Skocz do zawartości

Pistolet,morze,biała sukienka,morze.


afratao

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Stałam w krótkiej białej sukience....................

Stałam w krótkiej białej sukience, a w dole było morze.Spokojne morze. Stałam na betonowej przepaści. Ciemno, wiał wiatr, chmury ale świeciło słońce, czerwone słońce jak by miało zaraz wschodzić. Podał mi ktoś pistolet a ja strzeliłam w góre dwa razy. Ten pistolet podał mi ktoś znajomy ale nie pamiętam. Była tam moja sąsiadka, dobra kobieta. Chyba mój brat, ale oni znikneli. Ktoś biegł skoczył do wody widziałam tylko jak skaczą.A ja stałam sama i oddałam strzał dwa razy w górę. Było strasznie ale nie bałam się....Można to jakoś zinterpretować.

Chyba wcześniej źle zamieściłam post...

Edytowane przez afratao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wbrew pozorom sen jest bardzo spójny a symbolika bardzo zbieżna jakby twoja podświadomość powtarzała rózne symbole o tym samym znaczeniu abyś napewno dostrzegła przekaz snu.

-Biała sukienka jak się odwołamy do ślubu - nowa droga życia

-stanie nad przepaścią - oderwanie się od czegoś starego - skok na głęboką wodę bez odwrotu

-wschód słońca - powtórzenie symboliki białej sukienki oraz przepaści tylko w wymiarze czasowym tak jakby ta zmiana miała nastapić nie długo

-strzały w górę oddaje się ze starta na zawodach sportowych - czyli początek biegu

Czarne chmury i to szre niebo to porostu twoje obawy przed nowym przedsięwzieciem życiowym.

Jakbym miał jeszcze coś powidzieć to porostu "skacz" los ci sprzyja i wszysko bedzie dobrze (to właśnie oznacza symbol spokojnego morza)

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...