Skocz do zawartości

Plywac wielkim jachtem, klotnia z mezem, splyw burzliwa, plytka, kamienista rzeka


Mishka

Rekomendowane odpowiedzi

Snilo mi sie ze plynelam przeogromnym, pieknym i bardzo bogatym jachtem na otwartym oceanie z moim mezem, siostrami i kuzynami. Ja sterowalam jak wiekszosc postanowila wyskoczyc za burte i plywac wplaw. Jedna moja kuzynka ( ktora niedawno urodzila synka a we snie nadal byla w ciazy) zostala ze mna na statku. Ja zaczelam sterowac ale nie wiedzialam jak i zamiast zwolnic przyspieszylam zostawiajac tych co plywali za soba. Ale siostra szybko mi pomogla i udalo nam sie zwolnic i poczekac na plywajajacych. Pozniej wplynelismy w jakis bardzo waski prawie ze jednokierunkowyi port ( ogromny jacht ledwo sie miescil w zakretach) i tam znowu kilka ludzi postanowilo poplywac jeszcze raz. Ja natomiast okropnie poklocilam sie z mezem. Wrzaski, krzyki, wyzwiska.... Ciezka klotnia. Pozniej postanowilismy odbic od portu i ze nie bylo mozliwosci wykrecic wycofalismy jacht tylem. Plywajacy nadal byli w wodzie i podazali za jachtem. Nagle na zakrecie pojawil sie nurt i porwal najpierw mnie ( nagle znalazlam sie na niebieskim pontonie) w dol rzeki, najpierw w miare glebokiej pozniej kamienistej i plytkiej. Woda przez caly sen byla niebieska i czysta. Ale zanim wpadlam pedem w dol widzialam siostre( ta co pomogla mi sterowac) w powietrzu z powodu podbicia jachtu. Na dole czekalam na wszystkich ale nikt sie nie pojawial. Bardzo sie balam ze wszystkim sie krzywda stala i ze jacht sie rozbol na czesci. Nagle zauwazylam obok mnie mlodsza siostre. Nieopodal sredniego wieku kobieta nawiazala ze mna rozmowe i poprosilam ja czy moge od niej zadzwonic do portu. Przez tel kobieta powiedziala mi ze sama sie dziwi jak ktos mogl poscic taki duzy statek na tak plytka rzeke ale zebym sie nie martwila bo jacht zostal przekierowany na spokojne otwarte wody. Wtedy z emocji i nerwow sie obudzilam. Jeszcze wspomne ze niedawno dowiedzialam sie ze jestem w ciazy, wczoraj naprawde poklocilam sie z mezem, za tydzien jedziemy na rejs statkiem, i siostra ktora mi pomagala prowadzic jest mi najblizsza z 3 siostr ktore mam.... Tak wiec co to moze znaczyc??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...