Skocz do zawartości

zmarła babcia


mała monia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam ogromna prośbę o interpretacje snu. Dziś śniła mi sie moja zmarła babcia, powiedziała do mnie, że moje bóle głowy sa związane z jakimś płatem i,że będę bardzo chora i umre. Proszę o interpretacje co to może oznaczać, tak sie skłąda,że jestem chora, choroba juz do końca życia i tez borykam sie ze strasznymi bólami głowy ostatnimi czasy. Z góry dziękuję ten sen jest dla mnie ważny, czytałam ze w takim snie ze zmarłą bacią trzeba wziąść pod uwage wskazówki wypowiedziane prze babcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy kiedyś umrzemy.

A jeżeli czujesz że rady babci są na miejscu zrób badania tak na wszelki wypadek ale nie bardzo widzę aby to cos miało wspólnego z twoją chorobą a juz na pewno nie śmiercią (zmarli nie ostrzegają w ten sposóB).

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawomir ma rację. Gdyby faktycznie tak było babcia by Cie nie straszyła, a otoczyła opieką. Badania oczywiście zrób koniecznie, bo nic na tym nie stracisz. Sny czasami śnią się na odwrót, ja bym się nie martwiła na zapas, może to jakiś zwrot akcji w twojej chorobie? Trzymam kciuki aby tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłaś o interpretacje na PW ale odpiszę tutaj : Nie lekceważ tego snu, myślę, że może być on przestroga.

Tak jak napisał Sławomir i buuu zrób badania to napewno nie zaszkodzi, ale ten sen nie oznacza odrazu śmierci - więc nie martw się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję. Mam nadzieję,że będzie dobrze. Dziś z kolei śniło mi się,że położono mnie do szpitala w związku z moją chorobą i był potrzebny wypis z poprzedniego pobytu w szpitalu. A pół roku temu byłam własnie w szpitalu i rozpoznano tą chorobe. Nie wiem czy te sny próbują mnie przed czymś ostrzec czy cos zapowiadają. Dziękuję Wam bardzo i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mogą być również twoje obawy.

Co do szpitala to może równie dobrze chodzić o sprawy urzędowe i jakieś pisma (to właśnie ten wypis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że to twoje obawy, postaraj się wyciszyć, będzie Ci się lepiej spało i nie będziesz mieć takich ciężkich snów. Podświadomie się boisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...