związku przeszkadzać może większe skupienie się na cielesności niż na duchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...