Jump to content

Dzieci, pies, dziewczyna, pokój, wafelki, łazienka


aniusia206
 Share

Recommended Posts

W śnie wróciłam po zajęciach do wynajmowanego pokoju. Zauważyłam, że bez mojej wiedzy ktoś do niego wprowadził się. Do mojego pokoju przeniosła się dziewczyna, która wynajmowała pokój przez ścianę obok, ale stwierdziła, że w moim pokoju będzie jej lepiej i że jej nie przeszkadza to, iż byśmy mieszkały razem w 1 pomieszczeniu. Ona była studentką, która dopiero co urodziła dziecko i miała niewiele starsze jeszcze jedno dziecko od tego urodzonego. Miała ze sobą też psa. Była samotnie wychowującą matką. Pies miał czarną sierść, był kundlem. Był oswojony, dał się głaskać. Poszłam do pokoju, który dziewczyna wcześniej wynajmowała i był on mniejszy od mojego. Stwierdziłam, że ona z dziećmi miałaby w nim za mało miejsca. Chciałam sprzeciwić się jej zamieszkaniu u mnie, ale zrobiło mi się żal ich. Poszłam do łazienki, którą miała. Była ogromna i miała bardzo nowoczesne wyposażenie, w łazience na półce były książki, a w zdłóż półki leżało bardzo dużo wafelków Grześ. Dziewczyna była szczupła, miała ciemnobrązowe włosy, była ubrana w czarne spodnie, bluzkę w paski. Paski miały kolor czerwonoczarny. Włosy miała długości lekko za uszy. Przez kilka minut trzymałam jej kilkumiesięczne dziecko. Bałam się, że źle je trzymam i ona powiedziała mi, jak je mam złapać.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym nie przypisywała temu snu, żadnej interpretacji. Radzę się nie najadać na noc i to co zawsze powtarzam, szklanka ciepłego mleka przed snem. Jedzenie w ciągu dnia, tłusta dieta i szybkość spożywania posiłków wpływa na nasze sny, są często absurdalne i ciężkie.

Link to comment
Share on other sites

W sumie wczoraj zjadłam kolację po godz. 17, a spać poszłam po godz. 23... Może ten sen jest absurdalny, ale jakby jednak ktoś zauważył w nim jakieś znaczenie, to byłabym wdzięczna za interpretację.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...