Skocz do zawartości

ciepły, wiosenny deszcz - ZAKOŃCZONE


Katamaradze

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe ćwiczenie.

 

Co wydarzyło się wczoraj?

1. kogo i ilu osób dotyczyło wydarzenie (ewentualnie relacje tych osób ze mną)

 

2. czego dotyczyło wydarzenie (ewentualnie emocje lub aura towarzysząca temu wydarzeniu)

 

3. jakie emocje to we mnie wzbudziło

 

4. (dla chętnych) ewentualnie jak zakończyło/ zakończy się to wydarzenie (gdyż wciąż jest w toku)

Powodzenia.

Bardzo jestem ciekawa czy wpadniecie na trop.

:mniam:

odp piątek g.16.00

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ćwiczenie.

 

Co wydarzyło się wczoraj? 4 mieczy...znalazłaś sie w szpitalu...:zdziwko:

1. kogo i ilu osób dotyczyło wydarzenie (ewentualnie relacje tych osób ze mną)...as denarów,Wisielec,2 denarów,rydwan 3 do 5 osób w czasie drogi...kogo...5 buław..rówieśnicy Twoi znajomi...chyba wpadliście w poślizg ...i drzewo was zatrzymało...

 

2. czego dotyczyło wydarzenie (ewentualnie emocje lub aura towarzysząca temu wydarzeniu)...6 buław.4 pucharów,5 mieczy...wyszliście z tego zwycięską ręką,jak byście dostali coś od losu(życie?) i jest więcej strat niż zysków z tego faktu....

 

3. jakie emocje to we mnie wzbudziło...10 pucharów,9 denarów,koło...szczęście ,ubogacenie i zmiany...

 

4. (dla chętnych) ewentualnie jak zakończyło/ zakończy się to wydarzenie (gdyż wciąż jest w toku)....sąd...odrodzeniem...wszystko się dobrze zakończy....

 

Powodzenia.Oj tak...przyda się bo po tych kartach to ja głupia jestem...:co_jest:

Bardzo jestem ciekawa czy wpadniecie na trop.Z pewnością na trop nie trafię...ale na pewno czegoś nowego się nauczę...:slonko_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

1. Co wydarzyło się wczoraj?

1. kogo i ilu osób dotyczyło wydarzenie - dwóch osób...moim zdaniem chodzi tutaj o zaręczyny ...może to było w trakcie spotkania w bardzo małym gronie do 4 osób ...obecny był Twój tata (2kielichy, cesarz, giermek buław)

 

2. czego dotyczyło wydarzenie (ewentualnie emocje lub aura towarzysząca temu wydarzeniu) - nadziei na lepszą przyszłość, nowego etapu w życiu, starszego mężczyzny, dominującego, prawdopodobnie mundurowego (Gwiazda, 6mieczy, król mieczy)

 

3. jakie emocje to we mnie wzbudziło - poruszenie, szczęście, ekscytacje, wzruszenie, ciepło, radość oraz konsternacja nad ilością spraw do załatwienia (giermek kielichów, rycerz buław, kapłanka)

 

4. (dla chętnych) ewentualnie jak zakończyło/ zakończy się to wydarzenie (gdyż wciąż jest w toku) ślub, wesele (6 buław, Kapłan, as denarów)

 

tak od czapy ;) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś dołączy jeszcze? czy dziś we trzy sobie rozwiążemy to ćwiczenie? zdaje się, że ćwiczenie jest trudniejsze niż można przypuszczać. 20.00 czy przesuwamy termin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej drogie Arivo i Zakrętka.

nie wiem dlaczego tak bardzo karty nie chciały pokazać tej sprawy. widocznie jest bardziej zawiła niż mi się zdawało. generalnie chodziło o prostą rzecz: o kłótnię między mną a koleżanką.bardzo jej wcześniej pomagałam ale przy tej okazji posądziła mnie o kradzież sukienki - zawiodłam się na niej. dziewczyna ma w swym życiu ogromny problem i po prostu nie daje rady z emocjami. jeśli chcecie zatem położyć na to karty to ciekawe co wam wypadnie.

takiego ćwiczenia z pewnością na naszym forum jeszcze nie było. ćwiczenie jest związane pośrednio ze mną. Zakrętce w pierwszym i drugim pyt wyszły świetne karty na sprawę, która dotyczy tej koleżanki. widocznie aura tej sprawy jest bardzo silna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Wiedziałam, że nie trafie. Czasami jak kładę karty to w ogóle ich nie czuje i tak było tego dnia. Myślę, że jest to spowodowane moim brakiem umiejętności (dopiero do miesiąca zajmuje się tarotem:)). Jeszcze duzo, duzo pracy przede mną :) Pozdrawiam

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kochana...no ja wiedziałam,że coś nie tak będzie po kartach...i spodziewałam się,że polegnę...ale dobre takie ćwiczenia... uczy :co_jest: też pokory:ok_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...