Jump to content

Jak Dexter Morgan ...


bodex20
 Share

Recommended Posts

Choć nie do końca. Sen był o tym iż zamieszkaliśmy z żoną w wynajętym mieszkaniu które wyremontowaliśmy na super stan za co właściciel nam za to dopłacał i zmniejszał czynsz, przynajmniej takie miałem wrażenie. Oboje pracowaliśmy i mieliśmy synka, tak jak w życiu codziennym, tylko ten we śnie był myśle starszy ze 2 lata. Nagle wszystko zaczęło się psuć między nami, nie pamiętam czy ją o coś podejrzewałem ale doszło do tego że zginęła z moich rąk, użyłem noża. Oczywiście o pobrzebach, żalu czy smutku nic nie było. Nagle pojawił się jakiś młody łepek który zaczął coś podejrzewać. Mieszkał z lokatorem i jak ten wyszedł to go też ukatrupiłem(czułem pustkę w tych chwilach, zero uczuć, jakbym wyświadczał przysługę). Kiedy wychodziłem wracał juz jego kumpel więc nawiałem drugą klatką schodową(taki był ten budynek). Dogonił mnie jak znikałem na ostatnim półpiętrze i zobaczył twarz lecz nie moją a dextera morgana(główny bohater serialu Dexter) i się nie przejąłem z tego powodu. Po powrocie do domu zastałem piękną kobietę z którą zacząłem się zabawiać, ale tak jaknigdy, jakby byłoto najlepsze doznanie. Co jakiś czas ukazywała się twarz żony co mnie niepokoiło, ale jak przypominałem sobie że nie żyje to następowała ulga i pojawiał się uśmiech. Padła propozycja przeprowadzki z powodu tego co się wydarzyło. Do wyboru było mieszkanie gdzie się poprzednio uczyłem, ale mimo to pozostaliśmy w tym (jakby dla dreszczyku). Poszliśmy później do łazienki aby przygotować sie na przejście do sypialni - wiadomo po co. W łazience biegało obok nas moje dziecko i także nie miało smutku w oczach, jak amnezja, traktowało nas tak samo i tu się sen urywa.

 

Niech ktoś napisze o co kaman?? Kto śni o czymś takim?? Proszę o odpowiedź. Po pierwszych wypowiedziach dodam fakty które wydaje mi się mogę połączyć z tym snem, ale najpierw chciałbym przeczytać szczerą opinię tekstu powyżej a dopiero wówczas dodawać sugestie.

Edited by bodex20
Link to comment
Share on other sites

Och, bez przesady. Czytasz- interpretujesz. Mam wrażenie że część osób tylko przegląda tematy nabijając się z innych użytkowników którzy czekają na szczere sugestie. A już jak ktoś śnił o potterze to jest kilkadziesiąt wejść. Wejść akurat na ten temat było nie wiele, ale już by to dawało przynajmniej 10 opinii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...