Skocz do zawartości

Prośba do Sephiry


koliber*

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

 

mam pytanko do snu. Śniło mi się, że idę przez jakieś osiedle. Kolo jednego z bloków był tyciuteńki jakby ogródek. Max 3 kruciutkie grządki. Dostrzegłąm tam piękną zdrowiutką i gigantyczną truskawkę. Zabrałam ją z sobą. Nie pamiętam bym ją zjadła. Natomiast towarzyszyło mi przekonanie, że była bardzo dobra.Szłąm dalej, tym razem z dwoma os.jeszcze. Od razu przyszłą mi myśl do głowy. Chciałam by koleżanka również spróbowała. Podbiegłąm do tego ogródeczka, ale nie było już truskawek. Ta którą znalazłam była zepsuta. Trochę mi się zrobiło przykro, ale znalazłam piękną grubą marchew. Wzięłam ją. Nie mogłam wyjść z podziwu.

 

To chyba tyle o tej części snu.

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koliberku* :)

 

Widać tutaj sytuację, w której Twój optymizm w działaniach bierze górę... I to może być mały problem. We śnie towarzyszy Ci zakłopotanie, gdyż Tobie trafiła się okazja, bo chciałaś by koleżanka również mogła skorzystać z okazji jaką dostrzegłaś, jednak ostatecznie nie ma możliwości aby ona zyskała to samo co Ty.

Myślę, że to taki sen mówiący "jest fajnie, wiosna idzie, masz dużo zapału ale postaraj się nie obiecywać innym zbyt wiele. Wiesz co mówią o dobrych chęciach ;)".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak :)

 

To akurat może być faktycznie problemem, znany mi nie od dziś :D .. może nie obiecuję, ale mam manię zachęcania ludzi do działąnia, czy też do uczestnictwa w czymś.. kończy się jak zawsze.. albo idę sama, albo..

 

No nie ważne :)

Dziki Sephirko :*

Edytowane przez koliber*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to przyjdzie z czasem, tylko bądź cierpliwa i korzystaj z szans!!!! Chociaż to to na pewno potrafisz - nie było truskawki dla koleżanki, za to Ty znalazłaś coś innego - marchewę... No chyba, że w głowie Ci zachęcanie kogoś kijem i marchewką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbawiłaś mnie :-) Nie, nie nie ganiam z marchewką na kiju.

Dzięki

 

Co do "I to przyjdzie z czasem" to chyba już nie. Ja prawie jak stary człowiek i morze hi hi hi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...