Jump to content

Czytanie w myślach?


sikorka11
 Share

Recommended Posts

Witam,czasami mam tak że jak dzieje się jakaś sytuacja i spojrzę się lub skupię na jakieś osobie to odbieram myśli tak jakby ona mi je wysyłała.Wiem co ona myśli odbieram je.Napływają do mnie w postaci zdań.Kiedyś na matematyce pani kazała podać 3 dowolne liczby.Nikt się nie zgłosił,a ja w myślach przesłałam jej 7 3 i 4 I te same liczby napisała na tablicy. Czy to możliwe że mogę odczytywać myśli?

Link to comment
Share on other sites

Heh to w takim razie to ona musi czytać w myslach a nie ty bo ona odtwarza to co ty do niej mówisz .. chyba ze źle zrozumiałam Twój post ?

Link to comment
Share on other sites

Tak podobnie działa to u mnie ,tylko że pewności nie masz że to twoje zdolności ,teraz chorzy na Schizofrenię potraią przemierzać Cały Świat Astralny i podkradać energię od osób które naprawdę takie zdolności posiadają a które wylorzystywały by do dobrych celów ,natomiast cchorzxy podkradną jak piraci Astralni ,Jak Astralni Przestęepcy Energię ludziom dobrym przzekazując ją złym ,i w ten sposób zło może kwitnąć nie zauważone ,i nikt nie wie skąd tyle Agresji w Świecie Się Bierze.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie,i cały Świat Psychiczny ulega chaosowi,i następuje Rozszczepienie Osobowośc ,Jaźń Nasza Ulega Podziałowi i Następuje Rozdwojenie Jaźni ,Duszy z Ciałem .

Link to comment
Share on other sites

To nie do końca czytanie myśli, ale umysł może tak to kalkulować. Czasem każdy miewa tak, że ktoś powie coś do Ciebie pomimo, że chodziło dosłownie o coś innego odczytujesz intencje tego zdania na poziomie energetycznym. Zatem możesz czytać energie takiej osoby, a Twój umysł kalkuluje to jako czytanie myśli.

 

(subiektywna opinia)

Link to comment
Share on other sites

I od Tego jest rozsądek i logiczne myślenie ,żeby Psycchika nie ulegała za bardzo wytworom swojej wyobraźni i nie uwierzyła w końcu osoba w swoje fantazje ,czytaj na dole u mnie w sygnaturze .

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...