Jump to content

Krwawienie z pępka

Juka86
 Share

Recommended Posts

Całą noc męczył mnie zły sen. Siedziałam z koleżankami w starym pokoju w domu mojej babci. Nagle wstaje i jedna z koleżanek z przerażeniem krzyczy co się dzieje. Patrze ma mój brzuch i widzę plamę z krwi, okazuje się, że krew leje się z pępka. Koleżanka prowadzi mnie do pokoju obok (kolejny stary pokój w domu dziadków), kładę się na kanapie a ona idzie zadzwonić po swojego tatę, który jest lekarzem. Krem cały czas się sączy, próbuje ją zatamować i długo nikt się nie zjawia a ja coraz bardziej panikuje. W końcu się budzę. We śnie jestem w ciąży, niezbyt zaawansowanej.

W rzeczywistości również jestem w ciąży, 6 miesiąc. Niedawno zmarła moja babcia, nie ta, której dom widzę we śnie.

Układ mebli w domu ze snu jest podobny to tego jaki bym kilkanaście lat temu, teraz wszystko wygląda inaczej.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc w interpretacji tego snu.

Witam!

W twoim śnie najważniejsze są dwa symbole w kolejności:

1) czekanie na lekarza

2) panikowanie

Oznacza to że sen jest poprostu wizualizacją twoich obaw o dziecko i jego zdrowie (to jest ta krew z pępka czyli czegoś co nam zostaje na pamiatkę przebywania w łonie matki). Nie wykluczam że obawy sa spowodowane jakąś rozmową z koleżanką lub oczekiwaniem na umuwiona wizytę u lekarza. Rozmowa mogła byc z koleżanka ze snu chociaż ona mogła sie pojawic tylko ze wzgledu na ojca lekarza.

Czyli reasumując - nie panikuj wszysko jest OK!

pozdrawiam:

Sławomir

Edited by Slawomir