Skocz do zawartości

interpretacja snów


Mee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem tu nowa i prosiłabym o interpretację dwóch snów, mojego: Śniło mi się, że chyba cała moja rodzina była w kuchni (ale tego nie jestem pewna, bo byłam odwrócona do okna) i widziałam przez szybę, że na domy, i bloki, które w rzeczywistości znajdują się bliżej spadła jakaś bomba. Widzieliśmy kurz po wybuchu zbliżający się do nas, więc szybko pobiegliśmy do korytarza. Ponieważ martwiliśmy się, że to do nas dotrze. Podbiegłam do następnego okna wychodzącego na drugą stronę i zobaczyłam kolejną bombę. Szybko udałam się do swojego pokoju się pakować, a właściwie pakować karmę moich zwierzątek i trochę moich rzeczy. Miałam taką dużą torbę materiałową z siatka dla zwierząt i martwiłam się, że nie będę mogła uratować kota. I chyba mój brat mówił, że nie zmieści się ona do samochodu i nie będę mogła zabrać moich podopiecznych, więc powiedziałam że będę trzymać ją na kolanach. I na tym sen się kończy, był dość realistyczny.

I jeszcze prosiłabym o interpretację snu mojej mamy: Mówiła mi, że była nad wodą z tatą, ale wiedziała, że my też jesteśmy. Tato postanowił z nią popływać, albo nauczyć ją. Gdy weszła do wody była zdziwiona, że umie pływać ale jezioro było dziwne po dnie sunęły takie jakby czarne cienie,dusze. I wokół unosiły się zdechłe ryby. Mamie było ciężko poruszać nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...