Skocz do zawartości

zawody, plac, ogrodzenie, ojciec, rzka, wir, wlosy, winda, bal


royalady

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam bardzo dziwny sen i prosze o pomoc w interpretacji. Mam obecnie trudny okres w zyciu wiec moze to pomoze mi sie przygotowac na nastepne wydarzenia.

Wiec snilo mi sie ze jestem na zawodach jezdzieckich, chyba mialam brac udzial ale to nie bylo wazne. Zobaczylam tam piekny plac pomiedzy pieknymi starymi budynkami stadniny. Bylam zachwycona tym placem do jazdy i wspanialym podlozem. Zawody byly w skokach ale nie bylo na tym placu przeszkod. Najbardziej przykulo moja uwage ogrodzenie. Zauwazylam ze jest nowe i piekne chociaz to bylo zwykle ogrodzenie z metalowych ror pomalowanych na bialo. Potem dostrzeglam wsrod widowni mojego ojca. Przyjechal mnie zobaczyc na zawodach a co istotne nie jestem z nim w dobrych kontaktach i on nigdy sie mna nie interesowal. Podeszlam i rozmawialam z nim i czulam mieszanke zaskoczenia, zadowolenia i dumy ze sie mna interesuje. Potem stalam na tym placu i on zamienil sie w wode i jak gdyby wpadlam do tej wody z inna dziewczyna.Nagle ta spokojna woda nas porwala jak gdyby wielki wir i zamienila sie w rzeke. Ta dziewczyna (nie wiem kto to) zaczela panikowac a ja ja uspokajalam. Staralam sie zrelaksowac cialo i jej tez tak kazalam bo wiedzialam ze wtedy nie utoniemy. Nastepnie wyciagnieta nas wyciagarka taka jaka jest w niektorych samochodach terenowych czy strazackich, za pomoca stalowej linki.

Nastepnie rozpoczal sie jak gdyby nowy sen. Jechalam winda do gory z innymi odobami. Bylam w pieknej sukni. Drzwi sie otworzyly i wysiadlam prosto do sali balowej. Wszystcy na mnie patrzyli i przede wszystkim chodzilo o moje piekne wlosy wspaniale uczesane w gladki kok, prawie czarne takie jak mam naturalnie. Bylam dumna z tych wlosow. I czlowiek z ktorym mnie cos laczy rzeczywiscie ale jestesmy tak na pograniczu bycia razem badz nie (ja zyje w niepewnosci) stal tam zachwycony mna i dumny, a ja szlam przez te sale wlasnie do niego. I to by bylo tyle.

 

Bardzo prosze o pomoc w interpretacji!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...