Jump to content

Ścięte wlosy

mj.
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich uzytkowników - jest to moj pierwszy post na tym forum. Mialam dzisiaj niepokojacy sen i chcialam poprosic o jego interpretacje:

Siedze z rodzicami w jakims pomieszczeniu, rozmawiamy (nie pamietam o czym). Nagle ktos nam mowi, ze musimy poszukac dziewczynki o czarnych wlosach. Wstalam, poszlam do lustra i uczesalam moje dlugie, blond wlosy w kucyk. Nagle, nieznana mi osoba scina ten kucyk przy samej gorze (widze duze nozyce i moment ucinania wlosow). Na zadane pytanie dlaczego to zrobil/la odpowiada tylko, ze byly zniszczone i tak bedzie lepiej. Zbieram je z ziemi i skladam w jednolity kosmyk i zwiazuje u samej gory gumka i przyczepiam spowrotem do swoich. Ubieram sie i wychodze wraz z rodzicami szukac tej dziewczynki. Wlosy z tego kucyka caly czas wypadaja. Chodzimy po jakis ulicach i co jakis czas widze wlasne odbicie w lustrze tamtego pomieszczenia. Kazde odbicie jest inne. Pierw jestem w krotkich wlosach, w nastepnym odbiciu jestem juz uczesana w kucyk, w kolejnym moje wlosy sa takie jak zawsze - rozpuszczone i dlugie. Dziewczynke znajdujemy - jest wychudzona i ubrana w jakas biala koszule, nie widze jej twarzy. Sen sie konczy. Caly sen towarzyszyl mi dziwny niepokoj.

Prosze jeszcze raz o interpretacje. Pozdrawiam

Witam!

Ten sen dotyczy jakiegoś problemu i to symbolizuje to poszukiwanie dziewczynki (wiek dziewczynki może odpowiadać czasowi powstania problemu czyli np: dziecko 3 letnie problem od 3 lat), zaś włosy symbolizuja porostu twoje myśli krążace wokół tego problemu, to że zaplatasz je w kucyk świadczy o tym że "sztucznie" go komlikujesz. Twoim zmaganiom ktos sie przygląda ( to te lustro) i nawet rozwiązał ten problem jedny szybkim ruchem (to te nozyce) ale ty sama nie wiesz czy chcesz sie pozbyć tego problemu (doczepisz włosy) jakbyś była tak emocjonalnie związana z tym problemem że cięzko ci bez niego żyć na tyle ciężko że nie wiesz sama czy to problem czy przywiązanie (to te zmieniające się odbicia w lustrze) ta zmienność obserwuje również ta osoba od nożyc i juz nie wie czy ci pomogła czy zaszkodziła.

Pozdrawiam:

Slawomir

• Like 1